Články na téma: Bubba Watson

 • Bubba Watson
  1

  Bleskovky

  Slaboch Bubba chtěl skončit. Žena řekla: Přestaň fňukat!

  20. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nedělní vítěz z Riviery Bubba Watson byl prý velmi blízko ukončení kariéry, když 18 měsíců bojoval se zraněním. V neděli ale oslavil své třetí vítězství na Genesis Open. Může za to hlavně jeho žena, která ho nenechala skončil, když neměl sílu hrát dál.

 • GettyImages-920092410 (2).jpg
  2

  Zprávy

  Watson dokonal hattrick, i díky spěchu na WC

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na jubilejní desáté vítězství na PGA Tour v kariéře si Bubba Watson musel počkat dva roky. Ale stálo za to. V neděli potřetí v kariéře vyhrál Genesis Open v Riviera CC, když se skóre -12 zvítězil o dvě rány.

 • Bubba Watson
  3

  Zprávy

  Watson může ukončit období sucha, DJ už je v TOP 10

  18. února 2018 – GolfExtra.cz

  V sudých letech se Bubbu Watsonovi v Riviera Country Clubu daří. Genesis Open vyhrál v roce 2014 i 2016 a velmi dobře to má rozehrané také letos, když po třetím kole vede. Náskok v čele však má minimální a v elitní desítce už nahání strach i Dustin Johnson.

 • Bubba Watson
  4

  Bleskovky

  FOTO: Watson si užil All-Stars Game i s Bieberem

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bubba Watson hraje na Genesis Open o vítězství, a to si ještě stihl po pátečním druhém kole odskočit na All-Stars Game basketbalové NBA, kde se zúčastnil utkání celebrit. A přispěl k vítězství.

 • Bubba Watson
  5

  Bleskovky

  Bubba Watson si zahraje NBA All-Stars Celebrity Game

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  V posledních letech jsme si zvykli, že jsou to spíše sportovci z jiných odvětví, kteří zkouší své štěstí a umění na golfových turnajích. Jde to ale i opačně. Důkazem je nyní Bubba Watson, který se zúčastní exhibičního utkání celebrit v rámci letošního NBA All-Star Game.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení