Články na téma: Brooks Koepka

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Koepka je hladový. Touží se stát dominantní silou v golfu

  23. října 2018 – pv

  Rok 2018 je bohatý na střídání světových jedniček. V pondělí letos usedla na trůn už čtvrtá. Po Dustinu Johnsonovi, Justinu Thomasovi, Justinu Roseovi se nyní stal novým světovým hráčem číslo jedna Brooks Koepka. Jeho ambice jsou však dlouhodobé.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepka to dokázal. V Koreji vyhrál a je novou jedničkou

  21. října 2018 – pv

  S náskokem čtyř ran vyhrál Brooks Koepka v Jižní Koreji turnaj CJ Cup a v pondělí se stane poprvé v kariéře novou světovou jedničkou. Na trůnu vystřídá Dustina Johnsona, který na hřišti Nine Bridges na ostrově Jeju nestartoval.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Nová jednička na obzoru. Koepka vede v Koreji o čtyři rány

  20. října 2018 – pv

  Brooks Koepka si jde na CJ Cupu nejen pro vítězství, ale i pro pozici nové světové jedničky. Pokud na hřišti Nine Bridges vyhraje, stane se jí poprvé v kariéře. Po sobotním kole za 67 ran (-5) se dostal do vedení a to hned o čtyři rány.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Koepka zaútočil, je virtuální světovou jedničkou

  19. října 2018 – pv

  Nedávno byl Brooks Koepka zvolen hráčem roku PGA Tour. Krátce po zahájení sezóny má skvěle našlápnuto i k tomu, aby se stal poprvé v kariéře světovou jedničkou. Může to být už v neděli, pokud na CJ Cupu v Jižní Koreji minimálně udrží své samostatné druhé místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení