Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Kolotoč turnajů Challenge Tour se roztáčí, i s pěticí Čechů

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Nová sezona Challenge Tour sice už za sebou má dva turnaje, ty však byly pouze jakýmsi předvojem toho, co na hráče i fanoušky čeká v následujících měsících. Až nyní se akcí v Turecku naplno rozběhne kolotoč turnajů, na jeho začátku startuje i pět českých hráčů.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš v Keni neuspěl. Domů jede po dvou kolech

  23. března 2018 – GolfExtra.cz

  První start na Challenge Tour s plnou hráčskou kartou měl pro Stanislava Matuše trvání jen dvě kola. Na skvěle obsazeném The Barclays Kenya Open zahrál druhé kolo za 74 ran a s celkovým skóre + 7 o šest ran neprošel cutem a o víkendu si nezahraje.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuše v Keni srazil dabláč, čeká ho boj o cut

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  Úvodní kolo nové sezony Challenge Tour nevyšlo Stanislavu Matušovi podle představ. Do Barclays Kenya Open vstoupil rundou za 75 ran (+4), což ho po čtvrtečním programu řadí až na dělené 119. místo. V pátek tak bude v Muthaiga GC bojovat alespoň o to, aby prošel cutem.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Vyšlo to! Matuš si v Keni zahraje, s vítězem ze Zbraslavi

  21. března 2018 – GolfExtra.cz

  Byly to pořádné nervy, ale nakonec Stanislav Matuš neletěl do Keni zbytečně. Do úvodního turnaje nové sezony Challenge Tour se nakonec jako první náhradník den před jeho startem dostal a bude tak moci bojovat o část z rekordních prize money letošního ročníku.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  Matuš v kvalifikaci neuspěl, v Keni je první náhradník

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jako na trní je momentálně Stanislav Matuš. Ten stále doufá, že si v tomto týdnu připíše první start na Challenge Tour v sezoně. Potřebuje k tomu však ještě minimálně jedno odhlášení některého z hráčů na Barclays Kenya Open. V Keni je momentálně prvním náhradníkem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení