Články na téma: Challenge Tour

 • Michal Pospíšil
  1

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Mrůzek dal v klidu cut, Gál se málem vyřadil pomalou hrou

  24. května 2019 – pv

  Už po dohrání dopoledních flightů bylo jasné, že Česko bude mít na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour o víkendu minimálně dvojnásobné zastoupení než před dvěma týdny na Zbraslavi, kdy postoupil pouze Stanislav Matuš. Na D+D REAL Challenge na Kaskádě vybojovali cut Filip Mrůzek i Petr Gál.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Vydařený start na Kaskádě. Mrůzek a Gál za -1. Matuš a Suchan v paru

  23. května 2019 – pv

  Ve větrném a chladném počasí rozjeli čeští hráči velmi nadějně turnaj D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě. Před druhým kolem jsou nad hranicí cutu hned čtyři a další zaostává o jednu ránu. Nejlépe se vedlo odpoledne Filipu Mrůzkovi a Petru Gálovi, kteří zahráli 70 ran a se skóre -1 dělí 23. místo.

 • Daniel Suchan
  4

  Zprávy

  Suchan hrál svou C-game, přesto v paru. I díky chip-inu ze 40 metrů

  23. května 2019 – haf

  Kdybyste mluvili s Danielem Suchanem po 1. kole letošní D+D REAL Czech Challenge, a neznali byste přitom jeho výsledek, báli byste se na něj zeptat. Zahrál alespoň pod 80, nebo to bylo ještě horší? Byl by to přitom zbytečný strach. Český profesionál i přes špatnou hru našel na hřišti par a má to nadějně rozehrané směrem k pátečnímu cutu.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš vykročil za dalším cutem. Večer si dá relax u hokeje

  23. května 2019 – Petr Vlček

  Velice solidně v chladných a větrných podmínkách rozehrál D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě Stanislav Matuš. Úvodním kolem v paru, po kterém byl průběžně ve třetí desítce pořadí, si připravil solidní pozici vzhledem k pátečnímu cutu a věří, že ve druhém kole se mu zadaří především na greenech ještě lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení