Články na téma: Challenge Tour

 • Kenya Open
  1

  Zprávy

  OBRAZEM: Divoká Keňa. Vzpomínky na Afriku ožívají

  13. března 2019 – pv

  Jak ze slavného románu Vzpomínky na Afriku, jehož děj se odehrává v Keni, si mohou připadat hráči, kteří tento týden přijeli na Kenya Open do Nairobi. To, co vidí kolem sebe, má do standardů European Tour daleko. O to větší dobrodružství to musí být.

 • Czech Challenge
  2

  Zprávy

  Challenge Tour odhalila kalendář turnajů, Relmost jich pořádá nejvíce

  26. února 2019 – haf

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, ale i další čeští hráči, kteří budou na Challenge Tour startovat díky pozvánkám, si mohou plánovat svůj kalendář. Druhá evropská liga totiž zveřejnila seznam turnajů, které letos golfistům nabídne. Hned tři z nich pořádá Relmost.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Mrůzek chce plnou kartu a říká: Mohu si vydělat velké peníze

  21. února 2019 – Honza Fait

  Konečně se nebude muset spoléhat jen na pozvánky Relmostu. Filip Mrůzek si loni uhrál kartu kategorie 14 pro letošní sezonu Challenge Tour, a tak si většinu startů zajistí sám. Dohromady by jich mohlo být kolem dvaceti a cíl je jasný - získat pro příští rok plnou kartu.

 • Penati
  4

  Zprávy

  Challenge Tour se bude hrát na Kaskádě, vrací se slovenské Penati

  6. prosince 2018 – haf

  Vůbec poprvé v historii bude promotérská společnost Relmost pořádat během jediného roku hned čtyři turnaje pod hlavičkou European Tour. Vedle už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters to totiž v roce 2019 budou i tři turnaje Challenge Tour.

 • Tom Murray
  5

  Bleskovky

  Kartu si neuhrál o šest stovek, pak ho vyloučili i z Q-School

  13. listopadu 2018 – pv

  Tom Murray zažil několik perných týdnů. Bohužel pro anglického profesionála na jejich konci není hráčem European Tour. Štěstí prostě nebylo na jeho straně. Nejdřív si kartu neuhrál o pouhých 604 eur v celkovém pořadí Challenge Tour, a pak byl z nadějné pozice diskvalifikován z Q-School.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení