Články na téma: Andrew Johnston

 • Andrew Johnston
  1

  Zprávy

  Rozchody a odpor ke golfu. Beef platí daň za slávu

  9. července 2019 – jom

  Jako by se vypařil z povrchu zemského. Zmizel ze záběrů golfových televizí a po jeho srandičkách, kterými tradičně bavil obecenstvo, není ani vidu, ani slechu. Řeč je o Andrew "Beef" Johnstonovi. Anglický bavič v blogu pro European Tour mimo jiné prozradil, jak rychle nabytá sláva zamávala s jeho psychikou.

 • Andrew Johnston
  2

  Bleskovky

  Beef udělal životní rozhodnutí. Na Barbadosu se zasnoubil

  8. prosince 2018 – pv

  Andrew „Beef“ Johnston udělal ve svém životě řadu rozhodnutí. Některá špatná, jiná lepší. Ale to nejdůležitější uskutečnil v pátek v noci na Barbadosu, kde požádal svou přítelkyni Jodie Valencia o ruku. Řekla ano.

 • Andrew Johnston
  3

  Bleskovky

  Beef si podmanil Australany parádním chip-inem. Hraje o triumf

  30. listopadu 2018 – pv

  Andrew "Beef" Johnston má fanoušky po celém světě, to je známá věc. Milují ho i v Austrálii, kde o tomto týdnu startuje na Australian PGA Championship. A na Gold Coast se mu náramně daří. V polovině turnaje je v TOP 10, když na vedení ztrácí čtyři rány.

 • Andrew Beef Johnston
  4

  Zprávy

  Parádní show v londýnských docích vyhrál domácí miláček Beef

  10. října 2018 – pv

  Andrew "Beef" Johnston potěšil domácí fanoušky a v nočních kulisách nasvíceného londýnského finančního centra Canary Wharf vyhrál exhibiční Hero Challenge. Spektakulární rozstřel byl součástí turnaje British Masters, který se tento týden koná ve Walton Heath jižně od Londýna.

 • Andrew Johnston
  5

  Bleskovky

  Beef jako "hostující exot" na soutěži alpských rohů

  10. září 2018 – pv

  Některé věci jsou zkrátka zábavnější, když je necháte na chlapíkovi, kterému se říká Beef. A to i přesto, že nakonec totálně selže. Nebo právě proto. Foukání do obřího alpského rohu se novým koníčkem Andrewa Johnstona určitě nestane.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení