Články na téma: Bubba Watson

 • Bubba Watson
  1

  Zprávy

  Bubba se cítí jako doma, útočí na letošní čtvrtý titul

  8. července 2018 – haf

  Po úvodním kole mluvil o otřesném skóre, i když zahrál pod par. A stoprocentně spokojený nebyl ani po dalších dvou rundách, přesto bude Bubba Watson v neděli bojovat v Greenbrieru o titul. Jeho už případný čtvrtý v této sezoně PGA Tour.

 • Bubba Watson
  2

  Zprávy

  Dva hattricky v jednom! Watson opět vyhrál Travelers

  25. června 2018 – haf

  Potřetí vyhrál Bubba Watson v této sezoně PGA Tour, potřetí v kariéře pak ovládl Travelers Championship. Ve finálovém kole vymazal ztrátu šesti ran na dosavadního lídra Paula Ceseyho a sám vyhrál o tři rány.

 • Bubba Watson
  3

  Bleskovky

  Bubba golf opět fungoval, Watson se posunul do TOP 10

  23. června 2018 – haf

  Bubba Watson má na PGA Tour svá oblíbená hřiště. Sedm z jeho jedenácti vítězství na okruhu přišlo v místech, kde slavil minimálně dvakrát. Platí to i pro TPC River Highlands, kde v tomto týdnu po skvělém druhém kole útočí už na svůj třetí triumf.

 • Julian Suri
  4

  Bleskovky

  Vítěz z Kuňky štístkem pro Bubbu. Nemáš zač, vzkázal Suri

  27. března 2018 – GolfExtra.cz

  Co stojí za golfovým probuzením Bubby Watsona? Pokud nevěříte na mystiku, tak nejspíše budete tvrdit, že konec s míčky Volvik, nový putter od Pingu nebo znovu nalezené sebevědomí a vůbec chuť hrát golf. Pokud ale máte rádi osudové příběhy, máme ho pro vás.

 • Bubba Watson
  5

  Zprávy

  Světovou jamkovku vyhrál Watson, myslí na Ryder Cup

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Před pár měsíci chtěl s golfem praštit, nyní si Bubba Watson užívá návrat do záře golfových reflektorů. Dvojnásobný šampion Masters v neděli získal svůj 11. titul na PGA Tour v kariéře, když ovládl jamkovku ze série WGC. Ve finále přejel Kevina Kisnera 7&6.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení