Články na téma: Česká golfová federace

 • Jiří Zuska
  1

  Bleskovky

  Zuska obsadil na ME jednotlivců skvělé šesté místo

  29. června 2019 – GolfExtra.cz

  Dvacetiletý český golfista Jiří Zuska výborně zvládl závěrečné čtvrté kolo mistrovství Evropy jednotlivců a z Rakouska veze šesté místo. Navázal tak na svého týmového univerzitního spoluhráče Šimona Zacha, který získal před třemi lety bronz.

 • Vítězové MM Slovenska Filip Ráža a Hana Ryšková
  2

  Bleskovky

  Český double! Šampionát na Slovensku vyhráli Ráža a Ryšková

  29. června 2019 – jom

  Poháry v českých rukou se nikdy neokoukají. Po triumfálním vítězství Ondřeje Liesera na Pro Golf Tour v Polsku se český golf dočkal velmi brzy dalšího úspěchu. Mezinárodní mistrovství Slovenska totiž ovládli čeští hráči Hana Ryšková a Filip Ráža, kteří svými výkony podtrhli vynikající týden českého amatérského i profesionálního golfu.

 • David Carter
  3

  Zprávy

  České golfové "repre" pomáhá také šampion David Carter

  5. června 2019 – Honza Fait

  ​Od loňského roku je David Carter nablízku českým golfovým nadějím v rámci spolupráce s Českou golfovou federací. Ta pokračuje i v letošní sezoně, a ještě více se prohlubuje. Co může bývalý šampion turnaje European Tour nadějným golfistům nabídnout? A co on sám od práce s nejlepšími českými amatérskými golfisty očekává?

 • Matyáš Zapletal
  4

  Bleskovky

  Bareš titul neobhájil, mistry na jamky Zapletal a Bolčíková

  2. června 2019 – jom

  Nedělní finále ve Slavkově určilo letošní mistry republiky ve hře na jamky. Novými králi jamkové hry se stali Matyáš Zapletal a Slovenka Anika Bolčíková. Možnost připsat si třetí titul v řadě a celkové už pátý měl na domácím šampionátu Jakub Bareš, ve finále ale svému soupeři podlehl výsledkem 4&2.

 • Filip Jakubčík
  5

  Zprávy

  V 15 letech na Challenge Tour: Vůbec nevím, co mám čekat

  21. května 2019 – Honza Fait

  Bude nejméně zkušeným českým hráčem na letošní D+D REAL Czech Challenge, nervozitu ale necítí. Stále ještě 15letý amatér Filip Jakubčík se na svou premiéru na Challenge Tour těší, i když přiznává, že vůbec netuší, co ho čeká. Jedno je ale jisté, bude to zkouška.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení