• Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelsonův americký sen. Na US Open bude hrát i za dědečka

  24. ledna 2019 – pv

  Phil Mickelson na PGA Tour úspěšně vstoupil do roku 2019. Vítězství si na Desert Classic sice nechal utéci mezi prsty, ale i dělené druhé místo ukazuje, že si v osmačtyřiceti stále udržuje špičkovou výkonnost. Bude to ale stačit na to, aby si letos na US Open konečně splnil svůj sen?

 • Rocco Mediate
  2

  Bleskovky

  Chtělo se mi z vás zvracet, vzkazuje legenda kritikům USGA

  29. června 2018 – GolfExtra.cz

  Veterán Rocco Mediate sledoval kritiku, která se během června nahromadila na hlavy představitelů USGA po US Open a má několik upřímných rad pro ty, kterým se počínání zastřešujícího orgánu zámořského golfu nelíbí.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelson uznává chybu: Nebyl to můj nejlepší moment, omlouvám se

  21. června 2018 – haf

  Dost možná nejžhavější golfová debata dosavadního průběhu roku 2018 směřuje k uhašení. Po několika dnech, které musel strávit především na internetovém pranýři, se Phil Mickelson rozhodl omluvit za svůj zkrat během třetího kola US Open, kdy zahrál míček v pohybu.

 • Jason Day
  4

  Zprávy

  Day otevřeně: Zklamala mě jak USGA, tak Phil Mickelson

  20. června 2018 – haf

  Víkendovou frašku na letošním US Open mohl sledovat v poklidu ze svého gauče. I Jasona Daye ale často nadzdvihávalo to, co v televizi viděl. Především pak v sobotu, kdy se v jeho očích mezi poražené nedostali pouze lidé z USGA, ale i Phil Mickelson.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelson mohl být za porušení ducha hry diskvalifikován, myslí si Jon

  19. června 2018 – Honza Fait

  Největším tématem letošního US Open nebylo ani tak vítězství Brookse Koepky nebo předčasný konec řady hvězd včetně Tigera Woodse. O nejvíce palcových titulků a emocí na internetu se postaral Phil Mickelson, který se ve třetím kole rozhodl pro netradiční řešení situace – zahrál míček v pohybu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení