Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek si zahraje o European Tour! Dočkal se jako náhradník

  14. listopadu 2019 – pv

  Český golf bude mít ve Final Stage Q-School European Tour nakonec dvojnásobné zastoupení. Do startovní listiny se z pozice druhého náhradníka dostal i Filip Mrůzek, kterému v pondělí těsně unikla přímá kvalifikace. V pátek tak vstoupí ve španělské Tarragoně do šestikolového turnaje společně se Stanislavem Matušem.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš od pátku vyzve šampiony European Tour i vítěze z Česka

  14. listopadu 2019 – pv

  Letošní Q-School European Tour dospěla do své finálové fáze. Na dvou hřištích Lumine Golf Clubu ve španělské Tarragoně ji v pátek rozehraje 156 účastníků, kteří si zahrají o 25 karet na elitní evropskou túru pro příští sezónu. Je mezi nimi i početný zástup šampionů European Tour a také Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Stanislav Matuš doufá v golfovou šestidenní: Bude to zápřah!

  13. listopadu 2019 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš se ve španělské Tarragoně připravuje na Final Stage Q-School European Tour. Poslední fázi kvalifikace si vybojoval minulý týden v Almerii v těžkých podmínkách. Tento a příští týden nejspíš nebudou jiné.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Challenge Tour proškrtala pořadí, Matuš už je na 76. místě

  21. října 2019 – haf

  Už to vypadalo, že Stanislav Matuš skončí sezonu Challenge Tour na konečném 80. místě pořadí Road to Mallorca. V posledních dnech ale došlo k proškrtání pořadí o hráče, kteří nesplňovali všechna potřebná kritéria, především nutný počet odehraných turnajů. A nejlepší český profesionál na okruhu si ještě o pár míst polepšil.

 • Chase Koepka
  5

  Zprávy

  Bratra v Evropě nenapodobil. Tak to Koepka zkouší na PGA Tour

  16. října 2019 – pv

  Během dvou týdnů si Chase Koepka vyzkouší opačné póly profesionálního golfu. Minulý týden hrál 25letý mladší bratr čtyřnásobného major šampiona Brookse první fázi Q-School Korn Ferry Tour, nyní ho čeká CJ Cup v Koreji, kde se ocitne mezi smetánkou na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení