Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau nadchl mladého fanouška. Doba posměchu je pryč

  16. ledna 2019 – pv

  Časy, kdy byl Bryson DeChambeau spíš terčem posměchu než uznání, odcházejí. V poslední době se mu dostává stále více respektu, a to ve dvou rovinách. Jednak je úspěšný, proto se stále méně lidí posmívá jeho 'vědeckému přístupu', a také je to podle všechno chlapík s dobrým srdcem.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  Vlajku na Havaji nechává v jamce a je nejlepší v puttování!

  4. ledna 2019 – haf

  Osmnáct jamek nemůže být úplně směrodatných, ale něco naznačit mohou. A jak to tak vypadá, nechávat vlajku v jamce při puttování může být prospěšné pro vaše skóre. Alespoň v případě Brysona DeChambeau to v prvním kole Sentry Tournament of Champions platilo. Byl nejlepší v puttování a na lídra ztrácí jen tři rány!

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  Místo výsměchu uznání. Vědec DeChambeau už není ten divný

  6. listopadu 2018 – pv

  Bryson DeChambeau jede v posledních měsících na obrovské vlně. V Las Vegas vyhrál v neděli třetí turnaj z posledních pěti startů na PGA Tour. Dohromady se svými dvěma výhrami v play off FedEx Cupu čtvrtý od června, kdy zvítězil na Memorialu. Opět se tak dostává do popředí zájmu jeho "vědecký" přístup ke hře.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  V sobotu se zranil na NHL, v neděli získal 5. titul na PGA Tour

  5. listopadu 2018 – haf

  Bryson DeChambeau jede na vlně a v cestě za pátým titulem na PGA Tour a třetím z posledních pěti startů ho nezastavilo ani hloupé zranění, které si přinesl ze zápasu NHL v Las Vegas. I tak vyhrál Shriners Hospitals for Children Open o ránu před Patrickem Cantlayem, a to především díky eaglu v závěru finálového kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení