Články na téma: Česká golfová federace

 • Gabriela Roberta Vítů
  1

  Bleskovky

  Dorostenky na bronz nedosáhly, Čechům se na závěr ME nedařilo

  14. července 2018 – haf

  Závěrečný den letošního ME družstev se českým výběrům nepovedl. V soubojích o konečná umístění podlehly všechny čtyři, když nejvíce to musí mrzet dorostenky, které skončily ve Švédsku na nepopulárním čtvrtém místě. Na domácí Švédky nestačily a prohrály 2:5.

 • Sarah Hricíková
  2

  Bleskovky

  Sen o zlatu se rozplynul, dorostenky čeká na ME boj o bronz

  13. července 2018 – haf

  Po čtvrtečním vítězství nad Němkami mohly české dorostenky snít o zlatu z letošního ME družstev, nakonec je ale čeká pouze sobotní bitva o bronzové medaile. Na favorizované Italky totiž nestačily a po prohře 1,5:5,5 je čekají v posledním utkání na turnaji Švédky.

 • Jakub Bareš
  3

  Zprávy

  Úspěšní Češi! Muži se na ME zachránili, dorostenky jdou do boje o medaile

  12. července 2018 – haf

  Tohle se povedlo! Po nepřesvědčivých výkonech z kvalifikační části zabrali jak čeští muži, tak ženy. Na amatérském mistrovství Evropy družstev si tak hned v prvním kole play-off spravili náladu a čekají je boje o konečné 9. - 12. místo. Dorostenky pak dokonce hrají o medaile.

 • Filip Ráža
  4

  Bleskovky

  Na ME družstev uspěl dorost, muže i ženy čeká druhý flight

  11. července 2018 – haf

  K českým dorostenkám se během druhého dne ME družstev přidali také dorostenci a oba výběry čekají v dalších dvou dnech boje o umístění v elitní osmičce šampionátu. To mužům ani ženám se tolik nedařilo, čeká je druhý flight a boj o konečné 9. až 16. místo.

 • Sarah Hricíková
  5

  Bleskovky

  Na ME se daří dorostenkám, Hricíková vede! Muži i ženy 14.

  10. července 2018 – haf

  Povedený vstup do letošních evropských šampionátů družstev za sebou mají dorostenky. Ve Švédsku jsou po prvním kole kvalifikace na rány na pátém místě, Sarah Hricíková byla dokonce nejlepší ze všech. Mužům a ženám se tolik nedařilo, oba výběry jsou zatím na 14. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení