• Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelson v Pebble Beach zaklepe na bránu nesmrtelnosti

  22. května 2019 – pv

  Poté, co Rory McIlroy a Jordan Spieth své letošní pokusy propásli, přichází na řadu třetí díl ságy o kariérním grandslamu. S červnovým US Open bude jeho již tradičním hrdinou Phil Mickelson, pětinásobný major šampion, kterému ale právě titul z US Open jako jediný chybí.

 • James Adducci
  2

  Bleskovky

  Už vyhrál 29 milionů. Teď vsadil, že Woods vyhraje grand slam

  10. května 2019 – pv

  Sázkař, který na Masters vsadil obří částku na Tigera Woodse a vyhrál téměř 30 milionů korun, dál pokouší své štěstí. Jak již dříve avizoval, část vydělaných peněz opět vsadil na Woodse. Tentokrát rovnou na to, že Tiger letos vyhraje všechny tři zbývající majory. Do hry pustil 100 tisíc dolarů (téměř 2,3 milionů korun).

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelsonův americký sen. Na US Open bude hrát i za dědečka

  24. ledna 2019 – pv

  Phil Mickelson na PGA Tour úspěšně vstoupil do roku 2019. Vítězství si na Desert Classic sice nechal utéci mezi prsty, ale i dělené druhé místo ukazuje, že si v osmačtyřiceti stále udržuje špičkovou výkonnost. Bude to ale stačit na to, aby si letos na US Open konečně splnil svůj sen?

 • Rocco Mediate
  4

  Bleskovky

  Chtělo se mi z vás zvracet, vzkazuje legenda kritikům USGA

  29. června 2018 – GolfExtra.cz

  Veterán Rocco Mediate sledoval kritiku, která se během června nahromadila na hlavy představitelů USGA po US Open a má několik upřímných rad pro ty, kterým se počínání zastřešujícího orgánu zámořského golfu nelíbí.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelson uznává chybu: Nebyl to můj nejlepší moment, omlouvám se

  21. června 2018 – haf

  Dost možná nejžhavější golfová debata dosavadního průběhu roku 2018 směřuje k uhašení. Po několika dnech, které musel strávit především na internetovém pranýři, se Phil Mickelson rozhodl omluvit za svůj zkrat během třetího kola US Open, kdy zahrál míček v pohybu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení