Články na téma: Bubba Watson

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.

 • Bubba Watson
  2

  Zprávy

  Bubba si dělá legraci z nových pravidel. Geniálně u toho puttuje

  1. ledna 2019 – pv

  Pro ty, kteří se stále snaží pochopit nová pravidla, která vešla v platnost s rokem 2019, si Bubba Watson připravil názorný výklad jedné z novinek. A užil si při tom i trochu zábavy. A mimochodem ten putt, který u toho potopil do jamky, byl excelentní.

 • Bubba Watson
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Bubba báječně chippuje na obě strany ve 12,5 kilometrech

  15. listopadu 2018 – haf

  Pokud si myslíte, že ti nejlepší golfisté světa trénují za všech okolností, tak... Máte pravdu! Bubba Watson se na svém Instagramu pochlubil tím, jak trénuje chippování ve chvíli, kdy ve svém soukromém tryskáči letí ve výšce 12,5 kilometru nad zemí.

 • Bubba Watson
  4

  Zprávy

  Bubba se cítí jako doma, útočí na letošní čtvrtý titul

  8. července 2018 – haf

  Po úvodním kole mluvil o otřesném skóre, i když zahrál pod par. A stoprocentně spokojený nebyl ani po dalších dvou rundách, přesto bude Bubba Watson v neděli bojovat v Greenbrieru o titul. Jeho už případný čtvrtý v této sezoně PGA Tour.

 • Bubba Watson
  5

  Zprávy

  Dva hattricky v jednom! Watson opět vyhrál Travelers

  25. června 2018 – haf

  Potřetí vyhrál Bubba Watson v této sezoně PGA Tour, potřetí v kariéře pak ovládl Travelers Championship. Ve finálovém kole vymazal ztrátu šesti ran na dosavadního lídra Paula Ceseyho a sám vyhrál o tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení