Články na téma: Challenge Tour

 • European Tour
  1

  Bleskovky

  Další změny na European Tour, dochází i na druhou ligu

  20. března 2020 – haf

  Globální pandemie koronaviru COVID-19 donutila European Tour ke změnám v kalendáři, které se dotkly dalších dvou turnajů. A dochází už také na nižší Challenge Tour, která se měla brzy opět rozběhnout.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš si na Challenge Tour nepolepšil, cut je daleko

  14. února 2020 – haf

  Jak to tak vypadá, úvod sezony Challenge Tour v Jihoafrické republice skončí pro Stanislava Matuše neúspěchem. Cutem neprošel ani na jednom z dvou úvodních turnajů a podobný osud na něho podle všeho čeká také na Dimension Data Pro-Am.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Cafourka čeká první start v roce 2020, Matuše reparát v JAR

  11. února 2020 – pv

  První turnaj v roce 2020 čeká tento týden Jana Cafourka. Odehraje ho v rámci série Pro Golf Tour v marockém Palmeraie Country Clubu v Casablance. Třetí turnaj ve třetím týdnu na Challenge Tour v Jihoafrické republice pak odehraje Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš se loučil kolem pod par, na cut to v JAR nestačilo

  7. února 2020 – haf

  Nepovedené první kolo stálo Stanislava Matuše v Kapském Městě cut. Na RAM Cape Town Open v rámci Challenge Tour sice zahrál v pátek za 71 ran (-1), ale s celkovým skóre +3 zaostal čtyři rány za hranicí cutu.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  Matušovi první kolo nevyšlo. V Kapském městě nabral ztrátu

  6. února 2020 – pv

  Nebýt eaglu na závěrečné jamce, byly by šance Stanislava Matuše na cut na RAM Cape Town Open velmi malé. I se skóre +4 (76 ran) se však bude muset na turnaji Challenge Tour ve druhém kole výrazně zlepšit, aby mohl na postup do víkendových kol pomýšlet.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení