• Rocco Mediate
  1

  Zprávy

  Slavný poražený odmítá nové play off na US Open

  28. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rocco Mediate jedním ze dvou posledních hráčů, který hrál na US Open tradiční 18jamkové play off. V roce 2008 podlehl v Torrey Pines až na 19. jamce Tigeru Woodsovi. Nyní si pětapadesátiletý Američan myslí, že zrušení původní rozehrávky byl nesmysl.

 • USGA
  2

  Bleskovky

  US Open jako poslední major zrušil play off na 18 jamek

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Padl poslední monument staré doby. US Open jako poslední z majorů zrušil únavné a zdlouhavé play off na 18 jamek. Již v tomto roce tak může, v případě že se nerozhodně po 72 jamkách, určit vítěze rozehrávka na dvě jamky.

 • Michael Campbell
  3

  Bleskovky

  Vítěz US Open se vrací. Uvidíme ho na Albatrossu?

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Vítěz US Open Michael Campbell oznámil, že se v roce 2018 vrátí k soutěžnímu golfu. Prozatím se hodlá zúčastnit několika turnajů European Tour, čili není vyloučené, že by jeho kroky mohly směřovat i na Albatross. Startovní pole Czech Masters by tak mohlo být bohatší o dalšího major šampiona.

 • Pebble Beach
  4

  Zprávy

  Průlom! Ženské US Open se bude hrát poprvé na Pebble Beach

  25. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pebble Beach je u USGA oblíbené hřiště a dá se to pochopit. Na jednu stranu je nádherné, na druhou dokáže hráče pořádně pokousat. Takže ideální pro velké turnaje. Vůbec poprvé si zde ale major střihnou také ženy, a to v roce 2023 během US Women's Open.

 • Jason Day
  5

  Bleskovky

  Woods chtěl poradit Dayovi. Ten ho naštvaný ignoroval

  24. června 2017 – GolfExtra.cz

  Bývalá světová jednička Jason Day prozradil, že ho na US Open po prvním kole kontaktoval Tiger Woods. Prý měl pro něj radu, když viděl, jak se mu nedaří. Day byl ale prý tak naštvaný, že mu neodepsal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení