• USGA
  1

  Bleskovky

  Odjel z hřiště a přišel o US Open. Prohrál los o postup

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Cristian DiMarco tento týden dostal jednu zásadní životní lekci. Naučil se, že nikdy nemá opouštět hřiště předčasně. Když to naposledy udělal, připravil se tím o možnost zahrát si na letošním US Open. Navíc mu ani štěstí nešlo naproti, když prohrál los mincí.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods potvrdil start na US Open, jeho posledním jistém

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Ne že by se to nečekalo, ale je dobré to mít černé na bílém. Tiger Woods oficiálně potvrdil svůj start na druhém majoru sezony US Open, které se bude hrát v Shinnecock Hills. Jedná se navíc o poslední US Open, na kterém má jistý start. O další už zase bude muset bojovat.

 • Rocco Mediate
  3

  Zprávy

  Slavný poražený odmítá nové play off na US Open

  28. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rocco Mediate jedním ze dvou posledních hráčů, který hrál na US Open tradiční 18jamkové play off. V roce 2008 podlehl v Torrey Pines až na 19. jamce Tigeru Woodsovi. Nyní si pětapadesátiletý Američan myslí, že zrušení původní rozehrávky byl nesmysl.

 • USGA
  4

  Bleskovky

  US Open jako poslední major zrušil play off na 18 jamek

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Padl poslední monument staré doby. US Open jako poslední z majorů zrušil únavné a zdlouhavé play off na 18 jamek. Již v tomto roce tak může, v případě že se nerozhodně po 72 jamkách, určit vítěze rozehrávka na dvě jamky.

 • Michael Campbell
  5

  Bleskovky

  Vítěz US Open se vrací. Uvidíme ho na Albatrossu?

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Vítěz US Open Michael Campbell oznámil, že se v roce 2018 vrátí k soutěžnímu golfu. Prozatím se hodlá zúčastnit několika turnajů European Tour, čili není vyloučené, že by jeho kroky mohly směřovat i na Albatross. Startovní pole Czech Masters by tak mohlo být bohatší o dalšího major šampiona.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení