Články na téma: Česká golfová federace

 • Ilustrační foto
  1

  Zprávy

  Český golf mládne, počet golfistů ale nepatrně klesá

  22. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  V České republice je momentálně 53 252 registrovaných golfistů. Celkový počet hráčů sice v roce 2018 mírně klesal, ale znovu přibylo mladých golfistů v kategoriích do 18 i 21 let. Souhrnné statistiky České golfové federace (ČGF) za uplynulý rok nezaznamenaly dramatické změny proti předchozímu roku.

 • Nadace Hanuše Goldscheidera
  2

  Bleskovky

  "Goldy" opět naděloval po celý rok. Kluby dostaly dětské hole

  11. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Přestože už to je skoro 18 let, co nejen české golfové prostředí opustil jeden z jeho praotců Hanuš Goldscheider, jeho odkaz převládá dál. A pomáhá. Díky nadaci, která nese jeho jméno, byl znovu podpořen dětský a mládežnický golf napříč celou Českou republikou.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  OBRAZEM: To nejlepší z XXIII. Večera českého golfu

  25. listopadu 2018 – haf

  Už po třiadvacáté měl český golf svůj velký večer. Tentokrát na pražském Smíchově v Erpetu. Během XXIII. Večera českého golfu byli ocenění nejlepší čeští amatérští golfisté uplynulého roku, když těmi vůbec nejúspěšnějšími byli zvoleni Šimon Zach a Sára Kousková.

 • Golfista roku ČGF 2018
  4

  Zprávy

  Golfisty roku ČGF 2018 se opět stali Zach a Kousková

  24. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Anketu Golfista roku 2018 České golfové federace vyhráli stejně jako před rokem Sára Kousková a Šimon Zach. Na pražském Smíchově byli oceněni vítězové tuzemských amatérských žebříčků a celoročních sérií. Za oba golfisty studující v USA převzali ocenění jejich nejbližší.

 • Zdeněk Kodejš
  5

  Zprávy

  Šéf ČGF Kodejš: Klára je produkt celého systému

  8. listopadu 2018 – pv

  Kláru Spilkovou na její cestě na LPGA doprovázela od dětských let i Česká golfová federace. Její prezident Zdeněk Kodejš tak na jejím případě demonstruje, že české golfové prostředí je schopné vyprodukovat hráčku světové elity.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení