Články na téma: Brooks Koepka

 • Keith Mitchell
  1

  Zprávy

  Ani Koepka, ani Fowler. Hondu vyhrál ten, co neumí vyhrávat

  4. března 2019 – haf

  Keith Mitchell je bezesporu skvělým golfistou, ale jestli mu něco v jeho zatím relativně krátké kariéře nešlo, tak vyhrávat turnaje. V neděli to ale možná změnil. Díky birdie na poslední jamce získal na Honda Classic svůj první titul na PGA Tour. Porazil přitom velká jména.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Na Floridě září Korejci. Hvězdy se trápily, až na Koepku

  2. března 2019 – pv

  Hned čtyři hráči narození v Jižní Koreji jsou po druhém kole The Honda Classic do TOP 4. Sungjae Im po parádním kole za 64 ran (-6) dokonce po 36 jamkách vede společně s Američanem Keithem Mitchellem. Největší hvězdy turnaje měly problémy, až na Brookse Koepku, který ztrácí na vedení dvě rány.

 • Sergio Garcia
  3

  Bleskovky

  Koepka vypeskoval Garciu za ničení greenů: Choval se jako dítě

  7. února 2019 – pv

  Brooks Koepka se na chvíli zastavil v New Yorku, aby jako úřadující šampion PGA Championship propagoval druhý z letošních majorů, který se bude hrát v květnu Bethpage. Při té příležitosti byl poměrně otevřený k médiím. Na dálku to pocítil i Sergio Garcia.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Tohle jsou trapné výmluvy, reaguje Koepka na DeChambeaua

  1. února 2019 – pv

  Nejen v profesionálním golfu jsou hráči, kteří se pohybují na škále od velmi rychlých, až po ty záměrně pomalé. Neříkejte před Brooksem Koepkou, že patříte k těm druhým. To byste si od něj vyslechli pár nelichotivých poznámek jako Bryson DeChambeau.

 • Brooks Koepka tanga
  5

  Bleskovky

  Brooks Koepka se na Maledivách vyfotil v tangách. Proč?

  23. ledna 2019 – haf

  Každý máme v telefonu nějaké ty fotky, které jsou sice vtipné, ale dost možná by se nikdy neměly stát veřejnými. Jednu takovou má nyní i Brooks Koepka, který ale nejspíše sám souhlasil, aby se jeho snímek v tangách stal hitem internetu. Díky jeho partnerce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení