• Brooks Koepka
  6

  Zprávy

  Hvězdám na PGA Championship vládne Koepka, Woods šestý

  12. srpna 2018 – haf

  Dramatickou podívanou plnou hvězd slibuje nedělní finálové kolo jubilejního 100. PGA Championship. V nejlepší pozici do něho vstoupí šampion posledních dvou US Open Brooks Koepka, pronásleduje ho ale řada velkých jmen. Včetně Tigera Woodse!

 • Tiger Woods
  7

  Bleskovky

  Rozjetého Woodse zastavil déšť, nejen jeho čeká dlouhý den

  11. srpna 2018 – haf

  Druhé kolo jubilejního 100. PGA Championship se v pátek v Bellerive nedohrálo. Mohl za to odpolední silný déšť, který vyhnal ze hřiště řadu hvězd, včetně Tigera Woodse. Ten přitom prožíval skvělý vstup do svého kola, v sobotu tak bude mít na čem stavět.

 • Rickie Fowler
  8

  Zprávy

  Další šance pro Fowlera? Woods po špatném startu zahájil parem

  10. srpna 2018 – haf

  Poté, co Sergio Garcia vyhrál loni Masters, převzal štafetu "nejlepšího hráče, který nikdy nevyhrál major" Rickie Fowler. Další šanci to změnit má populární Američan v tomto týdnu, když vstoupil skvěle do 100. PGA Championship. Tiger Woods naopak začal průměrně.

 • Tiger Woods
  9

  Bleskovky

  Učí se znovu vítězit, řekl Rory o Tigerovi. Ten relaxoval v ledu

  8. srpna 2018 – pv

  Jen jedno jediné chybí k tomu, aby byl neskutečný návrat Tigera Woodse dokonalý – vítězství. Rory McIlroy prohlásil, že Tiger se to musí znova naučit. Woods doufá, že se mu jeho 80. titul na PGA Tour podaří získal ještě letos, nejlépe ještě tento týden.

 • Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas
  10

  Bleskovky

  To bude flight! V Bellerive se potkají Tiger, Rory a Justin

  7. srpna 2018 – haf

  Jubilejní 100. PGA Championship už v tomto týdnu uzavře letošní golfovou major podívanou. A že se opět bude na co dívat! Úvodní dvě kola v Bellerive nabídnou řadu hvězdných flightů, nejsledovanějším bude rozhodně trio Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení