• Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Woods vyvolal mírnou paniku. Mezi majory si nezahraje

  30. dubna 2019 – pv

  Tiger Woods si letos mezi prvními dvěma majory sezóny nezahraje žádný turnaj. Ačkoliv se zdálo, že Wells Fargo Championship mu mezi Masters a PGA Championship ideálně sedí do programu, fanoušci ho v Quail Hollow neuvidí. Navíc jim způsobil mírnou paniku.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Tiger Woods se ukáže v Japonsku, na turnaji miliardáře

  25. dubna 2019 – haf

  Premiérový ročník turnaje ZOZO Championship má o propagaci a atraktivnost postaráno. Ve středu totiž oznámil svou účast na novém turnaji PGA Tour v Japonsku Tiger Woods, který se v zemi vycházejícího slunce ukáže poprvé od roku 2006.

 • Trey Little a Denise Colemanová
  23

  Bleskovky

  Zní to jako proroctví. Malý Tiger se narodí v září v Dallasu

  21. dubna 2019 – pv

  Několik posledních let golfový svět vyhlížel nového Tigera Woodse, když ten starý bojoval se zraněními a osobními problémy. Marně, a tak se nakonec musel vrátit ten starý a vzít si svou vládu zpět. Teď už ale víme jistě, že Malý Tiger přijde na svět letos v září v Dallasu.

 • Michael Jordan a Tiger Woods
  24

  Bleskovky

  Jordan rozhodl. Největší comeback historie patří Tigerovi

  19. dubna 2019 – pv

  Jen málo lidí na světě může zasvěceně mluvit o tom, čí sportovní návrat je ten největší v historii, jako Michael Jordan. Zvlášť když ten jeho v 90. letech minulého století býval mnohými považován za ten úplně největší. Basketbalový bůh má ale jasno. Tiger ho svým vítězstvím na Masters překonal.

 • James Adducci
  25

  Zprávy

  S rancem peněz v batohu běhal po Las Vegas. Cítil, že Woods vyhraje

  19. dubna 2019 – pv

  Vsadil všechno na jednu kartu, a vyhrál. Jeho starý nemocný táta nechápal, co se děje. Žena trnula hrůzou, že nebude mít z čeho splácet hypotéku a půjčky na školné pro děti. Šílenec z maloměsta ve Wisconsinu James Adducci měl ale z pekla štěstí, že vsadil všechny své peníze na Tigera Woodse. Je po něm bez jakýchkoliv pochybností druhým největším vítězem letošního Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení