Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Mrůzek
  11

  Zprávy

  Špatný start ve Francii. Mrůzka i Matuše čeká těžký boj o cut

  30. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek i Stanislav Matuš jsou po prvním kole Cordon Golf Open ve Francii daleko za pozicemi, ze kterých se po pátku bude postupovat do finálových kol. Oba čeští profesionálové zahráli ve čtvrtek +4 a budou potřebovat radikální zlepšení, aby na dalším turnaji Challenge Tour prošli cutem.

 • Ondřej Lieser
  12

  Bleskovky

  Lieser se drží naděje, Matuš nedal o ránu cut na Challenge Tour

  17. srpna 2018 – pv

  Ondřej Lieser je před závěrečným třetím kolem Starnberg Open v dobré pozici k útoku na další kvalitní výsledek na Pro Golf Tour, když v pátek zahrál 68 ran (-3). Celkově je se skóre -5 na děleném 17. místě. Stanislavu Matušovi těsně unikl cut na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  13

  Zprávy

  Kořínek už v Berouně vede, Matušovi se v Irsku nedařilo

  16. srpna 2018 – haf

  Berounské WGM Czech Open vidělo i ve druhém kole vyrovnání rekordu hřiště, do děleného vedení se pak dostal Aleš Kořínek. Těžký boj o cut naopak na Challenge Tour čeká Stanislava Matuše, Ondřej Lieser rozehrál další akci Pro Golf Tour kolem pod par.

 • Filip Mrůzek
  14

  Zprávy

  Mrůzek bere další TOP 25, i když si dal raději trest. Matuš končil berdíky

  12. srpna 2018 – Honza Fait

  I napočtvrté se Filip Mrůzek dostal na Vierumäki Finnish Challenge pod par místního hřiště, i když to mohlo být mnohem lepší. Přesto se díky výsledku 71 (-1) posunul na celkové skóre -9 a udržel se v elitní pětadvacítce. Pozitovně se s turnajem rozloučil i Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Mrůzek si to ve Finsku namířil k TOP 10, Matuše srážely dabláče

  11. srpna 2018 – haf

  Své dosavadní nejlepší kolo na turnaji předvedl v sobotu Filip Mrůzek ve Finsku a na Vierumäki Finnish Challenge se posunul na dohled elitní desítce. Příliš si naopak nepolepšil Stanislav Matuš, který sice také skóroval, ale výsledek mu pokazila dvě double bogey.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení