Články na téma: Brooks Koepka

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Rozjetý McIlroy nechce zpomalit: Jsem nadšený z budoucnosti

  6. listopadu 2019 – pv

  Po svém nedělním vítězství na WGC-HSBC Championship v Šanghaji Rory McIlroy zase snížil ztrátu v žebříčku na Brookse Koepku, který je aktuální světovou jedničkou. Třicetiletý Ir prožívá jednu ze svých nejlepších sezón v kariéře a ještě se nehodlá zastavit. Pro rok 2020 pak cítí obrovskou motivaci.

 • woo3.jpg
  2

  Bleskovky

  Kolena ničí americké hvězdy. Kapitán Woods zůstává klidný

  23. října 2019 – pv

  Tiger Woods má jako kapitán Američanů několik posledních týdnů na to, aby poskládal dohromady svůj tým pro Presidents Cup. Jednak řeší, jakými hráči doplní ty, kteří se již kvalifikovali, a také se musí zabývat zraněními některých klíčových opor.

 • Rory McIlroy a Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  McIlroy Koepkovi: Nemusel říkat, že už nevyhrávám majory

  22. října 2019 – pv

  Rory McIlroy odpověděl na komentáře Brookse Koepky z minulého týdne o jejich potenciální vzájemné rivalitě. Mluvil velmi diplomaticky a v zásadě s Koepkou souhlasil, i když jednu poznámku či výčitku si směrem k americké světové jedničce neodpustil.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka uklouzl, zranil se a odstoupil. Thomas přišel o slibný náskok

  19. října 2019 – pv

  Když spolu Justin Thomas a Danny Lee přicházeli v sobotu v posledním flightu na závěrečnou osmnáctku v Nine Bridges, vedl Thomas nad Leem o tři rány. Jediná jamka ale vzápětí rozhodla o tom, že do finálového kola vyjdou srovnaní vedle sebe. CJ Cup v Koreji už v sobotu pokračoval bez světové jedničky Brookse Koepky.

 • Brooks Koepka a Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  Za sebe se nedívám, odmítá Koepka rivalitu s McIlroyem

  17. října 2019 – jom

  Ti dva hráli v uplynulé sezóně prim. Oba vyhráli třikrát. Brooks Koepka znovu vládnul majorům, Rory McIlroy si zase došel pro celkové vítězství ve FedEx Cupu, kde v přímém souboji Koepku porazil. Logicky se nabízí otázka. Nabírá rivalita mezi největšími hvězdami současného golfu nejvyšších obrátek. Američanova odpověď zní: Ne.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení