Články na téma: Challenge Tour

 • Tom Murray
  1

  Bleskovky

  Kartu si neuhrál o šest stovek, pak ho vyloučili i z Q-School

  13. listopadu 2018 – pv

  Tom Murray zažil několik perných týdnů. Bohužel pro anglického profesionála na jejich konci není hráčem European Tour. Štěstí prostě nebylo na jeho straně. Nejdřív si kartu neuhrál o pouhých 604 eur v celkovém pořadí Challenge Tour, a pak byl z nadějné pozice diskvalifikován z Q-School.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Mrůzek a Matuš míří do kategorie 14, co to pro ně znamená?

  9. října 2018 – Honza Fait

  Na letošní ročník Challenge Tour se dá z českého pohledu dívat mnoha způsoby, ale rozhodně to byla sezona přelomová. Do té další totiž vůbec poprvé v historii půjdou dva hráči - Filip Mrůzek a Stanislav Matuš - s hracími kartami, které si sami svými výkony vybojovali.

 • Stanislav Matuš
  3

  Bleskovky

  Jako den a noc. Matuš přidal 11 ran a v Irsku o ránu skončil

  6. října 2018 – pv

  11 ran, tolik činil rozdíl mezi prvním a druhým kolem Stanislava Matuše na Monaghan Irish Challenge v Concra Wood Golf Clubu. Ve svém nejspíš posledním turnaji letošní sezóny na Challenge Tour tak Matušovi o jedinou ránu unikl cut.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš začal v Irsku skvěle, dělí pátou příčku

  4. října 2018 – haf

  Do velmi pravděpodobně posledního turnaje sezony na Challenge Tour vstoupil v Irsku Stanislav Matuš parádně. V prvním kole se dostal na hřišti Concra Wood Golf Clubu čtyři rány pod par hřiště, což stačí po prvním kole na průběžnou dělenou pátou příčku.

 • Jan Cafourek
  5

  Bleskovky

  Čtyři Češi na Challenge v Irsku, Vlčkovou čeká finále

  3. října 2018 – haf

  Velmi pravděpodobně poslední turnaj sezony čeká v tomto týdnu na české hráče na Challenge Tour. Na Monaghan Irish Challenge hrají Stanislav Matuš, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Petr Dědek. Karolína Vlčková pak uzavře svou premiérovou sezonu na Symetra TourSouhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení