Články na téma: British Open

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil, že bude hrát The Open v Carnoustie

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné! Tiger Woods si zahraje i třetí letošní major, svou účast na The Open, které se bude hrát v Carnoustie, potvrdil ve středu před The Players. Pro Woodse se bude jednat o první účast na nejstarším golfovém majoru od roku 2015, kdy neprošel cutem.

 • Rory McIlroy na Irish Open 2012 v Royal Portrush
  2

  Bleskovky

  The Open v Irsku slibuje rekord. Rory táhne davy

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před několika dny bylo oznámeno, že jubilejní 150. The Open v roce 2021 se odehraje ve St. Andrews. Bude to velká událost, ale signály naznačují, že větší zkouška čeká organizátory z R&A už o dva roky dříve v Royal Portrush v Severním Irsku, domovině Roryho McIlroye.

 • St Andrews
  3

  Bleskovky

  Potvrzeno! Jubilejní 150. The Open bude v St Andrews

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejedná se o překvapení, spíše očekávané potvrzení. Hostitelem jubilejního 150. The Open v roce 2021 bude slavné skotské hřiště St Andrews, přezdívané za Domov golfu. V pondělí to oznámila R&A.

 • Jordan Spieth
  4

  Bleskovky

  Spieth poslal do Royal Birkdale svou zázračnou 3-železo

  19. října 2017 – Honza Fait

  Byl to okamžik, který rozhodl o tom, že Jordan Spieth vyhrál letošní The Open. A také hodně kontroverzní okamžik, o kterém se mluvilo ještě týdny po turnaji v Royal Birkdale, kde bude nově vystavena Spiethova 3-železo, která byla důležitou součástí toho příběhu.

 • Danny Willett
  5

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení