Články na téma: Challenge Tour

 • Garrick Porteous
  166

  Zprávy

  Valášek prožil skvělý závěr, Zbraslav ovládl Porteous

  9. července 2017 – Honza Fait

  Konec dobrý, všechno dobré, může si po Prague Golf Challenge říci slovenský profík Peter Valášek. S turnajem se rozloučil povedenou devítkou a v neděli si v leaderboardu polepšil o 12 míst. Nejlépe ze všech zahrál všechna čtyři kola Angličan Garrick Porteous.

 • Filip Ráža
  167

  Zprávy

  Rážu potěšila jeho délka, zatím se rozhoduje jinak

  9. července 2017 – Honza Fait

  Má za sebou ve svých 15 letech neocenitelnou zkušenost. Filip Ráža si v tomto týdnu poprvé v kariéře vyzkoušel, jaké to je hrát na Challenge Tour. A na Prague Golf Challenge si rozhodně ostudu neudělal.

 • Peter Valášek
  168

  Zprávy

  Valášek si pohoršil, na Zbraslavi vede Angličan Porteous

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím nejhorší den prožil na premiérové Prague Golf Challenge slovenský profesionál Peter Valášek. Naštěstí pro něho přišel až v sobotu, tedy den po cutu. Ve vedení je na Zbraslavi před finálovou rundou Angličan Garrick Porteous, který má náskok čtyř ran.

 • Praha
  169

  Bleskovky

  VIDEO: Challenge Tour zavítala poprvé v historii do Prahy

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Vůbec poprvé v historii zavítala letos Challenge Tour do Prahy. A české hlavní město si okamžitě hráče druhé evropské golfové ligy získalo. A nejde přitom pouze o skvělou osmnáctku na Zbraslavi, ale i fakt, že hráči mají kde trávit svůj volný čas mezi jednotlivými koly.

 • Daniel Suchan
  170

  Zprávy

  Český výbuch na Zbraslavi, cut nedal nikdo

  7. července 2017 – Honza Fait

  Podruhé v historii turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem a poprvé na domácí půdě v Česku neprošel cutem ani jeden český hráč. Nejblíže byl Daniel Suchan, který ale pokazil závěr. Naopak nadále se daří Peteru Valáškovi, který je se skóre -7 dělený dvaadvacátý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení