Články na téma: Aleš Kořínek

 • Šimon Zach
  16

  Bleskovky

  Zach se na ME drží v TOP 10. Gál dal cut na Challenge Tour!

  5. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Šimon Zach dál pokračuje ve skvělé jízdě na amatérském mistrovství Evropy v Estonsku. Po třech kolech je se skóre -8 na děleném sedmém místě. V pátek se k němu přidal také profesionál Petr Gál, který dal po dvou letech cut na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  17

  Zprávy

  Šampion Kořínek: Do posledního puttu jsem nic nevěděl

  27. července 2016 – Honza Fait

  Žádné velké oslavné kotrmelce od Aleše Kořínka nečekejte. V úterý si sice připsal v Ropici premiérové vítězství na Czech PGA Tour v kariéře, ale v oblacích z toho určitě nelétá. Mnohem více doufá, že velmi dobrý výsledek nakopne zatím průměrnou sezonu.

 • Aleš Kořínek
  18

  Zprávy

  V Ropici vyhrál Kořínek, slaví svůj premiérový titul na Czech PGA Tour

  26. července 2016 – GolfExtra.cz

  Loni v dubnu získal Aleš Kořínek první profesionální titul na turnaji v Polsku, nyní slaví první úspěch v domácím prostředí. V Ropici vyhrál turnaj Czech PGA Tour, když za sebou o ránu nechal Petra Niče. Za vítězství si připsal odměnu 50 000 korun.

 • Filip Mrůzek
  19

  Bleskovky

  Domácím šampionem ve hře na jamky se stal počtvrté Mrůzek

  17. července 2016 – GolfExtra.cz

  Už počtvrté v kariéře ovládl domácí šampionát profesionálů ve hře na jamky Filip Mrůzek. Ten si ve finále na 36 jamek poradil v Mladé Boleslavi s Alešem Kořínkem 7&6, v souboji o třetí místo udolal Angličan Reece Phillips Itala Federica Elliho 3&2.

 • Jan Cafourek
  20

  Bleskovky

  Útok na cut nepřišel, víkend v Evropě bude bez Čechů

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Snil o víkendových kolech, nakonec se ale Aleš Kořínek loučí s turnajem European Tour v Rakousku už po druhém dni. Ke čtvrtečním +3 totiž přidal dalších 11 ran nad par. Nedařilo se ani českým golfistům na Challenge Tour v Belgii. Také oni si v sobotu nezahrají.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení