Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Matuš prožil úžasné září, ale říká: Sezona ještě nekončí!

  29. září 2017 – Honza Fait

  ​Splnil si svůj cíl a sen, na kterém se svým týmem dva roky tvrdě pracoval. Stanislav Matuš si ve středu díky děleném druhému místu na finálovém turnaji Pro Golf Tour uhrál plnou kartu na Challenge Tour pro příští rok. Do toho se stal před pár týdny poprvé otcem.

 • Jan Cafourek
  12

  Bleskovky

  Cafourek zahrál pod par, na Challenge Tour ho čeká boj o cut

  28. září 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj, pokud neskončí v TOP 10, hrají v tomto týdnu čeští hráči na Challenge Tour. Jan Cafourek je po prvním kole se skóre -1 na přelomu šesté a sedmé desítky, Daniel Suchan pak s jedenácti ranami nad par beznadějně poslední.

 • Stanislav Matuš
  13

  Zprávy

  Matuš skončil druhý a došel si pro kartu na Challenge Tour!

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Loňský nezdar z finálového turnaje Pro Golf Tour Stanislav Matuš nezopakoval a došel si pro kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Musí ale děkovat Němci Nicolaii von Dellingshausenovi, díky kterému se na Pro Golf Tour hrálo o kartu navíc. A právě tu získal Matuš.

 • Nicolai von Dellingshausen
  14

  Zprávy

  Soupeřil s Matušem na Pro Golf Tour, teď málem vyhrál na Challenge Tour

  11. září 2017 – GolfExtra.cz

  To jméno si lehce zapamatujete, i když se vám nejspíše bude hůře vyslovovat. Nicolai von Dellingshausen. Ještě na začátku sezony soupeř Stanislava Matuše na Pro Golf Tour, v neděli málem šampion na Challenge Tour. V Anglii skončil Němec těsně druhý.

 • Filip Mrůzek
  15

  Bleskovky

  Mrůzek s Gálem dělí na Bridgestone Challenge 60. místo

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole turnaje Challenge Tour v anglickém Lutonu jsou Filip Mrůzek s Petrem Gálem na děleném 60. místě. Oba mají shodně skóre +5. Nikoliv však ran nad par, ale bodů, protože Bridgestone Challenge se hraje modifikovaným stablefordovým formátem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení