Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  6

  Zprávy

  DeChambeau útočí: Řekněte mi to do očí. Jak reaguje PGA Tour?

  12. srpna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau si možná připadá jako oběť, ale zastání nenachází. Naopak se dostává do sporu s kolegy, kteří mu nemají problém říct i z očí do očí, co si myslí o jeho pomalé hře. Tak jako Brooks Koepka na drivingu před finálovým kolem The Northern Trust.

 • Bryson DeChambeau
  7

  Bleskovky

  2 minuty na putt, 3 na ránu wedgí. DeChambeau opět pod palbou

  11. srpna 2019 – haf

  Téma už ani ne pomalé, ale doslova šnečí hry opět rezonuje golfovým prostředím. Poté, co se kriticky k tempu hry vyjádřili během turnaje The Northern Trust mimo jiné Tiger Woods, Rory McIlroy nebo Brooks Koepka předvedl její ukázkový příklad Bryson DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  8

  Bleskovky

  DeChambeau na 3M Open řádil, Koepku zachránil tripláč

  6. července 2019 – haf

  Jasného hrdinu mělo druhé kolo 3M Open v Brysonu DeChambeauovi. Ten si doslova podmanil hřiště TPC Twin Cities v Minnesotě, když se dostal devět ran pod jeho par, a s celkovým skóre -14 vede o dvě rány. Další hvězdy ale měly jiné starosti a zachránilo je až triple bogey v samém závěru kola, díky kterému alespoň daly cut.

 • Bryson DeChambeau
  9

  Bleskovky

  DeChambeau překvapil: Pomalý nejsem já, ale moji spoluhráči

  9. dubna 2019 – pv

  Bývá často kritizován za svou pomalou hru. Teď ale Bryson DeChambeau překvapil svým protiútokem, když prohlásil, že to není on, kdo je pomalý, ale jeho spoluhráči na hřišti. Nejeden fanoušek golfu minimálně pozvedá obočí.

 • Bryson DeChambeau
  10

  Bleskovky

  DeChambeau se omluvil za poničení greenu, byl na něm do tmy

  23. února 2019 – haf

  Bryson DeChambeau na sebe v posledních dvou týdnech neupozorňuje ani tak svou skvělou hrou, jako výlevy vzteku. Na Genesis Open to odnesla hrana bunkeru, v tomto týdnu v Mexiku zase putting green. Američan se za to před startem 2. kola omluvil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení