Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Shot Clock
  1

  Zprávy

  Konec pomalé hry? European i PGA Tour zavádí okamžité tresty

  15. ledna 2020 – pv

  Začátek roku 2020 se na European Tour i PGA Tour nese ve znamení zostření boje proti pomalé hře, především proti pomalým hráčům. Konečně, chtělo by se říct. Obě hlavní globální túry oznámily v minulých dnech konkrétní opatření, která zavádí do svých turnajů.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Koepka se vrací! Do Abú Zabí přijel hladový po prvním vítězství z Rolex Series

  15. ledna 2020 – pv

  Tento týden se ve Spojených arabských emirátech hraje první turnaj European Tour v nové sezóně spadající do lukrativní Rolex Series a startovní pole tomu odpovídá. Organizátoři Abu Dhabi HSBC Champions se radují, že právě u nich se po zranění kolena vrací světová jednička Brooks Koepka.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Bleskovky

  DeChambeau se bojí do Abú Zabí. Vzdá se tučné provize?

  9. ledna 2020 – pv

  Američan Bryson DeChambeau zvažuje, že kvůli rostoucímu napětí a antiamerickým náladám na Blízkém východě nebude hrát příští týden na Abu Dhabi HSBC Championship. Své obavy o bezpečnost na turnaji European Tour vyjádřil prostřednictvím herní streamovací platformy Twitch v odpovědi na dotaz jiného uživatele.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Bleskovky

  Puma trollí svou hvězdu. DeChambeau želví triko nosit nebude

  6. prosince 2019 – pv

  Není vhodnější osoby, která by měla prezentovat novou kolekci golfového oblečení od Pumy s názvem Saltwater collection než Bryson DeChambeau. Jednak je inspirována plážovou atmosféru, která mu jako rezidentovi z Baham imponuje, a také si dělá legraci z pomalé hry, kterou je DeChambeau pověstný.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau váží skoro metrák. Chce být gymnastou s dělovými drivy

  5. prosince 2019 – jom

  Ta proměna se nedala přehlédnout už na exhibici před Hero World Challenge. Bryson DeChambeau plní, co si předsevzal. Nabírá kilogramy a dře ve fitku, aby byl v příští sezóně silnější, delší na drivu. Už teď váží skoro metrák.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení