Články na téma: Challenge Tour

 • Petr Gál
  16

  Bleskovky

  Gál směle pokračoval ve své jízdě, Cafourek zpomalil

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Petr Gál prožil ve Finsku báječnou golfovou sobotu. Nejen že brzy ráno dohrál svou druhou devítku druhého kola za 28 ran a prošel díky tomu cutem, ale dařilo se mu i v kole třetím. Díky tomu se posunul už do třetí desítky průběžného pořadí. Jan Cafourek si naopak pohoršil.

 • Petr Gál
  17

  Zprávy

  Senzační finiš i skóre! Gál zahrál devítku za -8 a dal cut

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Sedněte si, ať z toho neupadnete. Nejezte, ať vám nezaskočí. Tohle je senzace. Petr Gál zahrál na Vierumäki Finnish Challenge devítku snů, díky které prošel cutem do finálových kol. Ještě po 27 jamkách to přitom vypadalo, že v sobotu pojede domů. Na cut ztrácel šest ran...

 • Jan Cafourek
  18

  Zprávy

  Skvělého Cafourka nezastavil ani déšť, cut má v kapse

  4. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý cut v řadě a třetí letos na Challenge Tour má Jan Cafourek v kapse. Parádně totiž zvládl druhé kolo na Vierumäki Finnish Challenge a může se těšit na víkendové boje. Nerozhodilo ho ani to, že hru na několik hodin přerušil silný déšť, kvůli kterému bylo hřiště pod vodou.

 • Jan Cafourek
  19

  Bleskovky

  Cafourek došel 1. kolo ve Finsku v paru, Suchan vyhořel

  3. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře rozehrané úvodní kolo Vierumäki Finnish Challenge nedokázal Jan Cafourek dotáhnout do povedeného konce. Po úvodní devítce sice byl dvě rány pod par hřiště, druhou polovinu kola však rámoval dvěma bogey a došel v paru. Z Čechů ale jasně nejlépe.

 • Jan Cafourek
  20

  Bleskovky

  Na Challenge Tour ve Finsku hrají Cafourek, Suchan a Gál

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Hned tři želízka v ohni budou mít čeští fanoušci v tomto týdnu na Challenge Tour. Jan Cafourek s Petrem Gálem se pokusí navázat na dobré výkony z posledních týdnů, Daniel Suchan zkusí překvapit. Slovenské barvy pak bude ve Finsku hájit Peter Valášek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení