• Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Ano, bolí to, přiznal Woods. Opět ho trápí operovaná záda

  19. července 2019 – pv

  Tiger Woods přišel hned v prvním kole The Open o naději na špičkový výsledek. Na úvod zahrál v Royal Portrush 78 ran a cutem projde jen při výrazném zlepšení. Otázka je, jestli toho bude v ostrovním počasí schopen. Jeho mnohokrát operovaná záda to zatím nedávají.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Woods a McIlroy začali bídně, The Open vede Holmes

  18. července 2019 – pv

  Takhle si svůj start na 148. The Open nepředstavovali ani v nejhorších snech. Jak pro Roryho McIlroye, tak i pro Tigera Woodse se však čtvrtek v Royal Portrush proměnil v noční můru. Pokud ve druhém kole nepředvedou supervýkon, přijde britský major o své dvě největší hvězdy už před víkendem.

 • Brooks Koepka
  13

  Zprávy

  Koepka odmítl trénink s Woodsem. Na The Open má eso v rukávu

  17. července 2019 – pv

  Když někdo z posledních devíti startů na majorech čtyřikrát vyhraje, dvakrát skončí druhý a k tomu ještě jednou v TOP 10, už to asi nebude náhoda. Brooks Koepka je proto hlavním favoritem i nadcházejícího The Open. Potvrdí tam svou fantastickou bilanci z poslední doby?

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods před The Open: Ještě to není tak ostré, jak potřebuji

  17. července 2019 – pv

  Tiger Woods v úterý v poledne místního času usedl v Royal Portrush před zástupce médií, aby jim přiznal, že jeho hra ještě není pouhé dva před posledním majorem sezóny úplně vyladěná. Než ve čtvrtek rozehraje The Open, zbývá mu již pouze jedna tréninková jednotka.

 • Tiger Woods
  15

  Bleskovky

  Woods začne The Open s Reedem. McIlroy s vítězem US Open

  16. července 2019 – GolfExtra.cz

  Jedna známá tvář a jedna stoupající evropská hvězda budou dělat Tigeru Woodsovi společnost v prvních dvou kolech The Open v Royal Portrush. Svůj boj o čtvrtý Klaretový džbán zahájí Woods po boku Američana Patricka Reeda a Angličana Matta Wallace.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení