• Tiger Woods
  241

  Zprávy

  Tiger Woods zahrál Pro-Am pod par, minul jedinou fairway

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední den příprav před velmi očekávaným návratem k soutěžnímu golfu strávil Tiger Woods na hřišti s amatéry v rámci tradičního Pro-Amu. A na hřišti v Albany mu to před Hero World Challenge šlo náramně, zahrál pod par a prakticky nechyboval.

 • Tiger Woods
  242

  Bleskovky

  Woods jako hvězda Youtube. Pro své děti i soupeře

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z věcí, která Tigera Woodse nejvíce těší v souvislosti s jeho návratem k soutěžnímu golfu je, že se na něj jeho děti už nebudou muset dívat pouze na Youtube, ale uvidí ho hrát také na živo. Což ostatně platí i o řadě jeho mladších soupeřů.

 • Justin Thomas
  243

  Bleskovky

  Zajímám tu vůbec někoho, rozčiloval se naoko Thomas

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas si na Hero World Challenge užívá velké pozornosti, ale vůbec ne kvůli sobě. Stačilo, aby si ho Tiger Woods při svém návratu k soutěžnímu golfu vybral do fligtu a měl o zábavu postaráno. A to samotný turnaj ještě ani nezačal.

 • Tiger Woods
  244

  Bleskovky

  Woods poprvé promluvil o svém řízení pod vlivem

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Během setkání s médii před svým návratem k soutěžnímu golfu na Hero World Challenge promluvil Tiger Woods poprvé i o svém řízení a zatčení pod vlivem, ke kterému došlo na konci května v Jupiteru na jižní Floridě nedaleko jeho bydliště.

 • Tiger Woods
  245

  Zprávy

  Tiger žádá o trpělivost: Nechte mě nejdřív hrát, pak se uvidí

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Ve více než skvělé náladě předstoupil Tiger Woods před média během úterní tiskové konference v Albany na Bahamách. Jen dva dny před svým očekávaným návratem zářil spokojeností nad svým zdravotním stavem, ale zároveň prosil o trpělivost.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení