• Drsný Oakmont
  76

  Zprávy

  Golfová brutalita. Hráči ukazují na sociálních sítích, jaký je Oakmont

  14. června 2016 – GolfExtra.cz

  Pokud jste nevěřili slovům Phila Mickelsona o tom, že na hráče na letošním US Open čeká dost možná nejtěžší hřiště, na jakém kdy hráli, tak po posledních hodinách na sociálních sítích už o tom nejspíše nepochybujete. Tohle je golfová brutalita!

 • Hvězdy pro US Open
  77

  Bleskovky

  Kdo s kým. 7 nejzajímavějších flightů pro úvodní kola US Open

  13. června 2016 – GolfExtra.cz

  Druhý major sezony, kterým je 116. ročník US Open, se nezadržitelně blíží. Hřiště v Oakmontu už se těší, jak bude ty nejlepší hráče světa ničit. A fanoušci vlastně také, to je prostě US Open. Startuje se už ve čtvrtek, zde jsou nejzajímavější flighty pro první dvě kola.

 • Klára Spilková
  78

  Zprávy

  Dýšina i druhý major. Nabitý golfový týden startuje

  13. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Ač se to ve stínu fotbalového Eura nemusí zdát, Česko bude tento týden znovu žít golfem. A tuzemští fanoušci se připravují na turnajový dvojboj. Přes den mohou naživo sledovat evropskou ženskou sérii na Dýšině a večer si vychutnat přenosy z druhého majoru sezony v americkém Oakmontu.

 • Oakmont Country Club
  79

  Zprávy

  Strašák, který trestá. Jak Oakmont trápil golfisty

  11. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Za týden touhle dobou bude druhý major sezony v polovině. Otázkou je, jaké skóre bude mít v tu chvíli lídr turnaje. Přední hráči totiž hlásí, že hřiště v Oakmontu je mimořádně obtížné. Letošní US Open tak zřejmě nebude skórovacím festivalem. Jak tomu bylo v minulosti?

 • Phil Mickelson
  80

  Bleskovky

  Hřiště pro US Open je nejtěžší, jaké jsme kdy hráli, říká Mickelson

  9. června 2016 – GolfExtra.cz

  Každoroční osudný týden pro Phila Mickelsona se nezadržitelně blíží. Týden US Open. Lefty si i kvůli tomu v pondělí a úterý odskočil před turnajem FedEx St. Jude Classic do Oakmontu, kde se v příštím týdnu druhý major sezony uskuteční.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení