• Woods a Mickelson
  11

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Woodsův týden plný frustrace. Vrcholem byl den bez birdie

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ne nadarmo se říká, že v golfu se drivuje pro zábavu, ale puttuje pro peníze. Poslední týden Tigera Woodse to dokazuje. Woods sice v Quail Hollow nehrál špatně, ale na greenech doslova trpěl. Výsledkem byl týden plný frustrace, který zakončilo kolo bez jediného birdie.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Nespokojený Woods konečně pokořil par, vede precizní Day

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Až ve třetím kole letošního Wells Fargo Championship zamířil Tiger Woods pod par hřiště v Quail Hollow. Přesto byl po dohrání nespokojený. Hlavní důvod? Kvůli špatnému týdnu na greenech je mimo hru o titul. K tomu má po sobotě nejblíže Jason Day.

 • GettyImages-954589048 (2).jpg
  14

  Zprávy

  Naštvaný Woods: Mohl bych vést, kdybych puttoval normálně

  5. května 2018 – GolfExtra.cz

  Sice si Tiger Woods zahraje na Wells Fargo Championship i o víkendu, příliš radosti sobě ani svým fanouškům však v Quail Hollow zatím neudělal. S celkovým skóre +2 prošel cutem na děleném 48. místě a na vedoucího Petera Malnatiho ztrácí už devět ran.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Woods na úvod nerozuměl greenům, přesto ubojoval par

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to boj, ze kterého sice Tiger Woods neodešel ve čtvrtek na Wells Fargo Championship jako vítěz, ale ani jako poražený. Úvodní kolo v Charlotte zvládl dojít v paru, což stačí na dělené 34. místo. Na vedoucího Johna Petersona ztrácí šest ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení