Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  V East Lake vede Koepka, McIlroy a Thomas na něj ztrácejí ránu

  24. srpna 2019 – haf

  Nejblíže má v polovině TOUR Championship k pohádkové odměně 15 milionů dolarů pro vítěze FedEx Cupu první hráč světa Brooks Koepka (-13). Jeho náskok v čele leaderboardu je však minimální, když Rory McIlroy s Justinem Thomasem na něho ztrácejí jedinou ránu.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Nahý Koepka. Thomas mu naložil při sázce i na Instagramu

  22. srpna 2019 – pv

  Brooks Koepka se toho nebojí. A také už je jasné, proč před letošním The Players zhubnul podle svých slov téměř 11 kilogramů za pět měsíců, kvůli čemuž ho kritizoval i analytik Golf Channelu Brandel Chamblee a následně se mezi oběma rozhořela mediální přestřelka.

 • Matt Kuchar, Rory McIlroy a Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  McIlroy vytrolil Kuchara. Koepka se smál snad nejvíc v životě

  8. srpna 2019 – pv

  Matt Kuchar by nejradši dávno zapomněl na incident ze začátku letošní sezóny, který mu neudělal vůbec dobrou pověst a který tak trochu odhalil jeho vztah k penězům. To by tu ale nesměl být Rory McIlroy, který mu to drsně připomněl. Vše bylo samozřejmě myšleno s humorem, ale…

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka ukázal, kdo je nejlepší. Má první titul z akce WGC

  29. července 2019 – haf

  Brooks Koepka v neděli opět nenechal nikoho na pochybách, že je v současnosti nejlepším golfistou světa. Jen týden po čtvrtém místě z The Open si připsal svůj první titul ze série World Golf Championship, když v Memphisu vyhrál FedEx St. Jude Invitational.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy si v Memphisu spravuje náladu, druhý je Koepka

  28. července 2019 – haf

  Jen týden poté, co musel na domácím The Open překonat obří zklamání, si Rory McIlroy zahraje v Memphisu o další velký titul. Před finálovým kolem WGC-FedEx St. Jude Invitational totiž se skóre -12 vede, jen ránu na něho však ztrácí světová jednička Brooks Koepka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení