• Rickie Fowler
  11

  Zprávy

  Fowler si pro major opět nedošel, přesto je pozitivní

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Kdyby vám někdo před dvěma lety řekl, že následujících sedm vítězů majorů se bude na turnajích velké čtyřky radovat vždy ve své kariéře poprvé, asi byste nepochybovali, že mezi vyvolenými bude Rickie Fowler. Jenže není. Své čekání neukončil ani v neděli v Erin Hills.

 • Brooks Koepka
  12

  Zprávy

  Rekordman z Kuňky má první major, Koepka vyhrál US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Je to čtyři roky, co Brooks Koepka zahrál během finálového kola D+D REAL Czech Challenge rekord hřiště na Kunětické Hoře. V neděli si připsal další rekordní zápis, to když vyrovnal nejnižší celkové skóre vůči paru v historii US Open (-16). A díky kterém vyhrál první major.

 • Johnny Miller
  13

  Zprávy

  Miller znevažuje Thomasův rekord: Vždyť fairwaye mají 50 yardů

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět žasne nad rekordním kolem Justina Thomase na US Open, ten, který byl překonán, to nemůže zdá se překousnout. Nebo jak jinak si vysvětlit slova Johnnyho Millera na adresu Thomasových sobotních devíti ran pod par?

 • Justin Thomas
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Senzačním puttem k rekordnímu skóre US Open

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas hrál v sobotu v Erin Hills nadpozemský golf, který korunoval rekordním skóre US Open vůči paru. Nikdo v historii druhého majoru sezony devět ran pod par v jednom kole nezahrál. Vše přitom odstartoval neuvěřitelný putt do birdie na páté jamce.

 • Brian Harman
  15

  Zprávy

  Thomas má rekord, Harman vedení. US Open slibuje drama

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Lídrem letošního US Open po třech kolech sice je Brian Harman (-12), ale sobotní hvězdou se v Erin Hills stal Justin Thomas. Ten vystřihl kolo za 63 ran (-9), což je rekord vůči paru na americkém Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení