Články na téma: Česká golfová federace

 • Zdeněk Kodejš
  1

  Zprávy

  Šéf ČGF Kodejš: Klára je produkt celého systému

  8. listopadu 2018 – pv

  Kláru Spilkovou na její cestě na LPGA doprovázela od dětských let i Česká golfová federace. Její prezident Zdeněk Kodejš tak na jejím případě demonstruje, že české golfové prostředí je schopné vyprodukovat hráčku světové elity.

 • staff3.jpg
  2

  Zprávy

  Národní kouč Johansson prodlouží smlouvu. Už ale nebude resident

  24. října 2018 – pv

  Staffan Johansson by měl zůstat na pozici národního kouče České golfové federace. Potvrdil to její prezident Zdeněk Kodejš na setkání s novináři s tím, že nová dvouletá smlouva je před podepsáním.

 • Zdeněk Kodejš
  3

  Zprávy

  Šéf ČGF o konci Matušova týmu: Beru to jako manažerský neúspěch

  23. října 2018 – pv

  Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš se na úterním setkání s médii v pražské Hostivaři vyjádřil k obvinění šéfa končícího Prague Golf Teamu Michala Krejčího z malé finanční podpory Stanislava Matuše, kterého jeho tým zastupuje. Konec Prague Golf Teamu vnímá Kodejš jako Krejčího manažerské selhání.

 • Václav Tichý
  4

  Bleskovky

  Dvě rány od medaile! Tichý skončil na olympiádě mládeže pátý

  12. října 2018 – haf

  Blízko velkému úspěchu byl na letošních Youth Olympic Games, tedy Olympijských hrách mládeže, český golfista Václav Tichý. Ten skončil v argentinském Buenos Aires po třech kolech na děleném pátém místě a jen dvě rány ho dělily od dodatečného play off o bronz.

 • MS Češi Zuska, Zach, Hrubý
  5

  Bleskovky

  Čechy na MS táhli Zuska a Zach, titul získali Dánové

  9. září 2018 – haf

  Na rozdíl od žen se muži letos mohou z týmového MS v Irsku vracet spokojení. Od vysněného umístění v TOP 20 je dělily jen dvě místa, co je ale důležitější, trojice Jiří Zuska, Šimon Zach a Petr Hrubý hrála v Carton House parádní golf, když celkově skončila na skóre -18.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení