Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Koepka vzpomínal na Prahu. Už neřeší, že je přehlížený

  15. ledna 2019 – pv

  Jedním z nejsledovanějších hráčů tohoto týdne při prvním turnaji European Tour v roce 2019 v Abú Zabí bude Američan Brooks Koepka. Na setkání s novináři si zavzpomínal na staré dobré časy v Evropě a povyprávěl, proč se na PGA Tour cítí přehlížený.

 • Justin Rose
  2

  Bleskovky

  Rose je zase první na světě. Nemusel udeřit do míčku

  7. ledna 2019 – pv

  V prvním týdnu nového roku zůstal Justin Rose doma, zatímco Brooks Koepka hrál turnaj na Havaji. Jak se ukázalo, stačilo to k tomu, aby si oba prohodili svá místa ve světovém golfovém žebříčku. Rose už je zase první, Koepka se propadl za něj.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Vyhrál majory, chodil brzo spát. I tak nebyl Koepka spokojený

  3. ledna 2019 – pv

  Turnaj šampionů na Havaji, kterým na PGA Tour začíná rok 2019, se neobejde bez účasti světové jedničky. Brooks Koepka toho za minulý rok dokázal opravdu mnoho, ale jak ambiciózní ranař uvedl, svůj seznam cílů si odškrtal jen z poloviny.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  ESPN ignoruje Koepku. Jeho reakce vás pobaví

  12. prosince 2018 – pv

  Brooks Koepka prožil přelomový rok. Svůj první major sice vyhrál už loni, ale letos vyhrál dokonce dva za sebou, když znovu ovládl US Open a následně také PGA Championship. Televizní stanice ESPN ho však opomněla, když v úterý zveřejnila svou anketu nejdominantnějších sportovců roku 2018.

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení