Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  21

  Bleskovky

  Kořínek se blýskl vítězstvím na PGA Polska Championship

  17. září 2017 – GolfExtra.cz

  Aleš Kořínek suverénním způsobem ovládl PGA Polska Championship. Turnaj polské série BMW PGA Polska Tour vyhrál s náskokem sedmi ran před dalším Čechem Tadeášem Sedláčkem, který dělil 2. místo.

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Czech Masters si zahrají také Lieser, Kořínek a Tintěra

  27. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Už čtrnáct českých hráčů má jistý start na letošním D+D REAL Czech Masters. Posledními třemi, kteří byli dopsáni na startovní listinu, jsou Lukáš Tintěra, Aleš Kořínek a Ondřej Lieser. Pro Liesera se bude jednat o první start na turnaji European Tour na Albatrossu.

 • Stanislav Matuš
  23

  Zprávy

  Matušova odplata! Rozstřílel Čerňák a slaví titul

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu se ještě Stanislav Matuš musel sklonit před Filipem Mrůzkem na akci Czech PGA Tour v Lázních Bohdaneč, když prohrál až v play-off. V tomto týdnu ale na Černém Mostě za sebou nechal nejen Mrůzka, ale i zbytek startovního pole, a slaví druhý titul v sezoně.

 • Ondřej Lieser
  24

  Zprávy

  Na Černém Mostě vede Lieser. Stíhají ho Mrůzek s Kořínkem

  21. června 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí turnaj Czech PGA Tour v sezoně 2017 vede v jeho polovině Ondřej Lieser. V prvním kole Golf Resort Black Bridge Trophy zahrál -5, což mu stačilo na nejtěsnější vedení před dvojicí Filip Mrůzek a Aleš Kořínek.

 • Kořínek, Nič, Sedláček
  25

  Bleskovky

  Souboj českých golfistů v Polsku ovládl Aleš Kořínek

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Sice se jednalo o turnaj polské PGA, ale podle hráčů na bedně to vypadalo spíše na Czech PGA Tour. Akci AMC Aviation PGA Polska totiž vyhrál Aleš Kořínek, za kterým skončili na druhém místě Petr Nič a na třetím Tadeáš Sedláček. Bramborový pak byl Tomáš Holoubek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení