Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau překvapil: Pomalý nejsem já, ale moji spoluhráči

  9. dubna 2019 – pv

  Bývá často kritizován za svou pomalou hru. Teď ale Bryson DeChambeau překvapil svým protiútokem, když prohlásil, že to není on, kdo je pomalý, ale jeho spoluhráči na hřišti. Nejeden fanoušek golfu minimálně pozvedá obočí.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  DeChambeau se omluvil za poničení greenu, byl na něm do tmy

  23. února 2019 – haf

  Bryson DeChambeau na sebe v posledních dvou týdnech neupozorňuje ani tak svou skvělou hrou, jako výlevy vzteku. Na Genesis Open to odnesla hrana bunkeru, v tomto týdnu v Mexiku zase putting green. Američan se za to před startem 2. kola omluvil.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  Další ničitel greenů, v Mexiku se neudržel DeChambeau

  22. února 2019 – haf

  Bryson DeChambaeu byl dosud znám především jako skvělý golfista, který ke hře přistupuje nesmírně věděcky a také ji hraje šnečím tempem. V posledních dvou týdnech ale ukazuje i svou další tvář. Cholerika, který občas neudrží nervy na uzdě.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Tohle jsou trapné výmluvy, reaguje Koepka na DeChambeaua

  1. února 2019 – pv

  Nejen v profesionálním golfu jsou hráči, kteří se pohybují na škále od velmi rychlých, až po ty záměrně pomalé. Neříkejte před Brooksem Koepkou, že patříte k těm druhým. To byste si od něj vyslechli pár nelichotivých poznámek jako Bryson DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau ví, že je pomalý. Prý jen využívá potenciál pravidel

  31. ledna 2019 – pv

  Americký golfista Bryson DeChambeau nevidí žádný problém s tempem své hry. Za svou pomalou hru přitom byl široce kritizován po zveřejnění videa z finálového kola Omega Dubai Desert Classic, na kterém se déle než minutu připravuje na ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení