Články na téma: Challenge Tour

 • Vítek Novák
  166

  Zprávy

  Novák konečně pokořil Kuňku: Snad budeme všichni šťastní

  26. května 2016 – Honza Fait

  Z dosavadních čtyř ročníků turnaje Challenge Tour na Kunětické Hoře odehrál tři. Vítek Novák chyběl pouze v roce 2013, do víkendových kol se však neprobojoval ani jednou. Letos má po prvním kole velkou šanci to změnit. I díky tomu, že konečně pokořil místní hřiště.

 • Aleš Kořínek
  167

  Bleskovky

  Borec na konec konec pokazil. Jedna pod mrzí, přiznal Kořínek

  26. května 2016 – Honza Fait

  Ve středu večer se Aleš Kořínek objevil jako Borec na konec ve sportovním zpravodajství TV Nova. Ve čtvrtek dopoledne si pak jako borec dlouho počínal také na Kunětické Hoře během 1. kola D+D REAL Czech Challenge. Závěr kola mu ale bohužel nevyšel podle představ.

 • Petr Nič
  168

  Zprávy

  Dělal vyhazovače, prošel si těžkou nemocí. Teď se Petr Nič vrací

  26. května 2016 – Honza Fait

  Před dvěma a půl lety se mu během okamžiku změnil život. Golfový profesionál Petr Nič udělal chybu, za kterou tvrdě zaplatil. Během turnaje v pražském Erpetu neodevzdal vzorek během antidopingové kontroly, za což byl potrestán zákazem sportovní činnosti na dva roky.

 • Aleš Kořínek
  169

  Zprávy

  Aleš "Spieth" Kořínek! Marshmallow chytil na první pokus

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Borec v outfitu Under Armour odpalující marshmallow do vzduchu a následně ho chytající do pusy. Myslíte si, že mluvíme o Jordanu Spiethovi? Ne ne! Tento kousek předvedl na Kunětické Hoře před turnajem D+D REAL Czech Challenge Aleš Kořínek!

 • Michal Voigts
  170

  Lifestyle

  Je fajn si díky rocku převléknout tělo i duši, říká Voigts

  25. května 2016 – Honza Fait

  Přes den dohlíží na to, aby byla Kunětická Hora, jedno z nejlepších golfových hřišť u nás, v té nejlepší možné kondici. V noci se ale občas mění v rockový živel. To jsou dvě tváře Michala Voigtse, šéfa českých greenkeeperů a také frontmana hardrockové skupiny HardMok.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení