• Tiger Woods a Phil Mickelson
  6

  Bleskovky

  Známe cenu za sledování duelu Tiger vs. Phil, a co Evropa?

  26. října 2018 – haf

  Organizátoři očekávaného duelu mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem o 9 milionů dolarů ve čtvrtek odhalili cenu, za kterou budou moci golfoví fanoušci v USA a Kanadě "The Match" sledovat. Zaplatí za něj 19,99 dolarů, na cenovku pro zbytek světa se čeká.

 • Calamity Jane
  7

  Bleskovky

  U Woodse zazvonil pošťák. Doručil mu vzácný balík

  21. října 2018 – pv

  Když si před dvěma dny Tiger Woods doma v Jupiteru na Floridě rozbalil balík, který mu byl právě doručen, zatetelil se radostí, až se z toho musel podělit na sociálních sítích. Přišla mu totiž trofej za jeho 80. vítězství na PGA Tour.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  9

  Bleskovky

  Woods vs. Mickelson. Fanoušci mají smůlu, hlavně ti v Evropě

  12. října 2018 – pv

  Fanoušci, kteří doufali, že si koupí lístky a na vlastní oči uvidí souboj Tigera Woodse a Phila Mickelsona o 9 milionů dolarů, mají smůlu. Podle zámořských médii se na hřiště dostane jen malá skupina sponzorů a VIP hostů. Úplnou smůlu pak mají fanoušci v Evropě.

 • Justin Thomas, Tiger Woods a Rickie Fowler
  10

  Bleskovky

  Woods konečně oslavil své vítězství. Přišli i Thomas a Fowler

  8. října 2018 – pv

  Tiger Woods se po dvou týdnech konečně dočkal oslavy svého 80. vítězství na PGA Tour, kterého dosáhl na závěrečném turnaji play off FedEx Cupu v Atlantě. Hned po něm nebyl čas, protože spěchal do Paříže na Ryder Cup. A po debaklu, který tam Američané utržili, zase nebyla nálada.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení