Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  1

  Zprávy

  Kořínek vyhrál další turnaj v Polsku, Vlčková předposlední

  8. října 2018 – haf

  Aleš Kořínek opět potvrdil, že se golfové narodil pro turnaje v Polsku. O víkendu zde letos vyhrál už potřetí, když stejně jako před měsícem uspěl v play off na hřišti First Warsaw Golf. Se Symetra Tour se pak rozloučila Karolína Vlčková ne úplně povedeným víkendem.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Konec nadějí. Lieser kartu na Challenge Tour nezískal

  26. září 2018 – haf

  Kdyby se letos hrálo na Castanea Resort Championship kolo pouze na třináct jamek, dost možná by Ondřej Lieser vyhrál a získal by kartu na Challenge Tour. Jenže v golfu se hraje na jamek 18 a českému profíkovy závěry kol na finále Pro Golf Tour prostě nevyšly.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Lieserovi se Challenge Tour vzdálila, jeho soupeři září

  25. září 2018 – haf

  Sen o zisku plné karty pro Challenge Tour v příštím roce se začíná Ondřeji Lieserovi rozplývat. Na finálovém turnaji letošní Pro Golf Tour se totiž ani v druhém kole nedostal výrazně pod par, přestože to měl opět parádně rozehrané. Jenže finiše mu v Adendorfu prostě nejdou.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser začal bitvu o Challenge Tour dobře, pak zaváhal

  24. září 2018 – haf

  Nastal klíčový týden sezony pro Ondřeje Liesera. Ten trochu nečekaně bojuje na Pro Golf Tour o jednu z pěti plných karet na Challenge Tour pro příští rok. Rozhodne se na závěrečném Castanea Resort Championship, do kterého český profesionál (ne)vstoupil dobře.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Země zaslíbená! Aleš Kořínek vyhrál finále polské PGA Tour

  11. září 2018 – pv

  Aleš Kořínek opět ukázal, jak moc se mu v Polsku daří. Až tak, že vyhrál finálový turnaj Alior Bank PGA Polska Tour ve Varšavě. Vítězství urval v play off, ve kterém porazil domácího Oskara Zaborowskiho. Do rozehrávky se přitom dostal divokým způsobem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení