Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  Uvedl šnek DeChambeau kola do pohybu? Něco se prý stane

  17. srpna 2019 – pv

  Zdá se, že poslední mediálně propíraný případ pomalé hry, uvedl kola do pohybu dříve, než bylo v plánu. Bryson DeChambeau tak nechtěně udělal golfu dobrou službu, když svým do očí bijícím šnečím tempem během The Northern Trust přinutil odpovědné organizace jednat.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  DeChambeau zpytuje svědomí, Pepperell se omluvil za pitomce

  13. srpna 2019 – haf

  Ještě o víkendu neměl Bryson DeChambeau žádnou sebereflexi ohledně toho, že byl opět přistižen ani ne při pomalé, ale doslova šnečí hře. V pondělí se ale na Instagramu vyjádřil v tom smyslu, že se pokusí napravit. A s omluvou přispěchal také Eddie Pepperell, který se do něho o víkendu na Twitteru trochu nevybíravě pustil.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  DeChambeau útočí: Řekněte mi to do očí. Jak reaguje PGA Tour?

  12. srpna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau si možná připadá jako oběť, ale zastání nenachází. Naopak se dostává do sporu s kolegy, kteří mu nemají problém říct i z očí do očí, co si myslí o jeho pomalé hře. Tak jako Brooks Koepka na drivingu před finálovým kolem The Northern Trust.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Bleskovky

  2 minuty na putt, 3 na ránu wedgí. DeChambeau opět pod palbou

  11. srpna 2019 – haf

  Téma už ani ne pomalé, ale doslova šnečí hry opět rezonuje golfovým prostředím. Poté, co se kriticky k tempu hry vyjádřili během turnaje The Northern Trust mimo jiné Tiger Woods, Rory McIlroy nebo Brooks Koepka předvedl její ukázkový příklad Bryson DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Bleskovky

  DeChambeau na 3M Open řádil, Koepku zachránil tripláč

  6. července 2019 – haf

  Jasného hrdinu mělo druhé kolo 3M Open v Brysonu DeChambeauovi. Ten si doslova podmanil hřiště TPC Twin Cities v Minnesotě, když se dostal devět ran pod jeho par, a s celkovým skóre -14 vede o dvě rány. Další hvězdy ale měly jiné starosti a zachránilo je až triple bogey v samém závěru kola, díky kterému alespoň daly cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení