• Brooks Koepka
  16

  Zprávy

  Rekordman z Kuňky má první major, Koepka vyhrál US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Je to čtyři roky, co Brooks Koepka zahrál během finálového kola D+D REAL Czech Challenge rekord hřiště na Kunětické Hoře. V neděli si připsal další rekordní zápis, to když vyrovnal nejnižší celkové skóre vůči paru v historii US Open (-16). A díky kterém vyhrál první major.

 • Johnny Miller
  17

  Zprávy

  Miller znevažuje Thomasův rekord: Vždyť fairwaye mají 50 yardů

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět žasne nad rekordním kolem Justina Thomase na US Open, ten, který byl překonán, to nemůže zdá se překousnout. Nebo jak jinak si vysvětlit slova Johnnyho Millera na adresu Thomasových sobotních devíti ran pod par?

 • Justin Thomas
  18

  Bleskovky

  VIDEO: Senzačním puttem k rekordnímu skóre US Open

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas hrál v sobotu v Erin Hills nadpozemský golf, který korunoval rekordním skóre US Open vůči paru. Nikdo v historii druhého majoru sezony devět ran pod par v jednom kole nezahrál. Vše přitom odstartoval neuvěřitelný putt do birdie na páté jamce.

 • Brian Harman
  19

  Zprávy

  Thomas má rekord, Harman vedení. US Open slibuje drama

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Lídrem letošního US Open po třech kolech sice je Brian Harman (-12), ale sobotní hvězdou se v Erin Hills stal Justin Thomas. Ten vystřihl kolo za 63 ran (-9), což je rekord vůči paru na americkém Open.

 • Allison Stokke
  20

  Zprávy

  OBRAZEM: Kráskou US Open je přítelkyně Fowlera

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nepřítomnost Pauliny Gretzky, která začátkem týdne porodila Dustinu Johnsonovi druhého potomka, je šancí pro přítelkyně ostatních golfistů na letošním US Open zaujmout. Využila toho Allison Stokke, která září po boku Rickieho Fowlera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení