• Jason Day
  21

  Bleskovky

  Day před US Open terčem posměchu. Kvůli svému outfitu

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle se moc nepovedlo. Jason Day si na úterní setkání s novináři před letošním US Open vzal mimo jiné vestu od svého partnera Nike, ve které ale vypadal spíše jako člen ozbrojených sil, než jeden z nejlepších golfistů na světě. Internet si toho samozřejmě všiml.

 • US Open
  22

  Bleskovky

  Green na 18. jamce US Open? Doslova golfové peklo (VIDEO)

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli už se také nemůžete dočkat toho, jak budete sledovat v tomto týdnu nejlepší golfisty světa při jejich golfovém utrpení v Shinnecock Hills, tohle bude místo, které si zamilujete. Green osmnácté jamky v tréninkových kolech zaskočil řadu hráčů. Máme se na co těšit.

 • Phil Mickelson
  23

  Bleskovky

  Zlomí Mickelson prokletí US Open? Nechce na to ani myslet

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Na Masters to byl Rory McIlroy, který toužil, nakonec neúspěšně, zkompletovat kariérní grandslam. Na US Open se stejným cílem přijíždí Phil Mickelson. Mnozí tvrdí, že je to možná jeho poslední velká šance vzhledem k tomu, kde se druhý major sezóny hraje.

 • Dustin Johnson
  24

  Bleskovky

  Mezi favority US Open patří i Woods. Tím největším je DJ

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Po svém dominantním nedělním vítězství na FedEx St. Jude Classic a návratu na post světové jedničky považují sázkové kanceláře Dustina Johnsona za hlavního favorita US Open. Mezi dalšími favority na vítězství řadí i Tigera Woodse s pátým nejlepším kurzem.

 • Rough na US Open
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Najděte míček v roughu pro US Open

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Během US Open čekají každoročně na golfisty nejrůznější záludnosti, které jejich skóre stlačují co nejvíce k paru a někdy i výrazně nad něj. Husté roughy jsou jednou z nich, a ne jinak tomu bude v tomto týdnu v Shinnecock Hills. Tady ve vysoké trávě prostě skončit nechcete.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení