Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau se omluvil za poničení greenu, byl na něm do tmy

  23. února 2019 – haf

  Bryson DeChambeau na sebe v posledních dvou týdnech neupozorňuje ani tak svou skvělou hrou, jako výlevy vzteku. Na Genesis Open to odnesla hrana bunkeru, v tomto týdnu v Mexiku zase putting green. Američan se za to před startem 2. kola omluvil.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  Další ničitel greenů, v Mexiku se neudržel DeChambeau

  22. února 2019 – haf

  Bryson DeChambaeu byl dosud znám především jako skvělý golfista, který ke hře přistupuje nesmírně věděcky a také ji hraje šnečím tempem. V posledních dvou týdnech ale ukazuje i svou další tvář. Cholerika, který občas neudrží nervy na uzdě.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Tohle jsou trapné výmluvy, reaguje Koepka na DeChambeaua

  1. února 2019 – pv

  Nejen v profesionálním golfu jsou hráči, kteří se pohybují na škále od velmi rychlých, až po ty záměrně pomalé. Neříkejte před Brooksem Koepkou, že patříte k těm druhým. To byste si od něj vyslechli pár nelichotivých poznámek jako Bryson DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau ví, že je pomalý. Prý jen využívá potenciál pravidel

  31. ledna 2019 – pv

  Americký golfista Bryson DeChambeau nevidí žádný problém s tempem své hry. Za svou pomalou hru přitom byl široce kritizován po zveřejnění videa z finálového kola Omega Dubai Desert Classic, na kterém se déle než minutu připravuje na ránu.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  Šílená rutina DeChambeaua prozradila. Nespravedlnost bije do očí

  29. ledna 2019 – pv

  Ještě neuplynul ani měsíc z nového roku, a už tu máme první problém s pomalou hrou na té nejvyšší úrovni. Ze všech stran to za ní na sociálních sítích schytává čerstvý vítěz z European Tour Bryson DeChambeau. V silném kontrastu s tím je trest, který na stejném turnaji v Dubaji dostal Haotong Li.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení