Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  Přetažený Koepka neví, kde nechal pohár. Touží se jen vyspat

  22. června 2018 – GolfExtra.cz

  V neděli Brooks Koepka opět po roce zvedl nad hlavu pohár pro vítěze US Open. Po fyzicky i psychicky vyčerpávajícím turnaji a nezbytných oslavách ale neodpočívá. Hraje na Travelers Championship. Je sice za hrdinu, ale únava už si vybírá svou daň.

 • Jena Sims
  2

  Zprávy

  OBRAZEM: Kdo je ta kráska po boku vítěze US Open?

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Brooks Koepka se mohl v neděli večer v Shinnecock Hills chlubit hned dvěma "trofejemi". Nebyl to totiž pouze stříbrný pohár pro vítěze US Open, který zářil v jeho blízkosti. Obhajobu titulu na druhém majoru sezony s ním totiž přímo na hřišti oslavila i jeho přítelkyně Jena Sims.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepkův zápis do historie, obhájil titul na US Open

  18. června 2018 – Honza Fait

  Něco podobného se naposledy povedlo Curtisu Strangemu v letech 1988 a 1989. Obhájit titul na US Open. Nyní se stejným úspěchem může pyšnit Brooks Koepka, který v neděli v Shinnecock Hills odolal útokům všech soupeřů a s celkovým skóre +1 se stal opět šampionem.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Šampion US Open Koepka se vrací. Tři měsíce nedržel hůl

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poslední vítěz US Open Brooks Koepka se vrací zpět do hry. Příští týden v New Orleans si připíše svůj první start na PGA Tour po čtyřech měsících. Od té doby ho nepustilo do hry vážné zranění zápěstí.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Záhada s rukou vyřešena. Koepka věří aspoň v Masters

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Nikoliv pár týdnů, jak původně předpokládal, ale pár měsíců nebude hrát loňský šampion US Open Brooks Koepka. Malé pozitivum je, že konečně ví, co je s jeho rukou. Má natrženou šlachu na levém zápěstí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení