• Tiger Woods
  241

  Bleskovky

  Tiger vyrazil na tenis, na US Open fandil Nadalovi

  9. září 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods si opět připomněl, jaké je to být na US Open. Bohužel ne golfovém, ale tenisovém. V pátek vyrazil se svými dětmi do areálu Flushing Meadows, kde se závěrečný tenisový major každoročně hraje, aby držel palce svému kamarádovi Rafaelu Nadalovi.

 • Tiger Woods
  242

  Bleskovky

  VIDEO: Pokrok! Tiger se pochlubil, jak hraje na green

  1. září 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods opět zažehl světýlko na konci tunelu u svých fanoušků. Ve čtvrtek se na Twitteru pochlubil videem, ve kterém posílá na green pitch. A i když se jedná pouze o jeden zpomalený záběr krátké rány, je jasné, že Tiger dělá pokroky.

 • Tiger Woods
  243

  Bleskovky

  Skandály vystřídá golf. Tiger se těší na Presidents Cup

  26. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  V posledních týdnech a měsících se to na Tigera Woodse valí ze všech stran. Skandály si u něj podávají kliku od dveří, a tak je na čase, aby se v souvislosti s ním začalo zase mluvit o golfu. Možná i proto se Woods těší na nadcházející Presidents Cup jako na boží smilování.

 • Lindsey Vonn
  244

  Zprávy

  Reakce Vonn na únik erotických fotek s Woodsem: Opovrženíhodné!

  24. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Je to útok na to absolutní soukromí. V noci z pondělí na úterý se na internetu objevily choulostivé snímky známých celebrit, mimo jiné i Tigera Woodse a jeho bývalé partnerky Lindsey Vonn. Právně její telefon byl napaden hackery, kteří tak získali "horké zboží".

 • Lindsey Vonn
  245

  Zprávy

  Unikly nahé fotky Vonn s Woodsem, Tiger chce soud

  22. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jako by toho Tiger Woods neměl v poslední době dost... V noci z pondělí na úterý se na internetu objevily jeho erotické snímky s Lindsey Vonn, které někdo nelegálně vyšťoural v mobilu americké lyžařky. Byly podle všeho pořízené v době, kdy spolu slavný pár randil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení