• Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woodse zachránila krátká hra, výrazně si polepšil

  28. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se výsledkově v Torrey Pines zlepšuje každým kolem. Sice ne o moc, ale zlepšuje. V sobotní třetí rundě ho pak na Farmers Insurance Open doslova zachránila jeho krátká hra, díky které se dostal o dvě rány pod par. Ve vedení je Švéd Alex Noren.

 • Patrick Reed a Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Tiger Woods dal cut díky birdie na poslední jamce

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to boj do poslední jamky, ale Tiger Woods ho zvládl a v Torrey Pines si zahraje také o víkendu. Farmers Insurance Open má v polovině nejlépe rozehrané Ryan Palmer (-11), jen ránu na něho ale ztrácí druhý Jon Rahm, který útočí na post světové jedničky.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Tiger Woods došel pouze v paru, bude bojovat o cut

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Nebylo to zdaleka ideální, ale to čekal nejspíše málokdo. Tiger Woods vybojoval v prvním kole Farmers Insurance Open alespoň par a živí tak naději, že si v Torrey Pines zahraje i o víkendu. Zatím dělí 84. příčku. Ve vedení je po úvodní rundě Tony Finau s mínus sedmi.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods snížil svá očekávání, chce se připravit na Masters

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Už to není tak jako v minulosti, ještě docela nedávné. Tiger Woods už nejde do turnaje s vědomím "všechno nebo nic". Před svým prvním startem v roce 2018 mluví opatrněji, když alfou a omegou jeho snažení je nyní ideální příprava na slavné Masters.

 • Tiger Woods
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Woods si na Torrey Pines zahrál prvních 9 jamek

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Přesně po roce se Tiger Woods vrací na oficiální podnik PGA Tour. Toužebně očekávaný restart jeho kariéry probíhá na Farmers Insurance Open v Torrey Pines, kde loni neprošel cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení