Články na téma: Bubba Watson

 • Julian Suri
  6

  Bleskovky

  Vítěz z Kuňky štístkem pro Bubbu. Nemáš zač, vzkázal Suri

  27. března 2018 – GolfExtra.cz

  Co stojí za golfovým probuzením Bubby Watsona? Pokud nevěříte na mystiku, tak nejspíše budete tvrdit, že konec s míčky Volvik, nový putter od Pingu nebo znovu nalezené sebevědomí a vůbec chuť hrát golf. Pokud ale máte rádi osudové příběhy, máme ho pro vás.

 • Bubba Watson
  7

  Zprávy

  Světovou jamkovku vyhrál Watson, myslí na Ryder Cup

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Před pár měsíci chtěl s golfem praštit, nyní si Bubba Watson užívá návrat do záře golfových reflektorů. Dvojnásobný šampion Masters v neděli získal svůj 11. titul na PGA Tour v kariéře, když ovládl jamkovku ze série WGC. Ve finále přejel Kevina Kisnera 7&6.

 • Bubba Watson
  8

  Zprávy

  Američané vs. Švéd. Kdo vyhraje světovou jamkovku?

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Je velmi pravděpodobné, že letošní světovou jamkovku ovládne Američan. Přesto je podle mnohých aktuálně největším favoritem na vítězství na WGC-Dell Technologies Match Play Švéd Alex Noren. Odolá v neděli v Texasu americké přesile, nebo ne?

 • Bubba Watson
  9

  Bleskovky

  Slaboch Bubba chtěl skončit. Žena řekla: Přestaň fňukat!

  20. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nedělní vítěz z Riviery Bubba Watson byl prý velmi blízko ukončení kariéry, když 18 měsíců bojoval se zraněním. V neděli ale oslavil své třetí vítězství na Genesis Open. Může za to hlavně jeho žena, která ho nenechala skončil, když neměl sílu hrát dál.

 • GettyImages-920092410 (2).jpg
  10

  Zprávy

  Watson dokonal hattrick, i díky spěchu na WC

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na jubilejní desáté vítězství na PGA Tour v kariéře si Bubba Watson musel počkat dva roky. Ale stálo za to. V neděli potřetí v kariéře vyhrál Genesis Open v Riviera CC, když se skóre -12 zvítězil o dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení