• Rickie Fowler, Tiger Woods, Phil Mickelson
  6

  Zprávy

  Woods prošel cutem o ránu, Fowlera potopil strom

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Hvězdný flight na The Players je minulostí. Jen Tiger Woods si z něj zahraje i o víkendu, i když cutem prošel o jedinou ránu. Dvě rány naopak chyběly k postupu Rickiemu Fowlerovi, který měl v závěru druhého kola obrovskou smůlu. Do trháku šel v Ponte Vedra Beach Webb Simpson.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Tiger Woods
  8

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil, že bude hrát The Open v Carnoustie

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné! Tiger Woods si zahraje i třetí letošní major, svou účast na The Open, které se bude hrát v Carnoustie, potvrdil ve středu před The Players. Pro Woodse se bude jednat o první účast na nejstarším golfovém majoru od roku 2015, kdy neprošel cutem.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  9

  Bleskovky

  Tiger Woods vs. Phil Mickelson. Jak hrají, když jdou spolu?

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkově 36. a 37. přímý souboj na PGA Tour čeká v následujících dvou dnech na Tigera Woodse a Phila Mickelsona. Ve společných rundách se zatím nepatrně lépe vedlo Tigerovi, v posledním vzájemném měření sil ale jasně dominoval Lefty. Jak tomu bude tentokrát?

 • Woods a Mickelson
  10

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení