• Tiger Woods
  11

  Bleskovky

  Napij se Tigera! Woods má mít svůj energy drink

  4. prosince 2018 – haf

  Už brzy se možná budete moci nakopnout Tigerem Woodsem. Legendární golfista společně s jedním ze svých partneru Monster Energy plánuje, že by uvedl na trh svůj vlastní energy drink.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Woods letos dohrál. Po famózním návratu neví, kdy bude znovu hrát

  3. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods v letošním roce definitivně dohrál. Rok 2018 pro něj byl strmou cestou vzhůru po jeho dlouholetých zdravotních i osobních problémech, a nic na tom nemění ani předposlední místo na jeho turnaji na Bahamách. Všechny už mnohem víc zajímá, jak bude jeho příběh pokračovat v příštím roce.

 • Jon Rahm a Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Woodsův turnaj vyhrál Rahm, Tiger skončil předposlední

  3. prosince 2018 – haf

  Třetí osudové setkání s Tigerem Woodsem za poslední tři měsíce bylo pro Jona Rahma opět hodně příjemné. Z Tigerových rukou totiž přebíral trofej za vítězství na jeho turnaji, když v neděli ovládl letošní Hero World Challenge. Woods naopak neslavil, skončil předposlední.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods je poslední, Noren prožil naprosto bláznivý finiš

  2. prosince 2018 – haf

  Případným vítězstvím se mohl posunout už na šesté místo ve světovém žebříčku, už teď je ale jasné, že se tak nestane. Tiger Woods je totiž na svém vlastním turnaji Hero World Challenge před finále poslední, na trojici lídrů na děleném prvním místě ztrácí už 11 ran.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Woods trefil míček dvakrát, ale trest nedostal. Díky pravidlům

  1. prosince 2018 – haf

  Stát se to za měsíc a jeden den, nikdo by to neřešil. Ale jelikož bylo v pátek 30. listopadu 2018, byla jedna rána Tigera Woodse během 2. kola Hero World Challenge pod velkým drobnohledem. Během úderu totiž míček zasáhl dvakrát, trest ale nakonec hostitel akce nedostal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení