• Corey Conners
  76

  Bleskovky

  Jako amatér odmítl US Open. Správně věřil v druhou šanci

  7. června 2017 – GolfExtra.cz

  Jméno Corey Conners vám nejspíš nic neříká ani v tom případě, že golf sledujete opravdu pečlivě. Pětadvacetiletý Kanaďan je ale dalším důkazem toho, jak je US Open otevřeným turnajem a nabízí šanci nejen špičkovým hráčům z PGA Tour.

 • Michael Buttacavoli
  77

  Bleskovky

  O US Open přišel kvůli aerolinkám. Ztratily mu hole

  7. června 2017 – GolfExtra.cz

  Michael Buttacavoli se chtěl poprat o svou šanci na US Open. Připravoval se na kvalifikaci, ale nakonec to bylo zbytečné. Neměl ji totiž s čím hrát. Společnost American Airlines mu během nočního letu z Ekvádoru do Miami ztratila hole.

 • Steve Stricker
  78

  Zprávy

  Nepozvaný kapitán Stricker si US Open vybojoval sám

  6. června 2017 – GolfExtra.cz

  Týden před startem druhého majoru v sezoně se začíná formovat startovní pole. K hráčům, kteří se kvalifikovali na základě kritérií, se přidala další zajímavá jména z kvalifikací. O sen startovat na nejotevřenějším majoru usiluje každoročně více než 12 000 hráčů z celého světa.

 • Rory McIlroy
  79

  Zprávy

  McIlroy překonal týdny frustrace, potvrdil návrat na US Open

  6. června 2017 – GolfExtra.cz

  Světová dvojka potvrdila termín svého návratu. Rory McIlroy se znovu ukáže fanouškům na US Open, které v příštím týdnu poprvé hostí hřiště Erin Hills ve Wisconsinu. Severní Ir na něj ladí formu v Portugalsku, odkud tweetoval světu informaci o svém návratu.

 • Adam Scott
  80

  Bleskovky

  Scott prosí USGA: Nedělejte už brutální US Open

  5. června 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušci se kvůli tomu každý rok na US Open těší, hráčům z toho ale pravidelně naskakují pupínky. O čem je řeč? O těžkých hřištích a jejich ještě těžších nastaveních pro druhý major sezony. Australan Adam Scott by si to letos pro jednou rád odpustil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení