• Tiger Woods a Phil Mickelson
  11

  Zprávy

  Tiger vs. Phil o 10 milionů dolarů: Rozpor, pak nové informace

  7. srpna 2018 – pv

  Minulý týden na WGC-Bridgestone Invitational se Tiger Woods a Phil Mickelson sešli na jednom turnaji. Oba nezávisle na sobě čelili otázkám na chystanou golfovou super show o 10 milionů dolarů. Jejich odpovědi se však nejprve trochu lišily.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Hořké Woodsovo loučení, prožil nejhorší víkend od roku 2010

  6. srpna 2018 – haf

  Své poslední vystoupení na turnaji, který v kariéře osmkrát vyhrál, si určitě představoval jinak. Tiger Woods prožil na WGC-Bridgestone Invitational nejhorší víkend od roku 2010, čímž se tak rozloučil s oblíbeným hřištěm v Akronu. Turnaj se totiž z Firestone CC stěhuje.

 • Justin Thomas
  13

  Zprávy

  V Ohiu vede Thomas, Woods po deváté nevyhraje

  5. srpna 2018 – pv

  Justin Thomas se týden před obhajobou loňského vítězství na PGA Championship dostává do skvělé formy. Na WGC-Bridgestone Invitational po 3. kole vede o tři rány před Rorym McIlroyem a Ianem Poulterem. Tiger Woods je ze hry o deváté vítězství na turnaji venku.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods už je v Ohiu v TOP 10. Vede trojice hvězd

  4. srpna 2018 – pv

  Další solidní kolo zahrál na WGC-Bridgestone Invitational Tiger Woods. V pátek zapsal v Akronu dvě rány pod par a posunul se o čtyři místa vzhůru, takže po 36 jamkách uzavírá první desítku pořadí. Na trojici vedoucích hráčů ztrácí pět ran.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení