Články na téma: Aleš Kořínek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Senzační Mrůzek! V Belgii vedl po kole za mínus osm

  29. srpna 2019 – pv

  Filip Mrůzek vstoupil famózně KPMG Trophy v Belgii. Na hřišti Millennium Golf v Paalu zahrál na úvod turnaje Challenge Tour rundu s devíti birdie a jedním bogey (63 ran) a se skóre -8 se po dohrání ujal vedení o jednu ránu. Dobře však začali i další Češi v turnaji, včetně Stanislava Matuše, který však své úvodní kolo dohrává až v pátek.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš se na poslední chvíli dostal do Belgie. Ve start už nevěřil

  28. srpna 2019 – pv

  Bohaté české zastoupení bude mít turnaj KPMG Trophy, který se hraje od čtvrtka do neděle v rámci Challenge Tour v Belgii. Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Petr Gál a poprvé jako profesionál i Šimon Zach dostali pozvánku od Relmostu. Stanislav Matuš se pak dostal do startovní listiny doslova na poslední chvíli.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Čtvrteční naděje zhasly. Kořínek je zklamaný, Bareš už se těší k profíkům

  16. srpna 2019 – pv

  Dva z Čechů z dopoledních flightů v pátek bojovali na D+D REAL Czech Masters o cut. Když dohráli, věděli, že pro ně domácí turnaj European Tour s velkou pravděpodobností hraničící s jistotou skončil. Pro amatéra Jakuba Bareše šlo hlavně o nabírání zkušeností. Aleš Kořínek to spíš vnímal jako další promarněnou příležitost.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš se skvěle drží na dánské střelnici, je dvě rány od TOP 10

  9. srpna 2019 – haf

  Bláznivý turnaj se hraje v tomto týdnu na Challenge Tour v Dánsku. Na cut nestačilo ani skóre -5, což znamenalo konečnou pro Filipa Mrůzka (-4) a Alešem Kořínkem (-3). Stanislav Matuš naopak vysoko nastavenou laťku přeskočil a dařilo se mu i v kole třetím.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  V Dánsku jsou všichni Češi pod parem, nejlépe začal Kořínek

  7. srpna 2019 – haf

  Netradičně ve středu odstartoval další turnaj Challenge Tour v Dánsku. Do Made in Denmark Challenge přitom vstoupili všichni tři čeští golfisté ve startovním poli pozitivně, když se Aleš Kořínek, Filip Mrůzek i Stanislav Matuš dostali pod par hřiště. Nejlépe začal Kořinek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení