• John Daly
  16

  Bleskovky

  Woods božsky setřel Dalyho kvůli buggyně, ten se brání

  16. května 2019 – haf

  Jedním z hlavních témat letošního PGA Championship je možnost Johna Dalyho pohybovat se po hřišti na buggyně. Netradiční výjimku dostal kvůli zdravotním problémům, přesto je pro některé hráče a fanoušky obtížné to akceptovat. Sám Daly se snaží vše vysvětlit.

 • Tiger Woods a Erica Herman
  17

  Zprávy

  Woods s přítelkyní čelí obvinění, je za tím smrt zaměstnance

  15. května 2019 – haf

  V pondělí byl zahájen soudní proces, ve kterém jako obvinění figurují Tiger Woods, jeho přítelkyně Erica Herman a také restaurace The Woods Jupiter. Jde o smrt Nicholase F. Immesbergera, který se opilý zabil v autě. Pracoval přitom právě ve Woodsově restauraci.

 • James Adducci
  18

  Bleskovky

  Už vyhrál 29 milionů. Teď vsadil, že Woods vyhraje grand slam

  10. května 2019 – pv

  Sázkař, který na Masters vsadil obří částku na Tigera Woodse a vyhrál téměř 30 milionů korun, dál pokouší své štěstí. Jak již dříve avizoval, část vydělaných peněz opět vsadil na Woodse. Tentokrát rovnou na to, že Tiger letos vyhraje všechny tři zbývající majory. Do hry pustil 100 tisíc dolarů (téměř 2,3 milionů korun).

 • Tiger Woods a Donald Trump
  19

  Zprávy

  OBRAZEM: Woods obdržel od Trumpa medaili svobody

  7. května 2019 – haf

  Dlouho očekávaná událost se v pondělí stala skutečností. Ani ne měsíc po senzačním vítězství na Masters obdržel Tiger Woods v Bílém domě od Donalda Trumpa Prezidentskou medaili svobody.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Efekt Tiger Woods. Jako když lidé přistáli na měsíci, zní z PGA

  2. května 2019 – haf

  Vítězství Tigera Woodse na letošním Masters přišlo jako na zavolanou. A nejen pro samotného Tigera, který díky němu může opět pomýšlet na překonání historického maxima Jacka Nicklause v počtu vyhraných majorů. Ruce si mnou také v PGA of America.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení