• Tiger Woods
  21

  Bleskovky

  Woods si vybral asistenty. Možná budou mít víc práce

  14. února 2019 – pv

  Letošní President Cup se v Austrálii koná až za dlouhé měsíce, ale kapitán Tiger Woods už ví, kdo mu bude v prosinci dělat asistenty. A pořád je tu také varianta, že při své první roli vůdce amerického výběru bude proti týmu světa sám hrát.

 • Phil Mickelson
  22

  Zprávy

  Já i Tiger budeme mít velmi dobrý rok, myslí si Mickelson

  12. února 2019 – haf

  Dalo by se říci, že Phil Mickelson má letos splněno. V Pebble Beach vyhrál popáté v kariéře a hned na úvod roku si připsal turnajové vítězství. Lefty ale má dojem, že letos rozhodně neřekl poslední slovo a velké věci očekává také od svého kariérního rivala Tigera Woodse.

 • Trump, Woods, Nicklaus
  23

  Bleskovky

  To je flight! Trump si zahrál golf s Woodsem a Nicklausem

  4. února 2019 – haf

  Na floridských hřištích můžete potkat hodně zajímavé golfové flighty, tomuto se ale vyrovná jen málokterý. Dva nejúspěšnější hráči na majorech v historii a s nimi aktuální prezident Spojených států amerických? Nevěříme, že by někdo odolal se k nim přidat.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  Woods změnil železnou tradici. Formu ladí na The Players

  28. ledna 2019 – pv

  Tiger Woods v neděli ve finálovém kole v Torrey Pines všechny šokoval. Nebylo to ani tolik svou hrou, kterou oproti předchozím dnům pozvedl na vyšší úroveň, ale volbou svého trička. Považte, nebylo červené. I když podle pozdějších debat jak na místě, tak i na sociálních sítích je to jen otázka názoru.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Woods měl skvělý finiš, ale nepolepšil si. Rose drží náskok

  27. ledna 2019 – pv

  Ani ve třetím kole Farmers Insurance Open Tiger Woods nedokázal zahrát nízké skóre. Zapsal 71 ran a s celkovým skóre -5 je stále na konci TOP 50. Potěšil ho aspoň závěr kola, kdy zahrál tři birdie na posledních pěti jamkách. V Torrey Pines vede stále o tři rány světová jednička Justin Rose.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení