• Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woods nebude hrát v Bay Hill. Trápí ho zranění

  5. března 2019 – pv

  Tiger Woods nebude hrát na nadcházejícím turnaji Arnold Palmer Invitational v Bay Hill. Na Twitteru oznámil, že se musel odhlásit kvůli namoženému krku. Zároveň uvedl, že s jeho několikrát operovanými zády je vše v pořádku.

 • Dustin Johnson
  12

  Zprávy

  DJ nedal nikomu šanci a slaví 20. titul, Woods v TOP 10

  25. února 2019 – haf

  Dustin Johnson měl před finálovým kolem Mexico Championship ze série WGC pouze dva soupeře. Roryho McIlroye, který na něho ztrácel čtyři rány, a pak sebe sama. Ani jednomu ale v neděli v Chapultepec Golf Clubu nepodlehl a slaví jubilejní 20. titul na PGA Tour.

 • Dustin Johnson
  13

  Zprávy

  DJ dal dabláče, přesto zvýšil náskok. Woods zahrál čtyřputt

  24. února 2019 – haf

  Některé hráče zahrání double bogey rozloží, jiné naburcuje k lepšímu výkonu. Dustin Johnson patří do té druhé sorty. I díky tomu zvýšil na WGC-Mexico Championship před finálovým kolem svůj náskok na čtyři rány a jde si pro 20. titul na PGA Tour v kariéře.

 • Dustin Johnson
  14

  Zprávy

  V Mexiku je ve vedení DJ, Woods zaútočil a pronikl do TOP 10

  23. února 2019 – haf

  Na WGC-Mexico Championship, který se hraje na hřišti Chapultepec Golf Clubu, to hráčům létá díky řidšímu vzduchu o nějakých 10 až 15 metrů dál než obvykle. A kdo jiný by toho měl využít, než ranař Dustin Johnson, který se díky fenomenálnímu pátečnímu výkonu ujal vedení o dvě rány. A skvěle zahrál také Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  15

  Bleskovky

  Jedlík Woods: Hlad mám pořád, nejradši mám steak

  22. února 2019 – jom

  Jeho spalování by mu mohl kdekdo závidět. Tiger Woods patří k těm, kdo bez většího úsilí shodí i několik kilogramů. Aby zůstal v plné síle, musí jíst pětkrát až sedmkrát denně. Sám o sobě říká, že je věčně hladový a obsah ledničky prozkoumá klidně i uprostřed noci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení