• Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Nicklausův Memorial plný hvězd. Woods přijel pro šestý triumf

  30. května 2019 – pv

  Mezi vítězným Masters a PGA Championship, kde neprošel cutem, Tiger Woods nehrál. Tentokrát si mezi majory jeden turnaj zahraje, když si před US Open nechal ujít příležitost hrát na Memorialu Jacka Nicklause, kde během kariéry získal rekordních pět vítězství.

 • Tiger Woods
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Tiger šel v pokeru all-in. Vyškolila ho hvězda NBA

  28. května 2019 – pv

  Tiger Woods strávil víkend v Las Vegas, kde pořádal svou tradiční charitativní akci Tiger Jam, na které kromě něj není nouze o další celebrity, které mu rády pomohou vydělat peníze pro jeho nadaci.

 • Tiger Woods
  13

  Bleskovky

  Woods bude hrát Memorial, už stihl i inspekci Pebble Beach

  24. května 2019 – jom

  Už žádná dlouhá pauza mezi majory. Tiger Woods si příští týden zahraje svůj oblíbený turnaj Memorial. Vyplní tak mezeru mezi druhým a třetím majorem sezóny, který se uskuteční v Pebble Beach. Na ikonickém hřišti byl hvězdný Američan spatřen ve čtvrtek ráno při prvním průzkumu dějiště letošního U. S. Open.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Nic nefungovalo. Tiger zažil i jedno nové poprvé

  18. května 2019 – jom

  Začalo to podklouznutím při úvodním drivu a prvním pátečním setkáním s hustým roughem v Bethpage Black. A pak se už se to s Tigerem Woodsem vezlo celé kolo. Nepřesnosti při odpalech stály šampióna The Masters postup do víkendových kol. Předčasné sbohem na majoru je po ještě čerstvém triumfu v Augustě pro Tigera novinkou.

 • Brooks Koepka
  15

  Zprávy

  Koepka opět vede na majoru, Woods jako na houpačce

  17. května 2019 – haf

  Nad slovy Brookse Koepky o tom, že vyhrávat na majorech je lehčí než na obyčejných turnajích, můžete sice kroutit hlavou, ale spíše nevěřícně, že v jeho podání jsou pravdivá. Američan totiž vykročil skvěle za obhajobou svého vítězství na PGA Championship a vede.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení