Články na téma: Česká golfová federace

 • MS Češi Zuska, Zach, Hrubý
  1

  Bleskovky

  Čechy na MS táhli Zuska a Zach, titul získali Dánové

  9. září 2018 – haf

  Na rozdíl od žen se muži letos mohou z týmového MS v Irsku vracet spokojení. Od vysněného umístění v TOP 20 je dělily jen dvě místa, co je ale důležitější, trojice Jiří Zuska, Šimon Zach a Petr Hrubý hrála v Carton House parádní golf, když celkově skončila na skóre -18.

 • Extraliga 2018
  2

  Bleskovky

  Extraligu vyhráli muži z Ropice a ženy "Mariánek"

  3. září 2018 – haf

  O víkendu vyvrcholila na Kácově extraliga vyřazovacími boji o konečná umístění. Českými mistry pro rok 2018 se stali hráči Beskydského golfového klubu a hráčky Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

 • MS žen 2018 Kousková, Ryšková, Vlašínová
  3

  Bleskovky

  Češky na MS cíl nesplnily, z Irska vezou 31. místo

  2. září 2018 – haf

  Spíše zklamané se vracejí české amatérky z letošního MS družstev, které se v tomto týdnu konalo v Irsku. Na předloňské 17. místo totiž trojice Sára Kousková, Hana Ryšková a Kateřina Vlašínová nedokázaly navázat a na 28. Espirito Santo Trophy obsadily dělenou 31. příčku.

 • ČGF na Czech Masters
  4

  Bleskovky

  Chlapi s chlapama, ženy s ženami. Uloví ČGF nové golfisty?

  23. srpna 2018 – haf

  Se zajímavým konceptem vyrazila do boje o nové golfisty na letošním Czech Masters Česká golfová federace. Ta má v plánu verbovat nové hráče díky těm stávajícím, kteří mají na turnaj European Tour na Albatrossu přivést své nehrající kamarády a kamarádky.

 • Golf Circus
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Jak Golf Circus odehrál 7 hřišť za 24 hodin

  15. srpna 2018 – haf

  Ještě dneska máme mrazení z toho, když Pavel Nečas posílá do jamky svůj poslední putt, který definitivně rozhodl o tom, že Golf Circus koncem července pokořil výzvu odehrání 7 hřišť za 24 hodin. Nyní máte i vy možnost přičichnout k atmosféře, která celou akci provázela.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení