Články na téma: Alex Čejka

 • Alex Čejka
  1

  Bleskovky

  Čejka se loučí s The Players, s kamarádem Rudou na bagu

  14. března 2019 – haf

  Dost možná poslední návštěvu TPC Sawgrass v rámci slavného The Players Champiosnhip absolvuje v tomto týdnu Alex Čejka. Ten jde do turnaje s českým kedíkem, svým kamarádem Rudou, se kterým si na hřišti užívá spoustu zábavy. Na první pohled je Alex v pohodě.

 • Alex Čejka
  2

  Zprávy

  Čejka vypadal, že nemá páru, co se děje. Spoluhráči problém tušili

  2. března 2019 – pv

  Alex Čejka se v prvním kole The Honda Classic nechvalně zapsal do historie, když byl jako první hráč v historii PGA Tour diskvalifikován za použití nelegální birdie karty. Jeho spoluhráči Ryan Palmer a Cameron Tringale tušili, že není všechno v pořádku, ale co samotný Čejka?

 • Alex Čejka
  3

  Zprávy

  Čejka vstoupil do historie diskvalifikací. Skvěle začal Slovák Sabbatini

  1. března 2019 – pv

  Alex Čejka se ve čtvrtek nešťastným způsobem zapsal do golfové historie. Na Honda Classic se stal prvním hráčem na PGA Tour, který byl diskvalifikován za porušení nového pravidla o omezení materiálů, které hráči používají při čtení greenů.

 • Alex Čejka
  4

  Zprávy

  Mickelson drží v La Quintě vedení, Čejka útočí na TOP 10

  19. ledna 2019 – haf

  Senzačního prvního kola na Desert Classic využil Phil Mickelson k vedení i po kole druhém. Jeho náskok v čele leaderboardu se však ztenčil na dvě rány, přesto je před víkendem ve skvělé pozici. A to samé se dá říci také o Alexi Čejkovi.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  Na úvod play off dominoval DeChambeau, Čejka končí

  27. srpna 2018 – haf

  Bryson DeChambeau vstupoval do finálového kola The Northern Trust s náskokm čtyř ran a stejný odstup od druhého měl i po odehrání poslední 72. jamky. Jasně tak vyhrál úvodní turnaj play off zámořské série, díky čemuž se dostal do vedení FedEx Cupu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení