Články na téma: Bubba Watson

 • Brandt Snedeker
  16

  Bleskovky

  Snedeker prožívá snový návrat, Watson hrál za tři

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl mimo hru 14 týdnů kvůli zranění žeber, na jeho hře to ale není znát. I když vlastně ano! Brandt Snedeker po nechtěné pauze hraje lépe než před ní a na RSM Classic je v polovině turnaje se skóre -8 dělený šestý. Vede nováček Austin Cook s mínus čtrnácti.

 • Bubba Watson
  17

  Bleskovky

  Watson zkrátil pauzu, žena ho poslala podpořit Las Vegas

  2. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čtyřměsíční pauza, kterou si Bubba Watson naplánoval po vypadnutí v prvním kole FedEx Cupu na The Northern Trust, se zkrátila na polovinu. Dvojnásobný vítěz Masters už je v tomto týdnu ve startovní listině Shriners Hospitals for Children Open.

 • Bubba Watson
  18

  Bleskovky

  Bubba vzal do ruky driver pro praváka, zahrál 291 yardů

  24. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  To, že to Bubba Watson umí poslat hodně daleko se svým růžovým driverem, to je věc známá. Jak by mu to ale šlo s driverem pro praváky? O moc hůř ne, jak ukázal během Pro-Amu na Northern Trust Open. A nemusí přitom nic měnit na svém postoji... Ufff.

 • Bubba Watson
  19

  Zprávy

  Dufner se propadl, do boje o titul vstoupil Watson

  4. června 2017 – GolfExtra.cz

  Hrůzostrašné kolo připravilo Jasona Dufnera o náskok pěti ran, který na letošním Memorialu držel po třetím kole. Co víc, před finálovou rundou ztrácí čtyři rány na lídra Daniela Summerhayse, když do boje o titul vstoupili také Bubba Watson a Matt Kuchar.

 • Bubba Watson
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Bubba změnil barvu. Dostal zásah zeleným slizem

  10. května 2017 – GolfExtra.cz

  Bubba Watson má rád růžovou barvu. To je známá věc. Zdobí si jí i svůj proslulý driver a také míček. Zelená mu ale také nevadí, soudě podle počtu vyhraných Masters, či podle tohoto videa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení