Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  21

  Bleskovky

  Kořínek pokazil v Rakousku závěr, Cafourek začal v Belgii v paru

  9. června 2016 – GolfExtra.cz

  Stále ve hře o cut jsou po čtvrtečních prvních kolech Aleš Kořínek s Janem Cafourkem. Kořínek začal Lyoness Open v rámci European Tour za +3 (T87), Cafourek KPMG Trophy z Challenge Tour v paru (T83). Ostatním českým hráčům se nedařilo.

 • Aleš Kořínek
  22

  Bleskovky

  Čechům se nedaří ani ve Švýcarsku, Kuňku nenapraví

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Na velký průlom to nevypadá. Čeští golfisté pokračují na dalším podniku Challenge Tour v rozpačitých výkonech z domácího prostředí. Ve Švýcarsku nezahrál ani jeden z trojice tuzemských vyslanců pod par. Nejlepším z nich byl Aleš Kořínek, který v prvním kole zahrál 76 ran (+5).

 • Jordan L. Smith
  23

  Bleskovky

  Na Kunětické Hoře se skórovalo, tři Češi hráli pod par

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Pořádně zostra začal na Kunětické Hoře pátý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge. Téměř sto golfistů se hned první den dostalo pod par hřiště. Pořadí se skóre -8 vévodí Angličan Jordan L. Smith. Dařilo se i třem Čechům. Aleš Kořínek s Janem Cafourkem zakončili kolo na -1, Vítek Novák potřeboval ještě o dvě rány méně.

 • Aleš Kořínek
  24

  Bleskovky

  Borec na konec konec pokazil. Jedna pod mrzí, přiznal Kořínek

  26. května 2016 – Honza Fait

  Ve středu večer se Aleš Kořínek objevil jako Borec na konec ve sportovním zpravodajství TV Nova. Ve čtvrtek dopoledne si pak jako borec dlouho počínal také na Kunětické Hoře během 1. kola D+D REAL Czech Challenge. Závěr kola mu ale bohužel nevyšel podle představ.

 • Aleš Kořínek
  25

  Zprávy

  Aleš "Spieth" Kořínek! Marshmallow chytil na první pokus

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Borec v outfitu Under Armour odpalující marshmallow do vzduchu a následně ho chytající do pusy. Myslíte si, že mluvíme o Jordanu Spiethovi? Ne ne! Tento kousek předvedl na Kunětické Hoře před turnajem D+D REAL Czech Challenge Aleš Kořínek!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení