Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Ráža
  166

  Zprávy

  Od zklamání k euforii. Filip Ráža chce předvést, co umí

  6. července 2017 – Honza Fait

  Je nejmladším účastníkem Prague Golf Challenge. Ale rozhodně ne nejmenším. Patnáctiletý amatér Filip Ráža, kterého na turnaj Challenge Tour pořádaný Relmostem nominovala Česká golfová federace, se už může pochlubit 189 centimetry. Sám ale přiznává, že rychlý růst v posledních letech nebyl vždy pouze k užitku.

 • Jan Cafourek
  167

  Zprávy

  Tee timy Čechů a Slováků na Prague Golf Challenge

  5. července 2017 – GolfExtra.cz

  Celkem dvanáct českých a tři slovenští golfisté vstoupí ve čtvrtek do premiérového ročníku Prague Golf Challenge. Na Zbraslavi se bude hrát vůbec poprvé v historii Challenge Tour v Praze, což si z domácích hráčů nenechá ujít deset profesionálů a dva amatéři.

 • Petr Dědek
  168

  Bleskovky

  Dědek bojoval o cut, ale závěr pokazil. Ve Francii vede duo

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě pět jamek před koncem byl Petr Dědek junior v reálné hře o cut na Challenge Tour. V závěru druhého kola SSE Scottish Hydro Challenge ale potřeboval ještě nějaké berdíky, místo kterých však přišly chyby. S turnajem se tak rozloučil po dvou kolech.

 • Prague Golf Challenge 2017
  169

  Zprávy

  OBRAZEM: Přípravy na Prague Golf Challenge 2017

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu zavítá poprvé v historii do Prahy turnaj Challenge Tour. Na pražské Zbraslavi bude mimo jiné 11 českých hráčů bojovat o celkové prize money 180 000 eur na Prague Golf Challenge, hřiště ale na poslední chvíli prochází lehkou zkouškou.

 • Thomas Pieters
  170

  Zprávy

  Dědek ve Skotsku bojuje o cut, Pieters je druhý ve Francii

  29. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ve hře o cut na SSE Scottish Hydro Challenge je po prvním kole Petr Dědek junior. V těžkých ostrovních podmínkách zahrál za 74 ran (+3) a před druhým kolem akce Challenge Tour dělí 61. příčku. European Tour se hraje ve Francii a skvěle začal Thomas Pieters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení