Články na téma: Česká hřiště

 • Albatross
  1

  Bleskovky

  Albatross chystá další změnu: redesign 18. greenu

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nebyla by to v posledních letech golfová zima, aby se něco neměnilo v Albatross Golf Resortu. Dějiště jediného turnaje European Tour na českém území si pro golfisty připravilo novinku i pro rok 2018. jedná se o redesign greenu osmnácté jamky.

 • Black Bridge Golf Resort
  2

  Zprávy

  OBRAZEM: Pražské osmnáctky v barvách podzimu

  8. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Podzimní golf má své kouzlo. Na hřištích je sice trochu zima, ale to se dá vyřešit kvalitním oblečením. A pak už se můžete kochat všemi těmi barvami, které hrají všude kolem vás. Platí to i pro pražské osmnáctky na Zbraslavi a Černém Mostě, kam jsme vyrazili za vás, abychom vás třeba ještě naladili na nějakou tu podzimní partičku golfu.

 • Albatross 16. jamka
  3

  Bleskovky

  Nová šestnáctka na Albatrossu zažila své první hole-in-one

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Je dost možná nejkrásnější golfovou jamku u nás. Během minulé zimy prošla šestnáctka na Albatrossu velkým redesignem, po kterém se stala sice mnohem atraktivnější, ale také obtížnější golfovou zkouškou. Až nyní ji konečně zvládl někdo na jedinou ránu.

 • Molitorov
  4

  Bleskovky

  Molitorov se po smrti prezidenta otevře už v pátek

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Už tento pátek si budou moci golfisté opět zahrát osmnáctku v Molitorově u Prahy. Ta byla uzavřena v pondělí 30. října, jen den poté, co bylo na parkovišti místního klubu nalezeno tělo mrtvého muže. Jak se později ukázalo, jednalo se o prezidenta klubu.

 • Molitorov
  5

  Zprávy

  Vražda na golfovém hřišti? Molitorov se vzpamatovává z tragédie

  31. října 2017 – Honza Fait

  Ne, nejedná se o fiktivní příběh z pera Agathy Christie, ale o tragédii, která se o víkendu stala v Molitorově nedaleko Prahy. Na parkovišti místního golfového hřiště bylo nalezeno tělo muže, jak se později ukázalo prezidenta místního klubu. Případem už se zabývá policie.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení