Články na téma: Aleš Kořínek

 • Jan Cafourek
  16

  Zprávy

  Cafourek slaví! V Ropici udolal Kořínka v play off

  31. července 2018 – pv

  Druhý start druhé vítězství. Taková je bilance Jana Cafourka v jeho letošních startech na Moneta Czech PGA Tour. Po triumfu z Kácova na začátku června se raduje z výhry i na beskydské Ropici, kde v play off zdolal Aleše Kořínka.

 • Petr Nič
  17

  Bleskovky

  V Ropici na Czech PGA Tour vedou Nič, Kořínek a Procházka

  30. července 2018 – GolfExtra.cz

  Po prvním ze dvou kol dalšího turnaje Moneta Czech PGA Tour v Ropici se na čele usadila hned trojice hráčů, která zahrála první osmnáctku za 68 ran (-4). Jsou jimi Petr Nič, Aleš Kořínek a Aleš Procházka, kteří vedou s náskokem jedné rány.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  SENZACE! Mrůzek na Challenge Tour osmý, další dva Češi v TOP 20

  29. července 2018 – Honza Fait

  Takový turnaj český mužský profesionální golf ještě nikdy ve své historii nezažil! Filip Mrůzek dotáhl své báječné tažení na rakouském Euram Bank Open k dělenému osmému místu, mezi nejlepšími dvaceti navíc po skvělých nedělních výkonech skončili na turnaji Challenge Tour také Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek na Challenge Tour dál září, před finále je dělený šestý

  28. července 2018 – haf

  Už jen jedno povedené kolo dělí Filipa Mrůzka od dosavadního životního úspěchu. Na turnaji Challenge Tour v rakouském Adamstalu je po třech dnech se skóre -10 na děleném šestém místě, tři rány za lídry. V sobotu si pak polepšili i Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  20

  Zprávy

  Mrůzek se drží nejlepších a je v TOP 10, cut dali čtyři Češi

  27. července 2018 – haf

  Sice už nedrží senzační první místo, ale i tak je Filip Mrůzek na Euram Bank Open před víkendovými koly ve skvělé pozici. Na rakouské akci Challenge Tour dělí v její polovině desáté místo, úspěch českých barev navíc podtrhli Aleš Kořínek, Stanislav Matuš a Ondřej Lieser.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení