• Steve Stricker a Tiger Woods
  241

  Zprávy

  Woods nebude hrát v Bay Hill, Strickera děsí jeho fyzička

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Dalším skeptikem ohledně budoucnosti Tigera Woodse je Steve Stricker. Jako jeden z mála totiž byl v poslední době s golfovou legendou v kontaktu, a i když podle něho Tiger tvrdě dře s ohledem na svůj návrat, po fyzické stránce na tom podle něho není nejlépe.

 • Pat Perez
  242

  Bleskovky

  Perez otevřeně o Woodsovi: Letos už ho neuvidíme

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ruku na srdce, všichni si to tak nějak myslíme, nebo se toho ale bojíme. Ale málokdo se to odváží vyslovit nahlas. Pat Perez se ale o aktuálním stavu Tigera Woodse rozpovídal "na plnou hubu". A okamžitě rozpoutal vášnivou internetovou debatu.

 • Tiger Woods
  243

  Bleskovky

  Po tiskovce ani vyhlášení, Woods v Rivieře chyběl úplně

  20. února 2017 – GolfExtra.cz

  Původně měl na turnaji v LA hrát, pak být alespoň jeho neoficiálním hostitelem, nakonec se ale Tiger Woods v Riviera Country Clubu v uplynulém týdnu prakticky neobjevil. Legendární golfista tak na Genesis Open svou nepřítomností opět potvrdil, že jeho zdravotní problémy jsou vážné.

 • Tiger Woods
  244

  Zprávy

  Tohle je vážné. Woods zrušil tiskovku, nemohl by na ní sedět

  16. února 2017 – GolfExtra.cz

  Zdá se, že zdravotní stav Tigera Woodse se mění bohužel spíš k horšímu. Genesis Open v Los Angeles se měl původně zúčastnit jako hráč, nakonec zrušil i středeční tiskovou konferenci. Podle všeho kvůli tomu, že by u ní kvůli zraněným zádům nevydržel sedět.

 • Tiger Woods
  245

  Zprávy

  Tigermánie začala před čtvrt stoletím, byl u toho i Columbo

  15. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ve čtvrtek vypukne v Riviera Country Golf Clubu v Los Angeles Genesis Open, bude u toho i Tiger Woods. Stejně jako již před dlouhými 25 lety, kdy zde na stejném místě a stejném turnaji zažil svou premiéru na PGA. Ano, fenomén Tiger Woods je s námi již čtvrt století.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení