Články na téma: Česká hřiště

 • Hodkovičky kamení
  1

  Zprávy

  Hodkovičky pod palbou, z mostu "pršelo" na greeny kamení

  29. srpna 2018 – Honza Fait

  Hodně divoké ráno zažili v minulém týdnu v pražských Hodkovičkách. Z místního Branického mostu nad ránem létalo na tréninkové plochy kamení. Nikdo naštěstí nebyl zraněn a ani škoda ve finále nebyla až tak velká. Nešlo přitom o cílený útok, hlavní roli hrál alkohol.

 • Dětské kurzy Černý Most
  2

  Bleskovky

  Na Černém Mostě startují podzimní dětské golfové kurzy

  29. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a letní golfové kempy na Černém Mostě střídají podzimní dětské kurzy. Lekce probíhají především na drivingu, kde se děti učí základy golfu zábavnou formou. Během kurzů ale vyrazí také přímo na hřiště nebo golfovou akademii.

 • Hodkovičky
  3

  Bleskovky

  Klid i zázemí. Hodkovičky mají novou recepci

  14. srpna 2018 – haf

  Už několik týdnů možná tu a tam některý z golfistů v pražských Hodkovičkách zabloudí. To když přijede na místní oblíbenou devítku poprvé od chvíle, kdy byla otevřena nová recepce. Ta si našla místo v místním pro shopu, na místě té původní vzniklo foyer.

 • Černý Most
  4

  Bleskovky

  Sedm let osmnáctky na Černém Mostě, oslavuje fíčkem za korunu

  7. srpna 2018 – haf

  Už sedm let dělá nejen golfistům z okolí východní části Prahy radost osmnáctka na Černém Mostě. Ta letos (ne)oslavila své sedmé výročí od otevření, které proběhlo 16. července 2011, když cíle mají na "Čerňáku" stále stejné - spokojeného golfistu.

 • Mstětice
  5

  Bleskovky

  Známe výherce v soutěži o fíčka v celkové hodnotě 20 000 korun

  6. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Naše velká letní soutěž o fíčka v hodnotě 20 000 korun zná své vítěze. A chtělo to opravdu dobrý tip, abyste se mezi vyvolenou pětici, která každá dostala po jednom flightu na vybrané hřiště, dostali.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení