Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  6

  Zprávy

  DeChambeau ví, že je pomalý. Prý jen využívá potenciál pravidel

  31. ledna 2019 – pv

  Americký golfista Bryson DeChambeau nevidí žádný problém s tempem své hry. Za svou pomalou hru přitom byl široce kritizován po zveřejnění videa z finálového kola Omega Dubai Desert Classic, na kterém se déle než minutu připravuje na ránu.

 • Bryson DeChambeau
  7

  Zprávy

  Šílená rutina DeChambeaua prozradila. Nespravedlnost bije do očí

  29. ledna 2019 – pv

  Ještě neuplynul ani měsíc z nového roku, a už tu máme první problém s pomalou hrou na té nejvyšší úrovni. Ze všech stran to za ní na sociálních sítích schytává čerstvý vítěz z European Tour Bryson DeChambeau. V silném kontrastu s tím je trest, který na stejném turnaji v Dubaji dostal Haotong Li.

 • Bryson DeChambeau
  8

  Zprávy

  DeChambeau nedal v Dubaji nikomu šanci. Má první triumf z European Tour

  27. ledna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau se na Omega Dubai Desert Classic dočkal svého prvního vítězství na European Tour. Došel si pro něj nedělním kolem za 64 ran (-8), které mu zajistilo suverénní triumf o sedm ran před Mattem Wallacem. Do TOP 3 se vešli i Ian Poulter, Sergio Garcia i loňský vítěz Haotong Li.

 • Ernie Els
  9

  Zprávy

  DeChambeau si jde za svým snem. Vzít mu ho chce i legendární Els

  26. ledna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau si jde stále za svým prvním vítězství z European Tour v kariéře. V sobotu sice zahrál na Omega Dubai Desert Classic své dosud nejhorší kolo na turnaji (68, -1), ale i to mu stačilo, aby se osamostatnil na čele leaderboardu. Jeho náskok je však minimální.

 • Bryson DeChambeau
  10

  Zprávy

  DeChambeau chce svůj titul z European Tour. V Dubaji už vede

  25. ledna 2019 – pv

  Světová pětka Bryson DeChambeau potvrzuje při své návštěvě na European Tour pozici jednoho z největších favoritů a na Omage Dubai Desert Classic už je v polovině turnaje na čele leaderboardu, když zahrál i druhé kolo za 66 ran (-6).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení