• Rory McIlroy
  16

  Zprávy

  McIlroy jede na vlně a v Mexiku vede, Woods pouze v paru

  22. února 2019 – haf

  Velká jména se na WGC-Mexico Championship seřadila po prvním kole v čele leaderboardu. Vede Rory McIlroy, druhý je Dustin Johnson a třetí Justin Thomas s Mattem Kucharem. Tiger Woods, který začal dabláčem, mezi nimi ale chybí. První kolo došel pouze v paru.

 • Phil Mickelson
  17

  Bleskovky

  To jsou lýtka! Neuhodnete, komu z hvězdných golfistů patří

  19. února 2019 – haf

  Pondělní oznámení PGA Tour, že umožní hráčům nosit během Pro-Amů a tréninkových kol šortky, vyvolalo vlnu pozitivních ohlasů. Mimo jiné i od Phila Mickelsona, který na Twitter umístil fotku sebe sama v šortkách. A rozjel další vlnu reakcí, ale trochu jiným směrem.

 • Tiger Woods
  18

  Zprávy

  Bláznivý turnaj prožil i Woods, na konci mu došla šťáva

  18. února 2019 – haf

  Genesis Open v minulém týdnu výrazně narušilo nepříznivé počasí. Podepsalo se i pod výkon Tigera Woodse, který tak turnaj v Los Angeles opět nevyhrál. Nebyl ani blízko, když si musel připadat jako na houpačce. Jednou byl chvíli nahoře, pak zase dole.

 • JustinThomas3.jpg
  19

  Zprávy

  Maratón pro Thomase a Scotta. Woods si zahrává s cutem

  16. února 2019 – jom

  Hodně dlouhý a náročný den mají za sebou hráči v Riviera Country Clubu, kde se v pátek dohrávalo první kolo a bezprostředně poté začalo druhé. V dešti a studeném větru se s výživnou porcí jamek vypořádali nejlépe Justin Thomas a Adam Scott, kteří dělí vedení. Tiger Woods je na hranici cutu.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  20

  Zprávy

  Bude McIlroye zase bolet hlava? V Rivieře opět pocítí Tigermánii

  14. února 2019 – pv

  PGA Tour má před sebou poslední ze série pěti turnajů na západním pobřeží USA a Genesis Open slibuje velkou podívanou. Nabízí hvězdné startovní pole včele s Tigerem Woodsem či Philem Mickelsonem, který do Riviera Country Clubu přijel jako vítěz z Pebble Beach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení