Články na téma: Brooks Koepka

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Rory se dočká. Golf bude mít příští týden novou jedničku

  3. února 2020 – pv

  Nezastíral, že stát se znovu světovou jedničkou byl jeden z jeho hlavních cílů. Teď se Rorymu McIlroyovi splní. Nehledě na to, co se stane v tomto týdnu, usedne příští pondělí už poosmé v kariéře, ale poprvé od září 2015, na světový trůn.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Saúdské nebe plné hvězd. Koepka chválí hřiště a půjde s Garciou

  29. ledna 2020 – pv

  Hvězdné startovní pole se sešlo tento týden na Saudi International v King Abdullah Economic City, aby si to rozdalo o trofej z druhého ročníku turnaje v rámci European Tour. Kromě špičkových Evropanů přilákali organizátoři za nemalé peníze také řadu amerických hvězd.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepka už zase řádí. V Abú Zabí hrál v úvodu bezchybně

  16. ledna 2020 – jom

  Tříměsíční pauza vynucená zraněním kolene nebyla na světové jedničce v prvním kole Abu Dhabi HSBC Championship ani trochu znát. Brooks Koepka vykročil do lukrativního turnaje European Tour šesti ranami pod par a usadil se na třetím místě. Vede Renato Paratore s Shaunem Norrisem.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka se vrací! Do Abú Zabí přijel hladový po prvním vítězství z Rolex Series

  15. ledna 2020 – pv

  Tento týden se ve Spojených arabských emirátech hraje první turnaj European Tour v nové sezóně spadající do lukrativní Rolex Series a startovní pole tomu odpovídá. Organizátoři Abu Dhabi HSBC Champions se radují, že právě u nich se po zranění kolena vrací světová jednička Brooks Koepka.

 • Rory McIlroy a Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Rivalové na scénu! McIlroy začne v Torrey Pines, Koepka už příští týden

  8. ledna 2020 – pv

  První dva hráči světového žebříčku, mezi nimiž se loni zrodila nová rivalita, která by měla za velkého zájmu fanoušků a médií pokračovat i letos, se chystají na své první starty v roce 2020. Brooks Koepka začne už příští týden na turnaji European Tour v Abú Zabí, Rory McIlroy se poprvé ukáže na PGA Tour v Torrey Pines na konci ledna.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení