Články na téma: Česká hřiště

 • Ostravice
  1

  Zprávy

  Turnajový život na Ostravici: akce obvyklé i neobvyklé

  12. července 2018 – GolfExtra.cz

  Hlavním zájmem každého dobrého golfového klubu je, aby se na hřišti stále něco dělo a členové měli dostatek důvodů k pravidelnému setkávání. Nejinak je tomu na Ostravici, která nabízí širokou paletu nejen turnajů, ale i dalších akcí pro členy. Tradičních i netradičních.

 • Zbraslav
  2

  Zprávy

  Od povodně k Challenge Tour. Zbraslav ukázala, že na to má

  11. července 2018 – Honza Fait

  Je to pět let, co se na Zbraslavi vzpamatovávali z ničivých povodní. Ty napáchaly na golfovém hřišti Prague City Golf velké škody, byly ale zároveň začátkem nové cesty, která vedla až k současnému stavu, kdy pražská osmnáctka září nejen na české, ale i evropské scéně.

 • Mstětice
  3

  Bleskovky

  Mstětice na léto zlevňují, sun set tee už za 750 Kč

  3. července 2018 – GolfExtra.cz

  Lidé mají v létě více možností, jak trávit svůj volný čas, a tak některá hřiště, aby nalákala golfisty, sázejí na levnější fíčka. Je to i případ Mstětic, kde si o prázdninách zahrajete osmnáctku už za 750 korun.

 • Černý Most
  4

  Bleskovky

  Léto na Černém Mostě: Děti mohou hrát už za 1 korunu!

  26. června 2018 – GolfExtra.cz

  Se zajímavou nabídkou, která se navíc týká víkendů, přicházejí na léto v golfovém resortu Black Bridge. Na pražském Černém Mostě totiž můžete za své děti zaplatit za hru na místní osmnáctce pouze jednu korunu! A ještě si u toho užívat parádní západ slunce.

 • Nová Amerika
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Přelet nad zpustošeným golfovým hřištěm Nová Amerika

  24. června 2018 – GolfExtra.cz

  Už přes rok pustne bývalý golfový resort Nová Amerika. Hřiště, které se pod názvem Bohemia Manor mělo proměnit v luxusní golfovou oázu, už nejspíše nikdy žádné golfisty nepřivítá. Zájem ale vzbuzuje u nadšenců pro Urbex, kteří natočili i toto zajímavé video.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení