• Viktor Hovland
  1

  Zprávy

  Jemu už to nepomůže, mladý Nor však změnil politiku USGA

  7. srpna 2019 – pv

  Vejít toto nové pravidlo v platnost už před právě končící sezónou, byl by stále ještě úřadující šampion US Amateur z roku 2018 Viktor Hovland už hráčem PGA Tour. Jenže není, a tak musí o kartu bojovat v Korn Ferry Tour Finals. Jeho následovníci už muset nebudou.

 • Shane Lowry
  2

  Zprávy

  Lowry rozpoutal irské šílenství. Myšlenky na Klaretový džbán si nezakazuje

  21. července 2019 – pv

  Shane Lowry si ve třetím kole The Open ukradl show pro sebe a o něm bude i poslední den v Royal Portrush, do kterého půjde s náskokem čtyř ran. Požene ho elektrizující atmosféra opět dopředu, nebo mu vidina zisku Klaretového džbánu sváže ruce i mysl?

 • Steve Stricker
  3

  Bleskovky

  Stricker ovládl US Senior Open. Rekordní skóre křtil slzami

  1. července 2019 – pv

  S pohodlným náskokem šesti ran a s rekordním skóre -19 ovládl Steve Stricker letošní US Senior Open a ve Warren Golf Course v Notre Dame si připsal své druhé letošní vítězství na veteránském majoru. Dvaapadesátiletý Stricker letos v květnu také o šest ran vyhrál také Regions Tradition v Alabamě.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Poslední velká šance na grandslam je pryč, ví Mickelson

  19. června 2019 – pv

  I kdyby chtěl Mickelson zapomenout svůj věk, ve čtvrtém kole US Open neměl šanci. Měl ten den zrovna 49. narozeniny a jdouce po ikonickém hřišti v Pebble Beach mu to fanoušci několikrát připomněli sborovým Happy Birthday. Už věděl, že jeho sen o kariérním grandslamu se mu nejspíš nikdy nesplní.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Zbývá poslední major. Favoritem The Open je Koepka. Co Woods?

  18. června 2019 – pv

  Už jen jeden major šampionát zbývá odehrát v této sezóně. Po přesunutí PGA Championship na květen je jím od letoška jediný turnaj velké čtyřky v Evropě The Open, které se hraje v červenci v severoirském Royal Portrush. Jeho favorit je jasný.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení