• Tiger Woods
  16

  Bleskovky

  Woods léčil bolavou duši v Evropě, kam po The Open vyrazil?

  2. srpna 2018 – haf

  Před dvěma týdny byl velmi blízko ukončení desetiletého čekání na vítězství na majoru. Tiger Woods ale závěr finálového kola letošního The Open nezvládl a musel se spokojit s děleným šestým místem. Své zklamání pak vyrazil společně s rodinou vychodit do Švýcarska.

 • Tiger Woods
  17

  Bleskovky

  Woodse čekají týdny, které roky nezažil. Začínají v Ohiu

  1. srpna 2018 – pv

  Tiger Woods si v následujících týdnech užije opravdu hodně golfu, což pro fanoušky na druhou stranu znamená, že si užijí opravdu hodně Tigera Woodse. Tak či onak čeká bývalou světovou jedničku soutěžní zátěž, na kterou není už několik let zvyklý.

 • Tiger Woods
  18

  Bleskovky

  Bude hrát Tiger Woods Ryder Cup? Kapitán USA zatím mlží

  25. července 2018 – haf

  Po dalším úspěšném pokračování letošního návratu Tigera Woodse ke golfu na nedávném The Open se opět rozhořela debata, zda si koncem září zahraje americká legenda na Ryder Cupu. Přestože veřejnost má o jeho nominaci už takřka jasno, kapitán USA Jim Furyk nepředbíhá.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  Woods si užíval přítomnosti svých dětí: Měl jsem skvělou příležitost

  23. července 2018 – haf

  Pořádně smíšené pocity měl Tiger Woods po finálovém kole 147. The Open. Mrzelo ho, že nevyužil velkou příležitost na ukončení 10letého čekání na další major vítězství, na druhou stranu ale byl rád, že opět dokázal, že na to ještě má. A to také na vlastní oči svým dětem.

 • Francesco Molinari
  20

  Zprávy

  The Open vyhrál Molinari. Woods promarnil obrovskou šanci

  22. července 2018 – pv

  Itálie slaví. Poprvé v historii vyhrál golfista z její země major. Povedlo se to Francescu Molinarimu na The Open v Carnoustie, když zvítězil o dvě rány nad čtyřmi hráči na děleném druhém místě. Tiger Woods byl strašně blízko, ale svou šanci promarnil na druhé devítce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení