Články na téma: Challenge Tour

 • Praha
  166

  Bleskovky

  VIDEO: Challenge Tour zavítala poprvé v historii do Prahy

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Vůbec poprvé v historii zavítala letos Challenge Tour do Prahy. A české hlavní město si okamžitě hráče druhé evropské golfové ligy získalo. A nejde přitom pouze o skvělou osmnáctku na Zbraslavi, ale i fakt, že hráči mají kde trávit svůj volný čas mezi jednotlivými koly.

 • Daniel Suchan
  167

  Zprávy

  Český výbuch na Zbraslavi, cut nedal nikdo

  7. července 2017 – Honza Fait

  Podruhé v historii turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem a poprvé na domácí půdě v Česku neprošel cutem ani jeden český hráč. Nejblíže byl Daniel Suchan, který ale pokazil závěr. Naopak nadále se daří Peteru Valáškovi, který je se skóre -7 dělený dvaadvacátý.

 • Filip Mrůzek
  168

  Zprávy

  Vyřízený Mrůzek, zklamaný Cafourek. Oba Češi v Praze dohráli

  7. července 2017 – Petr Vlček

  Mezi prvními Čechy, kteří v pátek dokončili druhé kolo a bohužel i zároveň celé účinkování na Prague Golf Challenge, byli Jan Cafourek a Filip Mrůzek. Oba neprošli cutem, a tak se jim pobyt na Zbraslavi v resortu Prague City Golf nehodnotil dobře.

 • Ondřej Lieser
  169

  Zprávy

  OBRAZEM: Úvodní kolo Prague Golf Challenge

  7. července 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělé počasí, parádní výkony a obstojné výsledky českých hráčů, to bylo první kolo letošní Prague Golf Challenge. Během něho navíc zazářil slovenský profík Peter Valášek, který se dostal šest ran pod par a usadil se v elitní desítce.

 • Jan Cafourek
  170

  Zprávy

  Cafourek na Zbraslavi nejlepší z Čechů. Pod par se dostali čtyři

  6. července 2017 – Petr Vlček

  I ve druhém letošním turnaji Challenge Tour na českém území je po prvním kole nejlepším z Čechů. Jan Cafourek tak potvrdil, že doma umí vykopnout dobře. S výsledkem -2 byl spokojený, přestože si několik jamek před koncem vedl mnohem lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení