Články na téma: Česká hřiště

 • Golfový maršál
  1

  Zprávy

  Život golfového maršála? Včelí roje, ale i utopené buggyny

  30. ledna 2019 – Honza Fait

  Měli by být nenápadnou součástí golfových hřišť, v ideálním případě byste se s nimi vlastně potkat vůbec neměli. Přesto jsou na golfových hřištích nepostradatelní. Maršálové dohlíží na golfová hřiště z mnoha pohledů, ať už policejního, lékařského, nebo třeba údržbářského. A vedle toho musí být také dobří psychologové. S tím vším se jim už čtvrtým rokem snaží pomáhat Česká Asociace Golfových Maršálů.

 • Ostravice
  2

  Zprávy

  Pyšely jako dobrý návod. Hledají se Ostravičáci!

  2. ledna 2019 – haf

  Úspěšná praxe s rekrutováním nových golfistů z nejbližších obcí, se kterou v roce 2018 přišli v Pyšelích, inspirovala mimo jiné lidi v 363 kilometrů vzdálené Ostravici. Nedaleko Frýdku Místku se tak v roce 2019 budou po vzoru Pyšeláků hledat golfoví Ostravičáci.

 • Bohemia Manor
  3

  Zprávy

  Někteří poškození golfisté Nové Ameriky dostali své peníze zpět

  18. prosince 2018 – Honza Fait

  Nečekaný vánoční dárek dostali od bývalého majitele golfového resortu Nová Amerika bývalí členové místního klubu, který je už dva roky minulostí. Stephan Friedreich, přestože podle všeho nemá se smutným koncem areálu nic společného, se je rozhodl odškodnit.

 • Ostravice
  4

  Zprávy

  Všudehrály nejvíce baví Ostravice, Lipiny kralují devítkám

  10. prosince 2018 – haf

  Golfový spolek Všudehrálů sdružující hráče, kteří hráli na více než 60 českých hřištích, už po páté vybíral ta česká nejlepší. Letos zvítězila osmnáctka na severu Moravy, Ostravice. Druhá je severočeská Ypsilonka a třetí Karlovy Vary. Ostravice tak triumfuje vůbec poprvé.

 • Ostravice
  5

  Bleskovky

  Ostravice nabízí výhodné členství, získáte až 6 fee za 5000 korun

  5. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  S velmi atraktivní nabídkou golfového členství na rok 2019 přišli na Ostravici. A pokud nebudete váhat a pořídíte si ji ještě do konce aktuálního kalendářního roku, bude pro vás ještě výhodnější.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení