Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  V New Jersey už vede Koepka, Woods proplouvá turnajem v paru

  25. srpna 2018 – haf

  O vítězství na úvodním turnaji play off FedEx Cupu se o víkendu podle všeho utkají velká jména. Po dvou kolech se do děleného vedení dostal Brooks Koepka, ránu na něho ztrácí Adam Scott a dvě Dustin Johnson. Výrazně pozadu je naopak Tiger Woods.

 • Brooks Koepka a Ricky Elliott
  2

  Zprávy

  Koepkův caddie je boháč. V Irsku vydělává víc jen McIlroy

  15. srpna 2018 – pv

  Jedním z nejlépe vydělávajících golfistů Irska je Ricky Elliott z Portrushe. Za posledních 14 měsíců už si nejspíš vydělal zhruba milion dolarů. Nikoliv však hraním, ale nošením holí. Je totiž caddiem Brookse Koepky, který během této doby vyhrál tři majory.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Před lety jezdil Koepka v tuk-tuku. Teď je novou superstar

  14. srpna 2018 – pv

  Brooks Koepka se stává jedním z nejpopulárnějších golfistů světa. Aby ne, když letos vyhrál už dva majory a celkově tři za posledních 14 měsíců. Silnou stopu ale v minulosti zanechal i v Evropě, jejíž cestou se rozhodl vydat se vzhůru k pozdějším major titulům.

 • Jena Sims
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Slavící přítelkyně Brookse Koepky, vítěze z Bellerive

  13. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Máme rádi, když Brooks Koepka vyhrává velké turnaje. Když totiž poté ráno otevřeme naši fotobanku, máme tam spoustu fotek Jeny Sims. Pokud ještě nevíte, o koho jde, tak dovolte, abychom vás představili.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  V Bellerive vyhrál Koepka a porazil své idoly. Skvělý Woods druhý

  13. srpna 2018 – haf

  Tiger Woods opět po necelém měsíci kroužil jako hladový sup kolem 15. vítězství na majoru, ale bude si na něj muset počkat minimálně do roku 2019. Na jubilejním 100. PGA Championship totiž nejen jemu nedal šanci Brooks Koepka, už trojnásobný major šampion.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení