• Hideki Matsuyama
  11

  Zprávy

  Hideki "Druhý" Matsuyama. Na US Open i v žebříčku

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Má na kontě velká vítězství, jeho forma je v posledních měsících maximálně konsistentní a na US Open obsadil dělenou druhou příčku. Přesto vás jméno Hideki Matsuyama ještě neohromí tak, jako některá jiná. Mělo by, Japonec je nově druhý ve světovém žebříčku.

 • Soutěž TomTom
  12

  Bleskovky

  Vyhlášení vítězů v soutěži s US Open a hodinkami TomTom

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tušili jsme, že vás hodinky TomTom Golfer 2 SE zaujmou, ale že až tak? Na náš soutěžní mail dorazilo skutečně velké množství odpovědí, ne všechny však byly správné. Z těch vyhovujících jsme pak vylosovali dva šťastlivce, kteří se mohou těšit na peckové hodinky.

 • US Open 2017
  13

  Komentáře

  Divné US Open

  19. června 2017 – Honza Fait

  Tak jako se parta chlapů v jedné reklamě na populární alkoholické pití utvrzuje v tom, že "nevyměknem!", měla by stejně začít uvažovat také USGA. Protože jinak by US Open mohlo velmi rychle přijít o svůj titul nejtěžší zkoušky ve světě golfu.

 • Brooks Koepka
  14

  Zprávy

  OBRAZEM: To nejlepší z finálového kola US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože se golfoví fanoušci na letošní US Open dočkali podívané, kterou nejspíše nikdo nečekal, nejen v neděli stála za to. Spousta hráčů útočila na svůj životní titul, který nakonec ukořistil Brooks Koepka. Finálové kolo ale nebylo pouze o něm, přesvědčte se.

 • Rickie Fowler
  15

  Zprávy

  Fowler si pro major opět nedošel, přesto je pozitivní

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Kdyby vám někdo před dvěma lety řekl, že následujících sedm vítězů majorů se bude na turnajích velké čtyřky radovat vždy ve své kariéře poprvé, asi byste nepochybovali, že mezi vyvolenými bude Rickie Fowler. Jenže není. Své čekání neukončil ani v neděli v Erin Hills.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení