Články na téma: Brooks Koepka

 • Gary Woodland a Justin Rose
  1

  Zprávy

  Woodland a Rose na US Open odskočili, Koepka je třetí

  16. června 2019 – haf

  Po prvním kole vedl Justin Rose, po druhém Gary Woodland. A po třetím jsou na špici 119. US Open oba dva, když má druhý jmenovaný před nedělním finále náskok jedné rány. Jejich náskok přitom není zanedbatelný, hráči na třetí místě ztrácí čtyři, respektive tři rány.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Dokáže to Koepka potřetí? Už se zase cítí přehlížený

  13. června 2019 – pv

  Brooks Koepka dostal před US Open další dávku extra motivace, aby se stal v Pebble Beach prvním hráčem po více než sto letech, který ho vyhraje potřetí v řadě. Dvojnásobný šampion se prý neobjevil v upoutávce na turnaj stanice Fox, což nechápe.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Chamblee se znovu otřel o Koepku: Je jako Serena

  12. června 2019 – pv

  Snad bychom ani nepoznali, že se blíží major turnaj, pokud by se před ním opět nepřipomněl s nějakým postřehem o Brooksi Koepkovi televizní analytik Brandel Chamblee. Tentokrát si vzal na paškál počet jeho vyhraných majorů oproti řadovým turnajům.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Hvězdné pole v Kanadě. Koepka je zpět, chystá útok na historii

  5. června 2019 – pv

  Vyhrát třikrát v řadě US Open dokázal pouze skotský imigrant Willie Anderson v letech 1903 až 1905, což je golfový dávnověk. Stát se druhým v historii, kterému se to může podařit, bude chtít za týden Brooks Koepka, americký fenomén majorů posledních sezón. Předtím ho ale ještě čeká RBC Canadian Open.

 • Justin Thomas
  5

  Bleskovky

  Srovnávat Koepku s Woodsem není fér, říká Thomas a žárlí

  23. května 2019 – jom

  Působivá bilance Brookse Koepky na majorech v posledních třech letech vyvolává ve světě golfu velké haló. Z řad hráčů PGA Tour i golfových fanoušků zní slova chvály na adresu amerického ranaře a už se mluví i o podobnostech v dominanci, s jakou kdysi Tiger Woods vládl světovému golfu. Jiný špičkový hráč má jiný názor. Brookse Koepku s Tigerem nesrovnávejte, vyzývá Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení