• Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Woods se může stát světovou šestkou, začne s Thomasem

  27. listopadu 2018 – haf

  Návrat Tigera Woodse na výsluní může pokračovat i v tomto týdnu, když má na svém vlastním turnaji Hero World Challenge příležitost proniknout až do TOP 10 světového žebříčku. Pokud na Bahamách zvítězí, posune se dokonce už na šestou pozici!

 • Ernie Els
  22

  Zprávy

  Els očekává, že bude Woods hrajícím kapitánem

  26. listopadu 2018 – haf

  Když byl začátkem roku Tiger Woods nominován do role amerického kapitána pro příští Presidents Cup, nejspíše ani on sám netušil, jak velkolepý golfový comeback v následujících měsících předvede. Jeho protějšek Ernie Els tak už počítá s tím, že Tiger bude i hrát.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  23

  Bleskovky

  Všechny sázky Mickelsona s Woodsem, kdo kolik vyhrál?

  25. listopadu 2018 – haf

  Součástí souboje Tigera Woodse s Philem Mickelsonem v Las Vegas byly také "sázky bokem". A i v nich se nakonec mnohem více dařilo Leftymu, když se opět potvrdilo, že první vyhrání z kapsy vyhání. Na charitu nakonec poputuje skoro milion dolarů.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  24

  Bleskovky

  OBRAZEM: Ty nejlepší fotky z duelu Tigera s Philem

  24. listopadu 2018 – haf

  Byla to velkolepá podívaná. Očekávaný duel mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem nabídl vše, co si golfoví fanoušci přáli. Větší radost měli nakonec příznivci Leftyho, který vyhrál na 22. jamce.

 • Phil Mickelson
  25

  Zprávy

  The Match ovládl Mickelson až za tmy, Woods se držel 22 jamek

  24. listopadu 2018 – haf

  Sice se původně za tmy hrát nemělo, ale nakonec se hrálo. The Match mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem totiž dospěl až na 22. jamku, kdy už se v Las Vegas setmělo. Pod září reflektorů tentokrát o trochu více zazářil Lefty a svého odvěkého rivala porazil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení