Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  16

  Bleskovky

  Na Ypsilonce dominoval Kořínek, zahrál eagle přes les

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  ​Už od druhé jamky nenechával Aleš Kořínek nikoho na pochybách, že mu ypsilonské hřiště prostě sedí. Vloni na něm vybojoval své první body do světového žebříčku a i v letošním turnaji Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks zazářil výkonem za mínus šest.

 • Michal Pospíšil
  17

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.

 • Aleš Kořínek
  18

  Bleskovky

  Kořínek vstoupil do sezony druhým místem v Polsku

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Aleš Kořínek si PGA Polska Tour oblíbil. Loni odehrál všech pět turnajů série, které nebyly spolupořádány s Pro Golf Tour, a na všech pěti skončil na bedně, když dva z nich vyhrál. A umístěním mezi nejlepšími třemi vstoupil i do letošního ročníku.

 • Aleš Kořínek
  19

  Zprávy

  Kořínka baví Polsko, i když dostal pokutu. Albatross už přebolel

  27. září 2017 – Honza Fait

  ​Jestli měl někdo právo být letos na D+D REAL Czech Masters naštvaný na počasí, byl to Aleš Kořínek. Nejen že musel jako zhruba polovina hráčů trpět v pátek v hustém dešti, on v něm ale zahrál naprosto skvěle. Náladu si golfista ze Zlína spravil ve svém oblíbeném Polsku.

 • Petr Nič
  20

  Bleskovky

  Slovenský šampionát ovládl Nič, druhý skončil Kořínek

  19. září 2017 – GolfExtra.cz

  Českým triumfem skončil letošní Slovak Championship Open. Dvoukolový turnaj, který se konal na hřišti Heritage resortu Penati, ovládl především díky skvělému prvnímu kolu Petr Nič před Alešem Kořínkem. Třetí skončil Maďar Tamás Lugosi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení