Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš po SA Open: Užil jsem si to, doufám, že takových turnajů bude víc

  12. ledna 2020 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš psal v uplynulých dnech historii českého golfu. Sice na SA Open v Johannesburgu neprošel cutem, ale už mu nikdo neodpáře, že jako první Čech odehrál turnaj European Tour s vlastní hráčskou kategorií, nikoliv na sponzorskou pozvánku.

 • Duncan Stewart
  2

  Bleskovky

  Druhá strana slávy. Profík končí kariéru a nastupuje do skladu

  29. prosince 2019 – pv

  I když mají talent a obětovali golfu mnoho let těžké dřiny, nepatří mezi ty, o kterých se píše a bude psát. Takových, kteří bojují o přežití na nižších profesionálních túrách, a pak v tichosti a bez fanfár končí kariéru, je spousta. Jedním z nich je i Duncan Stewart.

 • Rasmus Hojgaard
  3

  Bleskovky

  Dánsko má novou hvězdu. Vítěz ze Zbraslavi s ní prohrál v play off

  8. prosince 2019 – pv

  Rasmus Højgaard se stal v neděli třetím nejmladším vítězem v historii European Tour. 18letý Dán ovládl na AfraAsia Mauritius Open dramatické play off, ve kterém porazil i letošního vítěze Prague Golf Challenge Antoina Roznera, a raduje se ze svého prvního triumfu.

 • Antoine Rozner
  4

  Bleskovky

  Letošní vítěz ze Zbraslavi hraje o první triumf na European Tour

  7. prosince 2019 – pv

  Antoine Rozner prožil v kariéře zlomový rok. 26letý Francouz v květnu dvakrát po sobě vyhrál turnaj Challenge Tour. Tím druhým byl Prague Golf Challenge na Zbraslavi. Zadělal si tak na postup na European Tour. Ještě ale nekončí, když na Mauritiu útočí na svůj první triumf i mezi evropskou elitou.

 • Czech Challenge
  5

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení