Články na téma: Challenge Tour

 • Li Linqiang
  1

  Bleskovky

  Nový rekord Challenge Tour, cut dal 13letý chlapec

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pamatujeme si, že ve třinácti letech jsme toho dělali hodně. Ale rozhodně jsme nedávali cuty na Challenge Tour. Číňan Li Linqiang je ale jiný, a tak on už se příští týden bude moci podobným úspěchem před holkami na druhém stupni základní školy pochlubit.

 • Cafourek včela
  2

  Bleskovky

  Hell Boye Cafourka bodla včela a nedal cut, Valášek ano

  29. září 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěl se s letošní Challenge Tour rozloučit minimálně cutem, příroda ale chtěla jinak. Jana Cafourka před 2. kolem Challenge de Espaňa bodla na chippingu včela a s nateklou rukou nezahrál podle svých představ. To Slovák Peter Valášek ano a dal svůj letošní druhý cut!

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš prožil úžasné září, ale říká: Sezona ještě nekončí!

  29. září 2017 – Honza Fait

  ​Splnil si svůj cíl a sen, na kterém se svým týmem dva roky tvrdě pracoval. Stanislav Matuš si ve středu díky děleném druhému místu na finálovém turnaji Pro Golf Tour uhrál plnou kartu na Challenge Tour pro příští rok. Do toho se stal před pár týdny poprvé otcem.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek zahrál pod par, na Challenge Tour ho čeká boj o cut

  28. září 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj, pokud neskončí v TOP 10, hrají v tomto týdnu čeští hráči na Challenge Tour. Jan Cafourek je po prvním kole se skóre -1 na přelomu šesté a sedmé desítky, Daniel Suchan pak s jedenácti ranami nad par beznadějně poslední.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš skončil druhý a došel si pro kartu na Challenge Tour!

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Loňský nezdar z finálového turnaje Pro Golf Tour Stanislav Matuš nezopakoval a došel si pro kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Musí ale děkovat Němci Nicolaii von Dellingshausenovi, díky kterému se na Pro Golf Tour hrálo o kartu navíc. A právě tu získal Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení