• Tommy Fleetwood
  6

  Zprávy

  Fleetwood centimetry od rekordu i vítězství na US Open

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ani vyrovnání rekordu US Open nepomohlo Tommy Fleetwoodovi k vítězství na druhém majoru roku. V neděli v Shinnecock Hills zaútočil zezadu skvělým kolem za 63 ran, ale potřeboval ještě jednu ránu ubrat, aby se s Brooksem Koepkou utkal o triumf aspoň v play off.

 • Pilsner Urquell soutěž 2018
  7

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a US Open 2018

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Jako příliš velcí optimisté se ukázala většina účastníků v naší další soutěži s Pilsner Urquell, která byla spojená s druhým majorem roku US Open. Většina tipujících věřila, že vítězné skóre bude hluboko pod parem hřiště, ale našli se i tací, kteří hráčům tolik nevěřili. A mohou se díky tomu těšit na nějaké to pivečko, které na ně čeká.

 • Jena Sims
  8

  Zprávy

  OBRAZEM: Kdo je ta kráska po boku vítěze US Open?

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Brooks Koepka se mohl v neděli večer v Shinnecock Hills chlubit hned dvěma "trofejemi". Nebyl to totiž pouze stříbrný pohár pro vítěze US Open, který zářil v jeho blízkosti. Obhajobu titulu na druhém majoru sezony s ním totiž přímo na hřišti oslavila i jeho přítelkyně Jena Sims.

 • Brooks Koepka
  9

  Zprávy

  Koepkův zápis do historie, obhájil titul na US Open

  18. června 2018 – Honza Fait

  Něco podobného se naposledy povedlo Curtisu Strangemu v letech 1988 a 1989. Obhájit titul na US Open. Nyní se stejným úspěchem může pyšnit Brooks Koepka, který v neděli v Shinnecock Hills odolal útokům všech soupeřů a s celkovým skóre +1 se stal opět šampionem.

 • Phil Mickelson
  10

  Zprávy

  Zbláznil se? Mickelson vědomě porušil pravidla: Není to neúcta

  17. června 2018 – Honza Fait

  Oslavu svých 48. narozenin si v Shinnecock Hills určitě představoval jinak. Nejen že Phil Mickelson v sobotu definitivně přišel o šanci vyhrát své první US Open a uzavřít kariérní grandslam, ale také se opět nesmazatelně zapsal do golfové historie. Ovšem v negativním smyslu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení