Články na téma: Česká golfová federace

 • Juraj Werner
  1

  Zprávy

  ČGF maže pojem zelená karta. Golf musí být zábava, vzkazuje

  18. dubna 2019 – Honza Fait

  Dříve to byla nutnost, přes kterou nejel pomyslný golfový vlak. Nebo to tak alespoň vypadalo. Chceš hrát golf? Musíš mít zelenou kartu! To znamená, musíš zaplatit několik tisíc za několik hodin s trenérem, který ti ji poté udělí a až pak si jdi hrát. To už je ale minulost.

 • Požár Erpet
  2

  Zprávy

  Požár v Erpetu, kde sídlí ČGF. Škody jsou milionové

  12. dubna 2019 – Honza Fait

  Ničivý požár, naštěstí bez tragických následků, zasáhl v noci ze středy na čtvrtek budou Erpetu na pražském Smíchově, kde sídlí mimo jiné i Česká golfová federace. Její ztráty na majetku sice nejsou zatím podle všeho nikterak fatální, horší to ale je se samotným Erpetem.

 • Ilustrační foto
  3

  Zprávy

  Česko už se rok baví golfem, červen bude patřit ženám

  26. března 2019 – GolfExtra.cz

  Právě rok od svého startu má za sebou platforma Bav se golfem. Za tu dobu se stačila zapsat do povědomí jako nejjednodušší možnost, jak se dostat ke golfu a orientovat se v novém prostředí. Platforma se navíc stala moderním marketingovým nástrojem, do kterého se postupně přidávají další hřiště s možností své propagace.

 • Zdeněk Kodejš
  4

  Zprávy

  Kodejš: Takový chaos ve financování sportu jsem nezažil

  19. března 2019 – haf

  Během každoroční Konference České golfové federace se o víkendu nezvykle ostře vyjádřil její prezident Zdeněk Kodejš k situaci financování sportu ze strany státu. V té podle něho momentálně panuje naprostý chaos, přesto vidí světlo na konci tunelu.

 • Aplikace ČGF
  5

  Bleskovky

  Golfová pravidla všude s sebou, nabízí je nově i aplikace ČGF

  7. března 2019 – haf

  Až budete dumat na hřišti nad změnami v pravidlech a zjistíte, že jste si jejich vydání zapomněli dát do bagu, nemusíte truchlit. Mobil totiž máme všichni u sebe prakticky pořád a díky aktualizaci aplikace České golfové federace tak nyní máme u sebe neustále i Pravidla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení