Články na téma: Aleš Kořínek

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Cafourek prožil divoký den a útočí na TOP 10, čtvrtý Kořínek dal dva eagly

  8. března 2019 – haf

  Jan Cafourek se v pátek popasoval s těžkými podmínkami na turnaji Pro Golf Tour v Maroku velmi dobře a nejen že bezpečně prošel cutem, ale v sobotu může zaútočit i na nejvyšší příčky. Aleš Kořínek pak skončil na Gecku dělený čtvrtý, v pátek trefil dva eagly.

 • Aleš Kořínek
  2

  Zprávy

  Kořínek zahrál o 14 ran lépe a je čtvrtý, Cafourek začal za +2

  7. března 2019 – haf

  Bláznivý finálový turnaj španělské Gecko Tour prožívá na hřišti Villa Padierna Golf Aleš Kořínek. V prvním kole se trápil, ve druhém naopak zářil a před pátečním finále je dělený čtvrtý. Jana Cafourka pak na Pro Golf Tour v Maroku čeká další boj o cut.

 • Aleš Kořínek
  3

  Bleskovky

  Cafourek si pohoršil. Kořínek nasedl do bogey expresu

  4. února 2019 – pv

  V marocké Casablance pokračuje třetím turnajem nový ročník Pro Golf Tour i se třemi Čechy ve startovní listině. Po druhém kole zůstávají všichni v turnaji, když Jan Cafourek, Michal Pospíšil i Štěpán Daněk prošli cutem. Nejlépe je na tom Cafourek na děleném 15. místě.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek skončil v Egyptě pátý, nehrající Kořínek na Gecku čtvrtý

  1. února 2019 – haf

  Filip Mrůzek musí litovat nepovedeného úvodního kola na Mediterranean Tour Opening Event, jinak totiž hrál v egyptském Dreamland Golf Clubu parádní golf. Stačilo to ale pouze na dělené páté místo. Aleš Kořínek skončil o příčku lépe ve Španělsku, kde se však druhé a zároveň finálové kolo kvůli silnému dešti nehrálo.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Kořínek ve Španělsku dělený druhý. Porazila ho jenom holka

  25. ledna 2019 – pv

  Aleš Kořínek si ve Španělsku v přípravě na novou sezónu zahrál svůj první letošní turnaj. V těžkých podmínkách byl se svým výkonem spokojený, až na jednu věc. Porazila ho holka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení