• Hank Haney
  6

  Bleskovky

  Haney útočí na Woodse: On a morální autorita bránící ženy?

  5. června 2019 – haf

  Hank Haney v posledních dnech pálí ostrými. Alespoň co se týče svých prohlášení. V minulém týdnu dostal vyhazov v rádiu, když se neuctivě vyjádřil o ženském golfu, a tentokrát se navezl do svého bývalého svěřence Tigera Woodse. V návaznosti na jeho výroky.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Kolik Woods v sezoně ještě zvládne turnajů? Možná už jen pět

  4. června 2019 – pv

  The Memorial Tournament mohl být dost dobře posledním řadovým turnajem Tigera Woodse na PGA Tour v této sezóně. Při bližším pohledu na její kalendář se mu totiž při jeho přístupu s omezeným počtem startů už moc možností, kde by mohl hrát, nenabízí.

 • Patrick Cantlay a Jack Nicklaus
  8

  Zprávy

  Woods prožil báječnou neděli, Memorial vyhrál Cantlay

  3. června 2019 – haf

  V jednu chvíli to vypadalo, že snad Tiger Woods v neděli zaútočí na svůj už šestý titul na turnaji Jacka Nicklause. V závěru finálového kola letošního Memorialu mu však přeci jen trochu došel dech, do TOP 10 se ale probojoval. Turnaj vyhrál po skvělém výkonu Patrick Cantlay.

 • Hank Haney a Tiger Woods
  9

  Bleskovky

  Woods o výrocích bývalého kouče: Dostal, co si zaslouží

  2. června 2019 – jom

  Urážlivé výroky trenéra Hanka Haneyho na adresu ženského golfu neušly pozornosti ani Tigeru Woodsovi. Ten se jasně proti slovům svého bývalého kouče vymezil. Haney byl krátce po nemístných poznámkách odvolán z pořadu na rozhlasové stanici SiriusXM, kde pravidelně účinkoval. Podle Woodse zaslouženě.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Woods začal Memorial skvělým finišem, byl na stopkách

  31. května 2019 – haf

  Tiger Woods prožíval na Memorialu průměrné kolo, díky povedenému závěru si ale skóre na poslední chvíli vylepšil a rozhodně není ze hry. S výsledkem 70 ran (-2) sice ztrácí na lídra Ryana Moora pět ran, za děleným třetím místem však zaostává jen o tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení