Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Matuš se na Zbraslavi udržel nejlepších. Tlačí ho i skvělí diváci

  7. července 2018 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš odehrál na Zbraslavi další skvělé kolo. Byť po něm nebyl úplně spokojený především se svým puttováním, musel uznat, že v celkovém kontextu domácího turnaje Challenge Tour si zatím vede víc než dobře. Před finále je v TOP 15.

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  Matuš je na Zbraslavi v TOP 10! Cut dal jako jediný Čech

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš ještě o jednu ránu vylepšil svůj čtvrteční výkon, když na Prague Golf Challenge zahrál ve druhém kole 68 ran (-4). Nejenže pohodlně prošel cutem, ale v polovině turnaje mu patří vynikající dělené 10. místo. Stejně je na tom i Slovák Adam Puchmelter.

 • Filip Mrůzek
  13

  Zprávy

  Zbraslav Mrůzkovi nepřeje. Po roce tu opět nedal cut

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Filip Mrůzek už má Prague Golf Challenge za sebou. Bohužel. Na Zbraslavi si opět zahrál jen dvě kola, stejně jako před rokem. Nevyužil tak výbornou formu, se kterou se na posledních třech startech na Challenge Tour dostal pokaždé do TOP 25.

 • Stanislav Matuš
  14

  Zprávy

  Na Zbraslavi úřadovala bouřka, nejlepším Čechem Matuš

  5. července 2018 – Petr Vlček

  Jen dva z patnácti českých hráčů se dostali v prvním kole Prague Golf Challenge pod par. Nejlepší z nich Stanislav Matuš rozehrál Challenge Tour na Zbraslavi za 69 ran (-3) a je na děleném 32. místě. O dvě rány za ním je Daniel Suchan (T71). Nadějně rozehrané kolo pak v paru dokončil Filip Mrůzek.

 • Adam Puchmelter
  15

  Zprávy

  Další slovenská senzace v Praze. Puchmelter mezi nejlepšími!

  5. července 2018 – Petr Vlček

  Stejně jako v minulém roce i letos zazářil v prvním kole Prague Golf Challenge Slovák. Loni to byl Peter Valášek, který zahrál ve čtvrtek 66 ran, letos jen o ránu hůře zvládl první rundu Adam Puchmelter. S kolem za -5 se po dohrání usadil v TOP 5.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení