Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Natěšený Matuš utrpěl zranění i zklamání: Je to všechno výzva!

  26. ledna 2018 – Honza Fait

  V posledních měsících prožívá mix emocí, že by to vydalo na celovečerní film. Splnění velkého cíle v podobě zisku karty na Challenge Tour a k tomu narození dcery Aničky. Vedle toho ale vystřízlivění z nezájmu nových partnerů nebo nepříjemné zranění, které ho vyřadilo ze hry na několik týdnů. Stanislav Matuš je ale i přesto na začátku roku 2018 maximálně odhodlaný.

 • Czech Challenge
  7

  Zprávy

  Potvrzeno! V kalendáři Challenge Tour je 2x Česko i majory

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem 23 zemí se v roce 2017 podělí o 29 turnajů Challenge Tour. Dalších pět turnajů bude do žebříčku série započítáno z European Tour včetně dvou majorů - US Open a The Open. V Česku se série zastaví dvakrát, na Kunětické Hoře a na Zbraslavi.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  Mega šťastnej Mrůzek dřel i relaxoval: Měl jsem obrovské rezervy

  10. ledna 2018 – Honza Fait

  Má za sebou rok, který sice nebyl úplně podle jeho představ, ale hodně mu dal. Filip Mrůzek na Challenge Tour končil často těsně pod hranicí cutu, kterou z deseti případů pokořil jen dvakrát. Na prahu nové sezony ale věří v lepší zítřky. I díky pohodě v osobním životě.

 • Li Linqiang
  9

  Bleskovky

  Nový rekord Challenge Tour, cut dal 13letý chlapec

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pamatujeme si, že ve třinácti letech jsme toho dělali hodně. Ale rozhodně jsme nedávali cuty na Challenge Tour. Číňan Li Linqiang je ale jiný, a tak on už se příští týden bude moci podobným úspěchem před holkami na druhém stupni základní školy pochlubit.

 • Cafourek včela
  10

  Bleskovky

  Hell Boye Cafourka bodla včela a nedal cut, Valášek ano

  29. září 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěl se s letošní Challenge Tour rozloučit minimálně cutem, příroda ale chtěla jinak. Jana Cafourka před 2. kolem Challenge de Espaňa bodla na chippingu včela a s nateklou rukou nezahrál podle svých představ. To Slovák Peter Valášek ano a dal svůj letošní druhý cut!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení