• Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Skvělý Woods už je na The Open v TOP 10, chvíli dokonce vedl

  21. července 2018 – pv

  Vypadá to, že s letošním The Open přišlo to pravé znovuzrození Tigera Woodse. Ve třetím kole zazářil a po dvou kolech v paru zahrál 66 ran (-5). Čtyři jamky před koncem se dokonce dotáhl na čelo leaderbordu.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Jsem ve hře, cítí Woods. Lituje promarněných šancí

  21. července 2018 – pv

  Po dvou kolech The Open dostal Tiger Woods sám sebe do pozice, kdy může zaútočit. Jeho ztráta šesti ran na vedení není v polovině turnaje nijak dramatická. Woodsovi se však vrátila stará bolest, kterou jak doufal, vyřešil změnou putteru. Na greenech promarnil několik šancí.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Woods se drží nejlepších, DJ a Thomas na The Open vybouchli

  20. července 2018 – pv

  Víkendová kola v Carnoustie budou bez světové jedničky a dvojky. Dustin Johnson i Justin Thomas už na The Open dohráli. Tiger Woods si naopak vybudoval slušnou pozici pro útok ve druhé polovině turnaje. Do pozice, kdy hraje o vítězství, se pasoval Rory McIlroy.

 • Danny Willett
  24

  Zprávy

  Willett má formu i na The Open. Woods začal vlažně

  19. července 2018 – pv

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Danny Willett potvrzuje, že se mu vrátila forma, což je pro české fanoušky skvělá zpráva. Na výsledky z posledních týdnů navázal i v Carnoustie, kde se v prvním kole dostal do TOP 10. Do The Open vstoupil optimisticky i Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Woods cítí na The Open šanci. Nyní i v dalších letech

  18. července 2018 – pv

  Tiger Woods stojí před svým dalším majorem. Druhý nejúspěšnější hráč historie, co se týče počtu vítězství na nich, už ale přes 10 let žádný nevyhrál. Jestli si však myslí, že má na nějakém z dlouhodobého hlediska šanci, je to právě The Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení