• Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Byla to zábava, řekl Woods o roku, v němž (zatím) nevyhrál

  20. září 2018 – pv

  Tiger Woods stojí těsně před svou poslední letošní individuální výzvou. I když jeho šance na zisk FedEx Cupu nejsou velké, pořád může sezónu, ve které se vrátil k soutěžnímu golfu, zakončit turnajovým vítězstvím na TOUR Championship.

 • Tiger Woods
  22

  Bleskovky

  Podle výzkumu hráči podvádí, hrají v kocovině a věří Tigerovi

  15. září 2018 – GolfExtra.cz

  Velice pozoruhodné jsou výsledky anonymního výzkumu mezi hráči, který jako každý rok učinil portál Golf.com. Anketa mezi 59 hráči proběhla v rámci turnajů PGA Championship a Wyndham Championship. Vyplývá z nich řada zajímavých skutečností nejen o chování profíků na PGA Tour.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Ještě jedna šance pro Tigera. Dočká se letos vítězství?

  11. září 2018 – pv

  Tiger Woods zůstává v této sezóně stále bez vítězství, ale už jen fakt, že má stále ještě jednu šanci, je pro něj obrovskou výhrou vzhledem k tomu, čím si musel v posledních letech projít.

 • Justin Rose
  24

  Zprávy

  Vedení se ujal Rose, stíhají ho McIlroy i Fowler. Woods atakuje TOP 10

  9. září 2018 – haf

  Třetí skvělé kolo vyneslo na BMW Championship do vedení Justina Rose. Jeho náskok před finálovým kolem třetího turnaje play off FedEx Cupu je však minimální. Jedinou ránu na něho ztrácejí Rory McIlroy a Xander Schauffele, dvě Rickie Fowler a Tommy Fleetwood.

 • Justin Rose
  25

  Zprávy

  Woods došel pouze v paru, Rose i přes špatný spánek zaútočil

  8. září 2018 – haf

  Tiger Woods a Rory McIlroy neudrželi na BMW Championship vedení. McIlroy totiž v pátek zamířil pouze ránu pod par, Woods par nepokořil. Předstihli je tak jiní, především lídr Xander Schauffele. Na špici jsou pak nově také Justin Rose nebo Rickie Fowler.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení