• Erin Hills
  6

  Bleskovky

  Na US Open spatřil svůj idol a zemřel. Tři dny po své ženě

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušek, který zemřel během druhého kola US Open v Erin Hills skonal prý jen tři dny po smrti svojí manželky. Podle syna, který mu byl po boku, zemřel záhy poté, co vidět hrát svého nejoblíbenějšího hráče Steva Strickera.

 • Hideki Matsuyama
  7

  Zprávy

  Hideki "Druhý" Matsuyama. Na US Open i v žebříčku

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Má na kontě velká vítězství, jeho forma je v posledních měsících maximálně konsistentní a na US Open obsadil dělenou druhou příčku. Přesto vás jméno Hideki Matsuyama ještě neohromí tak, jako některá jiná. Mělo by, Japonec je nově druhý ve světovém žebříčku.

 • Soutěž TomTom
  8

  Bleskovky

  Vyhlášení vítězů v soutěži s US Open a hodinkami TomTom

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tušili jsme, že vás hodinky TomTom Golfer 2 SE zaujmou, ale že až tak? Na náš soutěžní mail dorazilo skutečně velké množství odpovědí, ne všechny však byly správné. Z těch vyhovujících jsme pak vylosovali dva šťastlivce, kteří se mohou těšit na peckové hodinky.

 • US Open 2017
  9

  Komentáře

  Divné US Open

  19. června 2017 – Honza Fait

  Tak jako se parta chlapů v jedné reklamě na populární alkoholické pití utvrzuje v tom, že "nevyměknem!", měla by stejně začít uvažovat také USGA. Protože jinak by US Open mohlo velmi rychle přijít o svůj titul nejtěžší zkoušky ve světě golfu.

 • Brooks Koepka
  10

  Zprávy

  OBRAZEM: To nejlepší z finálového kola US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože se golfoví fanoušci na letošní US Open dočkali podívané, kterou nejspíše nikdo nečekal, nejen v neděli stála za to. Spousta hráčů útočila na svůj životní titul, který nakonec ukořistil Brooks Koepka. Finálové kolo ale nebylo pouze o něm, přesvědčte se.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení