Články na téma: Bubba Watson

 • Bubba Watson
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Bubba báječně chippuje na obě strany ve 12,5 kilometrech

  15. listopadu 2018 – haf

  Pokud si myslíte, že ti nejlepší golfisté světa trénují za všech okolností, tak... Máte pravdu! Bubba Watson se na svém Instagramu pochlubil tím, jak trénuje chippování ve chvíli, kdy ve svém soukromém tryskáči letí ve výšce 12,5 kilometru nad zemí.

 • Bubba Watson
  2

  Zprávy

  Bubba se cítí jako doma, útočí na letošní čtvrtý titul

  8. července 2018 – haf

  Po úvodním kole mluvil o otřesném skóre, i když zahrál pod par. A stoprocentně spokojený nebyl ani po dalších dvou rundách, přesto bude Bubba Watson v neděli bojovat v Greenbrieru o titul. Jeho už případný čtvrtý v této sezoně PGA Tour.

 • Bubba Watson
  3

  Zprávy

  Dva hattricky v jednom! Watson opět vyhrál Travelers

  25. června 2018 – haf

  Potřetí vyhrál Bubba Watson v této sezoně PGA Tour, potřetí v kariéře pak ovládl Travelers Championship. Ve finálovém kole vymazal ztrátu šesti ran na dosavadního lídra Paula Ceseyho a sám vyhrál o tři rány.

 • Bubba Watson
  4

  Bleskovky

  Bubba golf opět fungoval, Watson se posunul do TOP 10

  23. června 2018 – haf

  Bubba Watson má na PGA Tour svá oblíbená hřiště. Sedm z jeho jedenácti vítězství na okruhu přišlo v místech, kde slavil minimálně dvakrát. Platí to i pro TPC River Highlands, kde v tomto týdnu po skvělém druhém kole útočí už na svůj třetí triumf.

 • Julian Suri
  5

  Bleskovky

  Vítěz z Kuňky štístkem pro Bubbu. Nemáš zač, vzkázal Suri

  27. března 2018 – GolfExtra.cz

  Co stojí za golfovým probuzením Bubby Watsona? Pokud nevěříte na mystiku, tak nejspíše budete tvrdit, že konec s míčky Volvik, nový putter od Pingu nebo znovu nalezené sebevědomí a vůbec chuť hrát golf. Pokud ale máte rádi osudové příběhy, máme ho pro vás.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení