Články na téma: Aleš Kořínek

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Mrůzek začal v Adamstalu fantasticky! Na Challenge Tour dělí vedení

  26. července 2018 – haf

  Naprosto senzační vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil ve čtvrtek v rakouském Adamstalu Filip Mrůzek. Ten zahrál na Euram Bank Open bezchybné první kolo s šesti berdíky a dělí první místo! Parádně pak začal také Aleš Kořínek (-3, T12).

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Nakopnutého Liesera čeká Challenge Tour, s ním i dalších 5 Čechů

  25. července 2018 – haf

  Zatím co na Pro Golf Tour září, na Challenge Tour to letos není ono. Ondřej Lieser se ale nepříznivou bilanci pokusí prolomit v tomto týdnu na pro Čechy oblíbeném rakouském hřišti Adamstal. Na Euram Bank Open se pak představí celkem šest českých profíků.

 • Ondřej Lieser
  23

  Zprávy

  Lieser je na PGT dělený třetí! Mrůzkovi s Matušem se nedařilo

  19. července 2018 – pv

  Parádní start do dalšího turnaje Pro Golf Tour v Rakousku má za sebou Ondřej Lieser. Po prvním kole mu patří dělené třetí místo. Dařilo se i Martinu Příhodovi. To samé se však nedá říct o výkonech Filipa Mrůzka a Stanislava Matuše na Challenge Tour ve Francii.

 • Aleš Kořínek
  24

  Zprávy

  Kořínek a Pospíšil skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

  14. července 2018 – haf

  Jeden si v sobotním finálovém kole o dvě rány polepšil, druhý naopak dvě rány ztratil. Pro Michala Pospíšila s Alešem Kořínkem to na dalším turnaji Pro Golf Tour znamenalo, že obsadili shodně dělené 8. místo.

 • Aleš Kořínek
  25

  Zprávy

  Kořínek drží formu, na Pro Golf Tour útočí na vítězství

  13. července 2018 – pv

  Aleš Kořínek má v polovině sezóny formu. Po druhém místě z domácí profi túry na Albatrossu hraje i další týden o špičkové umístění. Tentokrát na evropské scéně na Pro Golf Tour. V pátek zahrál parádní druhé kolo za -5, které ho vyneslo na dělené čtvrté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení