Články na téma: Challenge Tour

 • Ondřej Lieser
  6

  Bleskovky

  Lieser se drží naděje, Matuš nedal o ránu cut na Challenge Tour

  17. srpna 2018 – pv

  Ondřej Lieser je před závěrečným třetím kolem Starnberg Open v dobré pozici k útoku na další kvalitní výsledek na Pro Golf Tour, když v pátek zahrál 68 ran (-3). Celkově je se skóre -5 na děleném 17. místě. Stanislavu Matušovi těsně unikl cut na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  7

  Zprávy

  Kořínek už v Berouně vede, Matušovi se v Irsku nedařilo

  16. srpna 2018 – haf

  Berounské WGM Czech Open vidělo i ve druhém kole vyrovnání rekordu hřiště, do děleného vedení se pak dostal Aleš Kořínek. Těžký boj o cut naopak na Challenge Tour čeká Stanislava Matuše, Ondřej Lieser rozehrál další akci Pro Golf Tour kolem pod par.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  Mrůzek bere další TOP 25, i když si dal raději trest. Matuš končil berdíky

  12. srpna 2018 – Honza Fait

  I napočtvrté se Filip Mrůzek dostal na Vierumäki Finnish Challenge pod par místního hřiště, i když to mohlo být mnohem lepší. Přesto se díky výsledku 71 (-1) posunul na celkové skóre -9 a udržel se v elitní pětadvacítce. Pozitovně se s turnajem rozloučil i Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Mrůzek si to ve Finsku namířil k TOP 10, Matuše srážely dabláče

  11. srpna 2018 – haf

  Své dosavadní nejlepší kolo na turnaji předvedl v sobotu Filip Mrůzek ve Finsku a na Vierumäki Finnish Challenge se posunul na dohled elitní desítce. Příliš si naopak nepolepšil Stanislav Matuš, který sice také skóroval, ale výsledek mu pokazila dvě double bogey.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Mrůzek dal cut eaglem na poslední jamce! Víkend čeká i Matuše

  10. srpna 2018 – haf

  Tak to bylo drama! Filip Mrůzek bojoval celé druhé kolo na Vierumäki Finnish Challenge na hranici cutu a ještě jamku před koncem na něj ztrácel ránu. Hráč Relmostu ale neponechal nic náhodě a eaglem si zajistil na Challenge Tour finálová kola. Ta čekají i Matuše.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení