Články na téma: British Open

 • The Open Championship
  1

  Bleskovky

  The Open straší Brexit. Problém je irská hranice

  27. února 2019 – pv

  Letos se The Open vrátí po téměř 70. letech do Royal Portrush. Před tuto volbou zvažoval R&A spoustu proměnných, než se nakonec pořádající orgán rozhodl nejstarší major přidělit Severními Irsku. Zřejmě by se rozhodl jinak, kdyby tušil, že v ten samý rok bude Velká Británie čelit Brexitu.

 • Royal Liverpool Golf Club
  2

  Bleskovky

  The Open v roce 2022 přivítá Hoylake. Trump se nedočkal

  27. února 2019 – pv

  Hostitelem The Open v roce 2022 bude Royal Liverpool Golf Club. Bude to potřinácté v historii, co tento slavný anglický links přivítá nejstarší golfový major na planetě. Končí tím také spekulace, jestli se poprvé od roku 2009 bude The Open hrát v Turnberry, které od roku 2014 vlastní americký prezident Donald Trump.

 • Brooks Koepka v St. Andrews
  3

  Bleskovky

  The Open vyhraju v St. Andrews, říká Koepka sebevědomě

  5. února 2019 – pv

  Brooks Koepka má hodně sebevědomí a nebojí se to dát najevo. Koneckonců má důvod. Vyhrál poslední dvě US Open a PGA Championship k tomu. Navíc je uprostřed již několikaměsíční téměř každotýdenní bitvy s Justinem Rosem o trůn světové jedničky.

 • Carnoustie Golf Links
  4

  Bleskovky

  Tragédie v Carnoustie. Potok vyplavil na hřiště mrtvolu policisty

  18. prosince 2018 – pv

  Dějiště letošního The Open, golfové hřiště v Carnoustie, bylo o víkendu svědkem tragédie. Potok Barry Burn, který jím protéká, vyplavil v neděli odpoledne tělo neznámého muže, který byl později identifikován jako místní policejní důstojník Dean Morrison.

 • Joshua Marshall
  5

  Bleskovky

  Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

  6. prosince 2018 – pv

  Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení