• Tiger Woods na rybách
  21

  Bleskovky

  Tiger na rybách! Na narozeniny střelil dva obří kousky

  2. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se rozhodl oslavit své 42. narozeniny po svém - vyrazil na ryby! A byl pořádně úspěšný. Do ruky přitom nevzal prut s vlascem ale harpunu a vyrazil na skutečně velké kousky. Nakonec byl úspěšný ve dvou případech, když ulovil cobii a amberjacka.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woodse návrat povzbudil, rok 2018 ještě nemá naplánovaný

  30. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jen den před svými 42. narozeninami, které oslavil v sobotu 30. prosince, se Tiger Woods na svém webu pořádně rozepsal nejen o uplynulém měsíci, během kterého prožil báječný návrat k soutěžnímu golfu, ale i o budoucnosti. Jaká přesně bude, zatím neví.

 • Tiger Woods a Chris Como
  23

  Zprávy

  Woods se rozešel se svým koučem švihu Comem

  23. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods sice prožil začátkem prosince na Hero World Challenge úspěšný návrat k soutěžnímu golfu, přesto se rozhodl ukončit spolupráci se svým koučem švihu Chrisem Comem.

 • Jack Nicklaus a Tiger Woods
  24

  Bleskovky

  Nicklaus o Woodsově návratu: Vůbec mě nezajímá!

  18. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět se už nemůže dočkat dalšího startu Tigera Woodse, jednu golfovou legendu to nechává chladnou. Ten, který jako jediný dokázal vyhrát více majorů než Tiger, je k Woodsově návratu chladný. Jacka Nicklause prý vůbec nezajímá.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Kdy přijde další start Woodse? Nejspíš na Genesis Open

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Dva týdny po úspěšném návratu Tigera Woodse k soutěžnímu golfu začínají zámořská média pátrat po informacích, kde se Woods znovu ukáže. Zatím nejpravděpodobnějším scénářem je, že to bude opět na jeho turnaji, tentokrát však s plnohodnotným startovním polem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení