Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson Dechambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau ukázal, jak dře v posilovně. Vyvolal úsměvy

  25. října 2019 – pv

  Bryson DeChambeau je zkrátka svůj a dokazuje to neustále, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je ale fakt, že občas svým konáním vzbuzuje minimálně shovívavý úsměv, ať už se jedná o jeho „vědecký“ přístup ke golfu, nebo o aktuální záběry z posilovny, na kterých ukazuje, jak maká na své postavě.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  DeChambeau půjde cestou síly: Vrátím se jako jiná osoba

  8. října 2019 – pv

  Děleným čtvrtým místem v Las Vegas, tři rány za vítězem, zakončil v neděli Bryson DeChambeau svůj turnajový rok 2019. Finálovým kolem za 63 ran sice nedotáhl na Shriners Hospitals for Children Open obhajobu svého loňského vítězství, ale to prý ani neměl úplně v plánu. Velké plány má však nyní v chystané pauze.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Bleskovky

  V Napě už vede DeChambeau. Mickelsonovi úvod sezóny nevyšel

  28. září 2019 – pv

  Ačkoliv si Bryson DeChambeau opatři své wedge grafitovým shaftem a měl jen minimum času na to se s nimi sžít, atakoval s nimi ve druhém kole pin za pinem, což se kladně podepsalo na jeho skóre. Kolem za 64 ran se dostal o dvě rány do vedení Safeway Open.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Bleskovky

  Uvedl šnek DeChambeau kola do pohybu? Něco se prý stane

  17. srpna 2019 – pv

  Zdá se, že poslední mediálně propíraný případ pomalé hry, uvedl kola do pohybu dříve, než bylo v plánu. Bryson DeChambeau tak nechtěně udělal golfu dobrou službu, když svým do očí bijícím šnečím tempem během The Northern Trust přinutil odpovědné organizace jednat.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau zpytuje svědomí, Pepperell se omluvil za pitomce

  13. srpna 2019 – haf

  Ještě o víkendu neměl Bryson DeChambeau žádnou sebereflexi ohledně toho, že byl opět přistižen ani ne při pomalé, ale doslova šnečí hře. V pondělí se ale na Instagramu vyjádřil v tom smyslu, že se pokusí napravit. A s omluvou přispěchal také Eddie Pepperell, který se do něho o víkendu na Twitteru trochu nevybíravě pustil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení