Články na téma: Česká hřiště

 • Grabmasters
  1

  Zprávy

  Nouzový stav přeje jamkovce, vypisovány jsou už první turnaje

  8. dubna 2020 – Honza Fait

  Na česká golfová hřiště se pomalu ale jistě začíná vracet život. Po pondělním rozhodnutí vlády o úterním otevření veřejných sportovišť si golfisté opět začínají, i když v omezeném režimu, užívat své oblíbené hry. Zatím rekreačně, i když i na soutěžení brzy dojde.

 • Golfista v roušce
  2

  Zprávy

  Golfisté vyrazili na hřiště. V rouškách a s omezeními

  7. dubna 2020 – haf

  Pondělní oznámení vlády o uvolnění některých opatření ve spojení s pandemií koronaviru COVID-19 vyvolalo mezi českými golfisty euforii. Ti totiž mohli ve úterý konečně vyrazit na hřiště, i když s určitými omezeními. Ty zatím ale dělají těžkou hlavou především resortům.

 • Černý Most
  3

  Bleskovky

  Soutěžte s Černým Mostem. Uhodněte, kdy otevřou své hřiště

  3. dubna 2020 – Komerční sdělení

  Zajímavou akci na kvůli pandemii koronaviru COVID-19 posunutý začátek sezony si pro vás připravili v golfovém resortu Black Bridge. Pokud uhodnete, kdy na Černém Mostě otevřou své hřiště, můžete vyhrát jedno fíčko zdarma. Co pro to musíte udělat?

 • TeeTime pomoc seniorům
  4

  Zprávy

  Golfisté pomáhají. Kupte fíčko, pomůžete seniorům v nouzi

  30. března 2020 – haf

  Sice nás teď všechny trápí, že nemůžeme vyrazit na golf, jenže v celém světě se nyní hraje o víc, než o birdie, pary a tituly. A i vy můžete pomoci, navíc si zajistíte přednostní právo hry na českých hřištích, až se po odeznění pandemie koronaviru COVID-19 znovu otevřou. Jak?

 • Ilustrační snímek
  5

  Zprávy

  3 tipy, jak můžete TEĎ pomoci českým hřištím také vy

  25. března 2020 – haf

  Aktuální nepříznivý stav ve společnosti, způsobený celosvětovou pandemií koronaviru COVID-19, dopadá na řadu z nás. Golfová hřiště nejsou výjimkou. Místo toho, aby v uplynulých týdnech vítala první hráče v nové sezoně, musí mít zavřeno. Plánované příjmy jsou fuč.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení