• Tiger Woods
  21

  Bleskovky

  Kde bude hrát Tiger Woods do červencového The Open?

  18. června 2019 – haf

  Nejjednodušší by bylo napsat, že nikde, ale to není pravda. Tiger Woods samozřejmě hole do ruky v následujícím měsíci vezme, jen to nebude na žádném oficiálním turnaji. Místo toho si trochu odpočine, odehraje doma pár tréninkových kol a hlavně vyrazí do Portrushe.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Otřesný start, skvělý finiš. Woods se loučil ve velkém stylu

  17. června 2019 – haf

  Loučení Tigera Woodse se 119. US Open bylo velkolepé. Bavíme se o závěrečných 12 jamkách finálového kola, které zahrál šest ran pod par. Škoda jen, že jim předcházela tři na Tigera průměrná kola a také šest nedělních jamek, na kterých se legendární Američan trápil.

 • Tiger Woods
  23

  Bleskovky

  Woods a bolavá záda: Cítil jsem každou ránu, co jsem trefil

  16. června 2019 – haf

  Během třetího kola US Open vyrazil Tiger Woods na hřiště "otejpovaný". Prozradily to vyčuhující konce černého sportovního tejpu zezadu na krku. Chladné počasí tělu šestnáctinásobného major šampiona prostě nesvědčí a ukazuje se to i v Pebble Beach.

 • Gary Woodland
  24

  Zprávy

  Na US Open už vede o dvě rány Woodland, Woodse srazil závěr

  15. června 2019 – haf

  Fantastické druhé kolo dostalo do vedení na 119. US Open Američana Garyho Woodlanda. Ten si v pátek polepšil o šest ran a se skóre -9 vede o dvě před druhým Justinem Rosem. Už devět ran ztrácí Tiger Woods, který pokazil samotný závěr svého druhého kola.

 • Jordan Spieth
  25

  Zprávy

  Emoce na US Open. Spieth spílal kedíkovi, driver letěl do moře

  14. června 2019 – jom

  Nervozita, napětí, frustrace. Na US Open běžná věc. Řada hráčů ventilovala své emoce už v 1. kole na Pebble Beach. Jordan Spieth vyčinil svému kedíkovi za nepřesný výpočet vzdáleností na osmé jamce, Lucas Bjerregaard po třech mizerných odpalech na osmnáctce poslal driver do moře. A to nebylo vše, ulevil si i Tiger Woods.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení