Články na téma: Česká hřiště

 • Český Krumov
  1

  Zprávy

  OBRAZEM: Novoroční odpaly na českých hřištích

  2. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Jako každý rok, i letos vyrazili nadšení golfisté na Nový rok na svá oblíbená hřiště a užili si spolu s ostatními tradiční novoroční odpaly. Nešlo ani tak o výkony, i když někde byly připraveny i poháry, ale především o atmosféru a nastartování další báječné golfové sezony.

 • Albatross 18. green
  2

  Zprávy

  OBRAZEM: Nová podoba 18. greenu na Albatrossu

  12. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  I na letošní zimu si na Albatrossu připravili pro golfisty jednu změnu. A jelikož byla oproti těm z minulých let skoro až kosmetická, mají už ve Vysokém Újezdu u Prahy hotovo. Nová podoba 18. greenu je však zásadní. Jak samotný závěr hřiště nově vypadá?

 • Ypsilonka
  3

  Bleskovky

  A zase ta Ypsilonka. Všudehrálům se líbí nejvíc

  4. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Všudehrálové mají ve svých preferencích ohledně kvality českých hřišť celkem jasno. Stejně jako loni i předloni vynesli ve svém hlasování na první místo Ypsilonku, na dalších místech se konaly jen malé přesuny. Druhá je Ostravice, třetí Karlovy Vary. Obě hřiště si oproti loňsku jen vyměnily pozice, to moravské dosáhlo letos na stříbro.

 • Albatross změny na 18. greenu
  4

  Zprávy

  OBRAZEM: Redesign greenu 18. jamky na Albatrossu

  24. listopadu 2017 – Honza Fait

  ​Nebyla by to opravdová zima, kdyby se na golfovém hřišti Albatross u Prahy něco nepřestavovalo. Loni doznala změn šestnáctka, o rok dříve hned na třech jamkách přibyla voda. Letos přišla řada na osmnáctku, konkrétně na její green. Ten bude po faceliftu atraktivnější výzvou.

 • Albatross
  5

  Bleskovky

  Albatross chystá další změnu: redesign 18. greenu

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nebyla by to v posledních letech golfová zima, aby se něco neměnilo v Albatross Golf Resortu. Dějiště jediného turnaje European Tour na českém území si pro golfisty připravilo novinku i pro rok 2018. jedná se o redesign greenu osmnácté jamky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení