1

Zprávy

Kořínek a Pospíšil skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

14. července 2018 – haf

Jeden si v sobotním finálovém kole o dvě rány polepšil, druhý naopak dvě rány ztratil. Pro Michala Pospíšila s Alešem Kořínkem to na dalším turnaji Pro Golf Tour znamenalo, že obsadili shodně dělené 8. místo.

2

Zprávy

Kořínek drží formu, na Pro Golf Tour útočí na vítězství

13. července 2018 – pv

Aleš Kořínek má v polovině sezóny formu. Po druhém místě z domácí profi túry na Albatrossu hraje i další týden o špičkové umístění. Tentokrát na evropské scéně na Pro Golf Tour. V pátek zahrál parádní druhé kolo za -5, které ho vyneslo na dělené čtvrté místo.

• Michal Pospíšil
    3

Bleskovky

Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

12. července 2018 – pv

Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

• Filip Mrůzek
    4

Zprávy

Mrůzek slaví další vítězství, ovládl turnaj na Albatrossu

10. července 2018 – haf

Už druhý letošní domácí titul získal v úterý na Albatrossu nedaleko Prahy Filip Mrůzek. Poté, co zvítězil na úvodním turnaji letošní sezony Moneta Czech PGA Tour na Slavkově, byl nejlepší ze všech také na dvoukolovém Czech PGA SmartWings Championship.

• Ondřej Lieser
    5

Zprávy

To bylo DRAMA! Druhý Lieser prohrál v Polsku až v play-off

27. června 2018 – haf

Báječný den prožil na Polish Open 2018 český golfový profesionál Ondřej Lieser. Nejprve zvládl dohrávku druhého kola, poté přidal další skvělý výsledek v kole finálovém a vše málem korunoval v play-off s Francouzem Mathieu Decottignies Lafonem. Nakonec s ním ale prohrál až na desáté jamce rozehrávky.