• Tiger Woods a Conor Moore reklama
  6

  Bleskovky

  Božská reklama s Woodsem a bavičem, který ho imituje

  15. března 2019 – haf

  Conor Moore se stal v posledních měsících jedním z nejpopulárnějších lidí golfového světa. Bavičovy vtípky a trefná imitace na adresu těch nejlepších golfistů světa už neunikly ani Golf Channelu nebo firmě Bridgestone, která ho obsadila s Tigerem Woodsem do reklamy.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Bolesti jsou od operovaných zad, potvrdil Woods na The Players

  13. března 2019 – pv

  Na očekávané úterní tiskové konferenci před The Players Tiger Woods pohovořil o svém stavu. Sdělil, že již netrpí bolestí. Napětí v krku, kvůli kterému se odhlásil minulý týden z Arnold Palmer invitational, je vedlejším produktem operace zad, která vzkřísila jeho kariéru.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Tiger před The Players. Přijel jako boss a řekl: Všechno je OK

  12. března 2019 – pv

  Opravdu se zdá, že Tiger Woods již není ve stavu, který by mu bránil nastoupit do nejprestižnějšího turnaje PGA Tour mimo majory. Na TPC Sawgrass, kde se tento týden hraje The Players, přijel ve stylu s čepicí dozadu, s černými brýlemi a v kraťasech a prohlásil, že je v pořádku.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  9

  Zprávy

  Woods i Mickelson s nadějí. Dočká se The Players svých hvězd?

  11. března 2019 – pv

  Tiger Woods má v úterý před The Players naplánovanou tiskovou konferenci, a tak organizátoři i fanoušci věří, že bude na prestižním turnaji také hrát poté, co se minulý týden kvůli zranění krku odhlásil z Bay Hill. Pozitivně to nakonec vypadá se startem Phila Mickelsona.

 • Tiger Woods
  10

  Bleskovky

  Sázkař věří Tigerovi. Vsadil obří sumu, že vyhraje Masters

  6. března 2019 – pv

  Golfový svět se již nemůže dočkat letošního prvního majoru a zároveň se ptá, jestli dokáže Tiger Woods v Augustě získat své páté zelené sako poté, co se loni tak famózně vrátil k soutěžnímu golfu. Jeden z fanoušků neváhal a velikost svého očekávání vyjádřil penězi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení