Články na téma: Česká hřiště

 • Golf Poděbrady
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Úchvatný přelet nad poděbradským hřištěm

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jeden z nejhezčích pohledů na golfová hřiště je z ptačí perspektivy. Dokládá to i parádní video z Poděbrad, kde vypustili nad své hřiště dron s kamerou a místní osmnáctku si z výšky natočili. A je to parádní kousek, který nejspíše mnoho z nás donutí letos do Poděbrad vyrazit.

 • Černý Most
  2

  Bleskovky

  Mini Myš se prohrabe i na Černý Most, celkem šestkrát

  24. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Populární dětská golfová série Mini Myš v tomto roce poprvé opustí své dosavadní teritorium ve Mstěticích, kde byla založena. Hned šest turnajů se totiž letos uskuteční také na Černém Mostě, a děti si tak vyzkouší také jiné hřiště, které pro ně bylo nově znormované.

 • Loreta Pyšely
  3

  Bleskovky

  Loreta slaví titul Hřiště roku, golfem na rok zdarma

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Loreta Pyšely se letos potřetí v řadě stala Hřištěm roku podle hlasování čtenářů časopisu Golf Digest. Vedle toho si připsala také vítězství v kategorii nejlepší restaurace, a tak se to rozhodli v Pyšelích oslavit soutěží pro všechny golfisty. Hlavní cena? Golf na rok zdarma!

 • Black Bridge
  4

  Zprávy

  Černý Most zahajuje turnajovou sezonu, se 4 sériemi

  12. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hřiště na pražském Černém Mostě se stalo vyhledávanou osmnáctkou pro golfisty v hlavním městě a jeho okolí. Golfisté nejrůznějšího věku se v Golf Resort Black Bridge navíc mohou během sezony zúčastnit čtyřech sérií. Některé jsou tradiční, jiné na začátku své tradice.

 • Loreta Pyšely
  5

  Zprávy

  Loreta si chce vychovávat golfisty mezi svými "Pyšeláky"

  5. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už žádné jednorázové haló akce, ale smysluplná snaha vychovat v Česku nějaké ty nové golfisty. Právě s tím přišli se začátkem sezony v Pyšelích, kde si chce místní Loreta vychovat nové golfistky mezi obyvateli okolních obcí v dojezdové vzdálenosti do 10 kilometrů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení