Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš skončil druhý a došel si pro kartu na Challenge Tour!

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Loňský nezdar z finálového turnaje Pro Golf Tour Stanislav Matuš nezopakoval a došel si pro kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Musí ale děkovat Němci Nicolaii von Dellingshausenovi, díky kterému se na Pro Golf Tour hrálo o kartu navíc. A právě tu získal Matuš.

 • Nicolai von Dellingshausen
  7

  Zprávy

  Soupeřil s Matušem na Pro Golf Tour, teď málem vyhrál na Challenge Tour

  11. září 2017 – GolfExtra.cz

  To jméno si lehce zapamatujete, i když se vám nejspíše bude hůře vyslovovat. Nicolai von Dellingshausen. Ještě na začátku sezony soupeř Stanislava Matuše na Pro Golf Tour, v neděli málem šampion na Challenge Tour. V Anglii skončil Němec těsně druhý.

 • Filip Mrůzek
  8

  Bleskovky

  Mrůzek s Gálem dělí na Bridgestone Challenge 60. místo

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole turnaje Challenge Tour v anglickém Lutonu jsou Filip Mrůzek s Petrem Gálem na děleném 60. místě. Oba mají shodně skóre +5. Nikoliv však ran nad par, ale bodů, protože Bridgestone Challenge se hraje modifikovaným stablefordovým formátem.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Mrůzek, Gál a Friesz si chtějí v Anglii spravit náladu

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu jeli na Albatross s velkým očekáváním, ta ale nikdo z nich nenaplnil. Především pro Filipa Mrůzka s Petrem Gálem byl brzký konec na D+D REAL Czech Masters velkým zklamáním, i Ján Friesz ale doufal, že zde nakopne špatnou sezonu. Nyní mají šanci v Anglii.

 • Stanislav Matuš
  10

  Zprávy

  Matuš na hraně, Pro Golf Tour nabízí jen 5 karet

  22. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když si začátkem srpna připsal Nicolai von Dellingshausen letošní třetí vítězství na Pro Golf Tour, neslavilo se pouze v Němcově týmu, který si s předstihem zajistil kartu na Challenge Tour. Dobrá nálada zavládla také v okolí Stanislava Matuše, ukazuje se, že však chybně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení