Články na téma: Challenge Tour

 • Jan Cafourek
  166

  Zprávy

  Cafourek na Kuňce prožil paradoxní den. Zaútočím zítra, plánuje

  27. května 2017 – Petr Vlček

  Jediný Čech, který prošel na D+D REAL Challenge cutem, si v sobotu nepolepšil. Jan Cafourek došel v paru, a po třech kolech se bude pohybovat okolo padesátky. Škoda, že mu na druhé devítce nevyšlo několik nadějných puttu. Mohlo být lépe.

 • Jan Cafourek
  167

  Zprávy

  České fiasko na Kuňce, cut dal pouze Cafourek

  26. května 2017 – GolfExtra.cz

  Úvodní letošní turnaj Challenge Tour na českém území se domácím hráčům nevydařil. Do D+D REAL Czech Challenge jich šlo celkem třináct, o víkendu si ale zahraje jediný. Cutem prošel pouze Jan Cafourek, ani v jeho podání to ale nebylo v pátek úplně ideální.

 • Šimon Zach
  168

  Zprávy

  Smolař Zach věřil, že má cut. Nespasil ho ani eagle v závěru

  26. května 2017 – Petr Vlček

  Už to vypadalo, že Šimon Zach projde na D+D REAL Czech Challenge cutem. Skóre -2, které v brzkém odpoledni po dvou kolech na Kuňetické Hoře donesl, pak dlouho svítilo na leaderboardu jako hranice cutu. Jenže k večeru bylo zřejmé, že se posune o ránu výš.

 • Filip Mrůzek
  169

  Zprávy

  Mrůzek začal čtyřmi birdie, ale končí: Možná jsem přehraný

  26. května 2017 – Honza Fait

  Byl jednou z hlavních nadějí český fanoušků na Kunětické Hoře, na D+D REAL Czech Challenge ale Filip Mrůzek končí předčasně. Během úvodních dvou kol se spíše trápil a zaskvěl se pouze v úvodu druhé rundy, kdy se nadechl k záchraně. Dech ale neudržel.

 • Liam Robinson a Petr Dědek
  170

  Zprávy

  Z kvalifikace k esu a luxusním hodinkám. Angličan Česko miluje

  26. května 2017 – Honza Fait

  Ještě před měsícem a pár dny Angličan Liam Robinson netušil, že si letos na Kunětické Hoře vůbec zahraje. Poté ale v dramatické kvalifikaci získal jednu z karet a ve čtvrtek trefil na Kuňce parádní eso, za které si domů odveze luxusní hodinky Omega.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení