• Pebble Beach
  6

  Zprávy

  Průlom! Ženské US Open se bude hrát poprvé na Pebble Beach

  25. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pebble Beach je u USGA oblíbené hřiště a dá se to pochopit. Na jednu stranu je nádherné, na druhou dokáže hráče pořádně pokousat. Takže ideální pro velké turnaje. Vůbec poprvé si zde ale major střihnou také ženy, a to v roce 2023 během US Women's Open.

 • Jason Day
  7

  Bleskovky

  Woods chtěl poradit Dayovi. Ten ho naštvaný ignoroval

  24. června 2017 – GolfExtra.cz

  Bývalá světová jednička Jason Day prozradil, že ho na US Open po prvním kole kontaktoval Tiger Woods. Prý měl pro něj radu, když viděl, jak se mu nedaří. Day byl ale prý tak naštvaný, že mu neodepsal.

 • US Open
  8

  Bleskovky

  Zúčtování s Erin Hills. Chceme těžké US Open, volají někteří

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nové dějiště US Open ve Wisconsinu vzbudilo rozporuplné reakce. Erin Hills u některých hráčů uspělo, jiní volají po návratu k tradicím. Pravdou je, že ačkoliv zejména kvůli roughům budilo hřiště původně hrůzu, nakonec na něm padaly rekordy.

 • Brooks Koepka a Jena Sims
  9

  Zprávy

  OBRAZEM: Kdo je ta kráska po boku šampiona US Open?

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Také jste stejně jako my zbystřili, když se po boku Brookse Koepky pózujícího s pohárem pro vítěze US Open objevila půvabná bruneta? Asi vás nepřekvapí, že se jedná o modelku, bývalou Missku a také příležitostnou herečku. Její jméno je Jena Sims.

 • Erin Hills
  10

  Bleskovky

  Na US Open spatřil svůj idol a zemřel. Tři dny po své ženě

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušek, který zemřel během druhého kola US Open v Erin Hills skonal prý jen tři dny po smrti svojí manželky. Podle syna, který mu byl po boku, zemřel záhy poté, co vidět hrát svého nejoblíbenějšího hráče Steva Strickera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení