• Vzducholoď
  21

  Bleskovky

  Drama na US Open! Hořící vzducholoď explodovala u hřiště

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nečekané drama se odehrálo během prvního kola US Open jen stovky metrů od hřiště Erin Hills. Zřídila se zde totiž reklamní vzducholoď, která na zemi začala hořet a následně explodovala. Pilot naštěstí vyvázl jen s popáleninami a nikomu dalšímu se nic nestalo.

 • Rickie Fowler
  22

  Zprávy

  Rekordní Fowler vede US Open, většina hvězd se trápila

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Hráči se na letošním US Open v 1. kole postavili předpovědím a celkem 44 se jich ve čtvrtek dostalo na těžkém hřišti Erin Hills pod par. Rickie Fowler pak dokonce o sedm ran, čímž vyrovnal rekord v podobě nejnižšího skóre pro první kolo vůči paru v historii US Open.

 • Phil Mickelson
  23

  Bleskovky

  Nad Erin Hills je čisté nebe. Mickelsonova naděje zhasla

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson se oficiálně odhlásil z účasti na letošním US Open. Kvůli slavnostnímu ceremoniálu zakončení střední školy své dcery by nestihl svůj tee time. Jeho jedinou šancí byl odklad startu turnaje nejméně o čtyři hodiny, jenže nebe nad Erin Hills je téměř bez mráčku.

 • Erin Hills
  24

  Bleskovky

  Hráči i kedíci se na US Open bojí šíleně dlouhých kol

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět se nějak snaží hru zrychlit, letošní US Open asi půjde proti tomuto trendu. Obávají se toho alespoň hráči a kedíci, kteří si myslí, že na hřišti stráví velké množství času. Organizátoři z USGA však věří, že to až tak horké nebude.

 • Beef
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Beef "pokořil" roughy a bunkery v Erin Hills

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Někteří na ně nadávají, jiní se těší na výzvu. Poté jsou ti, kterým je to jedno a jdou hrát. A pak je tady Andrew Beef Johnston, který si z přetěžkých roughů a bunkerů v Erin Hills, dějišti US Open, dělá legraci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení