Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  Koepku ničí záhadné zranění, co má se zápěstím?

  8. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Brooks Koepka prožil báječný rok 2017. Vyhrál svůj první major, další turnajové vítězství si připsal v Japonsku a několikrát skončil v TOP 10. Těsně před Vánoci se však u něho objevil nečekaný zdravotní problém, na který se zatím neúspěšně snaží najít s doktory odpověď.

 • Paulina Gretzky a Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  Sexy Paulina slavila narozeniny se dvěma vítězi US Open

  22. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Málokdo si může říct, že slavil narozeniny se dvěma posledními vítězi US Open. Pro Paulinu Greztky běžná věc. Kromě přítele Dustina Johnsona jí na velkolepou párty přišel pogratulovat i Brooks Koepka.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  V Číně vede Koepka, září i vítěz Czech Masters

  26. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední letošní akce WGC odstartovala ve čtvrtek v čínské Šanghaji. A nejlépe do turnaje HSBC Champions vstoupil letošní šampion US Open Brooks Koepka, který se v Sheshan International GC dostal osm ran pod par hřiště a vede o ránu.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  VIDEO: Koepka krvavě zranil maršála. Spravila to rukavice

  11. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Povolání maršála je rizikové. K nepříjemnému zranění přišel jeden z nich v prvním kole PGA Championship. Jako útěcha pro něj může být, že ho drivem do hlavy trefil šampion US Open Brooks Koepka.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Eagle z bunkeru posunul Koepku do vedení

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Brooks Koepka, šampion letošního US Open, prožíval v Royal Birkdale báječné první kolo. V závěru se ale dostal do lehkých problémů, když po bogey na šestnáctce skončil v greenovém bunkeru na sedmnáctce. Pak ale vytáhl svou nejlepší ránu dne, přímo z písku poslal míček do jamky, byl z toho eagle a posun na skóre -5. Společně s Jordanem Spiethem díky tomu dělil na The Open první místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení