Články na téma: British Open

 • Tommy Fleetwood
  1

  Bleskovky

  Šek na 150 tisíc dolarů přišel jinému Tommy Fleetwoodovi

  9. srpna 2018 – haf

  To se takhle ráno probudíte, a když během snídaně jen tak zběžně zkontrolujete v mobilu stav svého účtu, poprskáte se kávou, kterou právě pijete. Nebo se jí utopíte. Proč? Protože máte na účtu o 154 480 dolarů více, v přepočtu zhruba 3,4 milionu korun, než byste mít měli.

 • Francesco Molinari
  2

  Zprávy

  Uměl žít ve stínu i z něj vystoupit. Teď je Molinari šampion

  24. července 2018 – Petr Vlček

  Nejtišší v místnosti, taková pověst provází nového šampiona The Open Francesca Molinariho. Na Itala vcelku nezvyklá. Mladší ze dvou golfových italských bratrů ale dokázal vystoupit ze stínu, ve kterém se celou kariéru pohyboval.

 • Eddie Pepperell
  3

  Bleskovky

  Vzdal to a šel se opít. Druhý den hrál v kocovině o vítězství

  23. července 2018 – pv

  Nedělní tee time v 11:40 nevypadá zrovna časně, avšak pouze tehdy, pokud jste nestrávili sobotní noc na baru. To byl případ Eddieho Pepperella na The Open, který přiznal, že obešel závěrečné kolo s kocovinou. Zahrál s ní nejlepší kolo dne.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  Druhý McIlroy se necítí poražený: Došly mi jamky

  23. července 2018 – haf

  Škoda toho startu! Rory McIlroy nezvládl úvod finálového kola letošního The Open, což ho dost možná stálo pátý major titul v kariéře. Na druhé devítce ale ještě předvedl jeden útok, který ho nakonec vynesl alespoň na dělené druhé místo.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods si užíval přítomnosti svých dětí: Měl jsem skvělou příležitost

  23. července 2018 – haf

  Pořádně smíšené pocity měl Tiger Woods po finálovém kole 147. The Open. Mrzelo ho, že nevyužil velkou příležitost na ukončení 10letého čekání na další major vítězství, na druhou stranu ale byl rád, že opět dokázal, že na to ještě má. A to také na vlastní oči svým dětem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení