• Lindsey Vonn
  241

  Lifestyle

  Vonn stále miluje Woodse! Je skvělý muž a táta, řekla

  4. července 2016 – GolfExtra.cz

  Když byli spolu, tvořili nejsledovanější pár sportovního světa. Tiger Woods a Lindsey Vonn. Loni v květnu se ale jejich cesty rozešly, když prý nedokázali jako dva vrcholoví sportovci najít dostatek společného volného času. Lindsey ale nyní prohlásila, že Tigera stále miluje.

 • Tiger Woods
  242

  Bleskovky

  OBRAZEM: Rušný Woodsův týden, hostil Quicken Loans National

  27. června 2016 – GolfExtra.cz

  Byl to týden, kdy se golfové dění točilo zase kolem něj. Tiger Woods hostil v Congressionalu turnaj Quicken Loans National. Sledoval, co se děje na hřišti, mluvil o svém návratu a nakonec předal trofej vítězi Billymu Hurleymu III.

 • Tiger Woods
  243

  Zprávy

  Woods letos hrát chce, ale neví, zda to půjde. Potřebuje golfové svaly

  27. června 2016 – GolfExtra.cz

  Přiznává, že je to pro něho těžké. Sledovat týden co týden své kamarády a soupeře, jak bojují na těch největších golfových turnajích a tituly, peníze a slávu. Tiger Woods by tak strašně chtěl, ale netuší, zda ještě letos vůbec dostane šanci.

 • Tiger Woods
  244

  Zprávy

  Woods o svém návratu: Ještě to bude chvilku trvat, snad ne moc dlouho

  23. června 2016 – GolfExtra.cz

  Po dlouhé době se Tiger Woods v tomto týdnu ukázal svým fanouškům, příliš je ale nepotěšil. Před turnajem Quicken Loans National, který podporuje jeho nadaci, přiznal, že na návrat na golfová hřiště to ještě v nejbližších týdnech nevypadá.

 • Tiger Woods
  245

  Bleskovky

  Tiger Woods tvrdě dře. O USGA má jasno: Bylo to odporné

  22. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ani Tiger Woods není výjimkou. Bývalý dlouholetý golfový král musel kvůli pokračující rekonvalescenci po operaci zad sledovat letošní US Open pouze v televizi, přesto si velmi rychle udělal názor na celou událost ohledně trestu pro Dustina Johnsona. A servítky si nebere.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení