• Tiger Woods
  16

  Zprávy

  Woods už je v Irsku, trénoval s Reedem, DJem a Fowlerem

  15. července 2019 – haf

  Tiger Woods už je na místě činu! V neděli ráno dorazil letadlem z Floridy do Severního Irska, aby jen o pár hodin později už vůbec poprvé v životě stál na prvním týčku hřiště Royal Portrush. The Open, závěrečný major sezony, startuje už ve čtvrtek.

 • Tiger Woods wake up call
  17

  Bleskovky

  Vstávat! Volá Woods v jednu ráno. I tak se chystá na The Open

  9. července 2019 – pv

  I takhle se 15násobný major šampion připravuje na velký turnaj. Tiger Woods je proslulý perfekcionista, a tak nepodcení sebemenší maličkost, aby příští týden uspěl na The Open. Na major v Severním Irsku se připravuje doma i tak, že vstává v evropském čase.

 • Trofej z Masters Tigera Woodse
  18

  Bleskovky

  Woodsovi přišla poštou pátá trofej z Masters. Místo se prý najde

  4. července 2019 – pv

  Tiger Woods se konečně dočkal své páté trofeje z Masters. Jeden z největších comebacků sportovní historie už mu bude navždy připomínat vzácný artefakt, který mu dorazil v úterý poštou. Teď přemýšlí, kam s ním.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  Woods smrt svého barmana nezavinil, konstatoval soud

  25. června 2019 – pv

  Pokus obvinit Tigera Woodse z podílu na smrti zaměstnance jeho restaurace na Floridě pozůstalým nevyšel. Soud konstatoval, že Woods ani jeho přítelkyně Erica Harmanová, která byla také obviněna, nenesou žádnou odpovědnost za autonehodu, při které přišel o život Nicholas Immesberger.

 • Brooks Koepka
  20

  Bleskovky

  Zbývá poslední major. Favoritem The Open je Koepka. Co Woods?

  18. června 2019 – pv

  Už jen jeden major šampionát zbývá odehrát v této sezóně. Po přesunutí PGA Championship na květen je jím od letoška jediný turnaj velké čtyřky v Evropě The Open, které se hraje v červenci v severoirském Royal Portrush. Jeho favorit je jasný.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení