Články na téma: Challenge Tour

 • Adrian Meronk
  1

  Bleskovky

  Polský golf mezi elitou? Meronk se přiblížil European Tour

  16. září 2019 – haf

  Ještě před pár lety byste se nad tím možná pousmáli, ale dnes je to velmi blízká realita. Adrian Meronk z Polska se o víkendu výrazně přiblížil kartě na European Tour pro příští sezonu. Vítězstvím na Open de Portugal se navíc stal prvním polským vítězem na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš skončil na Challenge Tour v Portugalsku v páté desítce

  15. září 2019 – haf

  Nadějně rozehraný turnaj skončil pro Stanislava Matuše v Portugalsku průměrným výsledkem. Český golfový profesionál sice po prvním i druhém kole na Open de Portugal atakoval elitní desítku, o víkendu se ale průběžně propadal až na dělenou 46. pozici.

 • Stanislav Matuš
  3

  Bleskovky

  Další kolo v paru, Matuš je v Portugalsku ve třetí desítce

  14. září 2019 – haf

  Druhé podobné kolo se stejným výsledkem zaznamenal na Open de Portugal český golfový profesionál Stanislav Matuš. Ten je na další akci Challenge Tour před nedělním finále se skóre -3 na děleném 26. místě.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš zvládl těžký den, po divokém kole atakuje TOP 10

  13. září 2019 – haf

  Na hráče čekala v pátek na 57. Open de Portugal opravdová golfová výzva. Těžké podmínky dávaly hráčům pořádně zabrat a do potíží se dostal také Stanislav Matuš. Ten ale díky skvělému závěru došel v paru a je v polovině turnaje jen dvě rány od TOP 10.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš začal v Portugalsku slibně, po prvním kole je jedenáctý

  12. září 2019 – haf

  Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil na Open de Portugal český golfový profesionál Stanislav Matuš. Díky skóre -3 se po úvodním kole usadil na děleném jedenáctém místě, Petru Gálovi s Danem Suchanem se naopak na úvod nedařilo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení