• Allison Stokke
  16

  Zprávy

  OBRAZEM: Kráskou US Open je přítelkyně Fowlera

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nepřítomnost Pauliny Gretzky, která začátkem týdne porodila Dustinu Johnsonovi druhého potomka, je šancí pro přítelkyně ostatních golfistů na letošním US Open zaujmout. Využila toho Allison Stokke, která září po boku Rickieho Fowlera.

 • US Open
  17

  Zprávy

  Smrt na US Open! 94letý fanoušek zemřel na tribuně

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ve čtvrtek se ještě dramatická událost na letošním US Open obešla bez tragických následků, v pátek už to ale neplatilo. Během 2. kola v Erin Hills totiž přímo na tribuně zemřel 94letý golfový fanoušek.

 • US Open
  18

  Bleskovky

  Nebezpečí nákazy. Na US Open je kontaminovaná voda

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zdroj pitné vody v dějišti US Open je kontaminovaný, zdravotníci v něm na hřišti Erin Hills našli bakterii E. coli. Zatím není hlášena žádná nákaza, ale fanoušci mají po zbytek turnaje balenou vodu zdarma.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  Hvězdy na US Open senzačně končí. Fowler klesl, vede čtveřice

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Jedná se o senzaci první kategorie. Vůbec poprvé v historii neprošli na majoru cutem tři nejlepší hráči světa. S US Open se po pátku rozloučili Dustin Johnson, Rory McIlroy i Jason Day. O titul si to tak o víkendu rozdají jiní, když šanci má po dvou kolech spousta hráčů.

 • Rory McIlroy
  20

  Zprávy

  OBRAZEM: Jak hvězdy pokousala vysoká kostřava

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  V prvním kole se sice dostalo pod par v Erin Hills na úvod 117. US Open celkem 44 hráčů, většina největších hvězd mezi nimi ale chyběla. Nejlepších šest hráčů světa dokonce po úvodním kole ani není nad hranicí cutu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení