• Tiger Woods
  431

  Bleskovky

  Tiger Woods píše knihu! Bude o jeho vítězství na Masters 1997

  7. června 2016 – GolfExtra.cz

  Nejedná se sice o oznámení, na které golfový svět čeká, ale i tak Tiger Woods v pondělí na svém webu potěšil. Oznámil totiž, že právě píše svou novou knihu, která bude především o jeho vítězství na Masters v roce 1997. Příběhů však nabídne mnohem více.

 • Jack Nicklaus
  432

  Zprávy

  Nicklaus promluvil o velké trojce. A Tiger? On se vrátí

  1. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Fanoušci na americké PGA Tour se těší na další dramatickou bitvu. Na hřišti Muirfield u legendárního Jacka Nicklause se znovu střetne tzv. velká trojka. Day, Spieth a McIlroy. “Vidím v nich něco ze sebe,” tvrdí o nejlepších golfistech současnosti hostitel.

 • Tiger Woods
  433

  Bleskovky

  Návrat Woodse v nedohlednu, chybět bude i na Memorialu

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Mnoho hvězd nalákal Jack Nicklaus na další ročník svého turnaje, to nejočekávanější jméno mu ale dalo košem. Návrat Tiger Woodse na hřiště se znovu odkládá. Fanoušci ho letos neuvidí ani na slavném The Memorial Tournament.

 • Tiger Woods z Lega
  434

  Lifestyle

  Božské rány Tigera Woodse animované za pomoci Lega

  14. května 2016 – GolfExtra.cz

  Pokud se jen trochu zajímáte o golf, bylo by hodně zvláštní, kdybyste ty dvě rány nikdy v životě neviděli. Především naprosto nadpozemský chip-in Tigera Woodse z Masters 2005 tehdy obletěl svět a do dnes tu a tam přiletí, aby připomněl bývalého golfového krále v jeho nejlepších letech. Jako nyní, když ho z Lega zanimoval Jared Jacobs.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení