Články na téma: Česká hřiště

 • Zbraslav
  1

  Zprávy

  Golfisté vidí jen cenu fee, ne co je za ní, mrzí šéfa Zbraslavi

  12. listopadu 2018 – Honza Fait

  Je jedním ze manažerů hřišť, kteří musí od konce října vysvětlovat, proč už si u nich lidé od příštího roku nezahrají "za pár stovek" v rámci virtuálních klubů. Právě s nimi se i na pražské Zbraslavi, kde je Michal Vlček generálním manažerem, rozhodli ukončit spolupráci a vydat se jinou cestou, kterou je aktuálně projekt Prague Golf Card (PGC).

 • Pyšely
  2

  Bleskovky

  Soumrak virtuálních klubů? Vznikla Prague Golf Card

  29. října 2018 – haf

  Sympatickou nabídku si nejen pro pražské golfisty připravilo pět hřišť z našeho hlavního města a jeho bezprostředního okolí. Prague Golf Card, pod kterou jsou podepsány osmnáctky Zbraslav, Černý Most, Pyšely, Mstětice a Beřovice, je navíc nepříjemností pro virtuální kluby.

 • Jan Janda
  3

  Zprávy

  10 věcí, které možná nevíte o greenkeeperech

  24. října 2018 – Honza Fait

  Golfisté to mají s greenkeepery často jako lidé se silničáři. Všichni víme, že je potřebujeme, ale na hřišti je potkat nechceme a často nás iracionálně naštvou. A když svou práci, a to v 99,9 procentech případů, odvedou skvěle, tak je nemáme potřebu chválit.

 • Jiří Novosad
  4

  Zprávy

  Úspěšné Pyšely. Plodí golfisty a mění pohled lidí na golf

  19. října 2018 – Honza Fait

  V nepříznivém trendu posledních let, kdy golfisté nejen v Česku, ale prakticky po celém světě spíše ubývají, než aby tomu bylo naopak, jsou aktuální zprávy z Pyšel úctyhodné. A opět pouze potvrzují fakt, že když máte nápad, jasnou vizi a touhu uspět, nemusíte pouze smutně koukat a stěžovat si na všechny strany, že to nejde.

 • Ostravice
  5

  Bleskovky

  Změny na Ostravici, přinesou i hotel za 250 milionů

  5. října 2018 – GolfExtra.cz

  Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) jako jeden z nejvýznamnějších hráčů v turistickém ruchu vstupuje do nové oblasti. Od 1. listopadu 2018 bere do pronájmu Golf & Ski Resort Ostravice a Green Inn Hotel v tomto resortu. Plány má přitom obrovské.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení