• Phil Mickelson
  11

  Bleskovky

  Phil by párování s Tigerem uvítal. Co na to Furyk?

  27. září 2018 – haf

  Podle jmen jsou největšími hvězdami amerického rydercupového týmu. Zatímco forma Tigera Woodse ale před pařížským soubojem s Evropou gradovala, Phil Mickelson neprožíval úplně nejlepší týdny. Potkají se oba společně na hřišti v Le Golf National?

 • men3.jpg
  12

  Zprávy

  Men in black. Američané jsou v Paříži. Přivezli Ryder Cup

  25. září 2018 – pv

  V pondělí hodinu po poledni přistál na letišti v Paříži speciál s týmem USA vedený kapitánem Jimem Furykem a také čerstvým vítězem TOUR Championship Tigerem Woodsem. Američané v černých oblecích schovaní za sluneční brýle s sebou přivezli i jednu z nejcennějších sportovních trofejí.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Tigerova exploze na sociálních sítích. Gratulují mu úplně všichni

  25. září 2018 – pv

  80. vítězství Tigera Woodse, první po pěti letech, mělo obrovský ohlas nejen v reálném světě, ale i v tom digitálním. Z golfové branže nebyl snad nikdo, kdo by Woodsovi k jeho skvělému úspěchu nepopřál na sociálních sítích. A blahopřání se hrnuly nejen ze světa golfu.

 • Justin Rose
  14

  Zprávy

  Rose počítal vítězné struny. Woods mu málem všechno vyfoukl

  24. září 2018 – pv

  Stal se nejlepším hráčem sezóny, když dvojputtem do birdie na poslední jamce vydřel vítězství ve FedEx Cupu. Připsal si pohádkovou odměnu 10 milionů dolarů. Přesto byl Justin Rose v neděli dokonale skrytý ve stínu Tigera Woodse. Nejspíš mu to ale ani moc nevadilo.

 • Tiger Woods
  15

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z triumfu Tigera Woodse v East Lake

  24. září 2018 – haf

  Kdo si počká, ten se dočká. Tato stará pravda většinou platí a je to i případ Tigera Woodse, který ve svém životě překonal již několikáté období temna a v neděli se po pěti letech dočkal dalšího vítězství na PGA Tour, svého jubilejního 80. v kariéře na zámořském okruhu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení