Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Matuš na hraně, Pro Golf Tour nabízí jen 5 karet

  22. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když si začátkem srpna připsal Nicolai von Dellingshausen letošní třetí vítězství na Pro Golf Tour, neslavilo se pouze v Němcově týmu, který si s předstihem zajistil kartu na Challenge Tour. Dobrá nálada zavládla také v okolí Stanislava Matuše, ukazuje se, že však chybně.

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  Matuš prošel cutem. Kartu na Challenge Tour má na dosah

  11. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš udělal další krok k plnému členství na Challenge Tour. Na Gut Bissenmoor Classic v Německu prošel cutem a na Pro Golf Tour je blízko udržení své pozice v TOP 5 Order Of Merit. Před finálovým kolem mu patří dělené 27. místo.

 • Stanislav Matuš
  13

  Bleskovky

  Češi v problémech. Nejblíže cutu je Matuš

  10. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští hráči se v prvních kolech evropských turnajů dostali po prvních kolech do problémů. Stanislav Matuš, který potřebuje na Pro Golf Tour v Německu kvalitní výsledek, je po čtvrtku na hranici cutu. Daniel Suchan, a především Jan Cafourek, jsou daleko za ním.

 • Jan Cafourek
  14

  Zprávy

  Češi na třech frontách. Cafourek chce třetí cut v řadě

  9. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Doma i v zahraničí se tento týden představí celá řada českých profesionálů. Jan Cafourek a Daniel Suchan budou bojovat na Challenge Tour v Severním Irsku, Stanislav Matuš je v Německu na dalším díle Pro Golf Tour, a ve Mstěticích se koná turnaj série Czech One Tour i s Filipem Mrůzkem a dalšími.

 • Challenge Tour
  15

  Bleskovky

  Ve Finsku úřadovalo počasí, finálové kolo bylo zrušeno

  6. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté Petr Gál a Jan Cafourek už v neděli nedostali šanci zlepšit si svá umístění na Vierumäki Finnish Challenge. Hrát se finálové kolo sice začalo, ale brzy bylo pro silný déšť a hřiště pod vodou přerušeno. A nakonec bylo celé zrušeno.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení