Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Čechy čeká Finsko a Polsko, Kousková hraje na LETAS a Vlčková v USA

  8. srpna 2018 – haf

  Na čtyřech profesionálních frontách budou v druhé polovině tohoto týdne bojovat čeští golfisté. Tři hráči se představí na Challenge Tour, více jich zamířilo do Polska. Amatérka Sára Kousková zkusí štěstí ve Švédsku na LETAS a Karolína Vlčková pokračuje na Symetře.

 • Filip Mrůzek
  17

  Bleskovky

  Mrůzek i Gál ve Švédsku dohráli, přesto je hráč Relmostu druhý

  3. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek ani Petr Gál si ve Švédsku na Challenge Tour nezahrají finálová kola. Oba čeští hráči startující v Katrineholmu neprošli cutem po nepovedeném druhém kole. Mrůzek zahrál 76, Gál 78 ran. Daří se ale Angličanu Liamu Robinsonovi, hráči Relmostu.

 • Petr Gál
  18

  Zprávy

  Gál začal ve Švédsku neskutečně. Šance živí i Mrůzek

  2. srpna 2018 – pv

  Dva čeští hráči odstartovali v Katrineholmu Swedish Challenge. Po prvním kole si o jednu ránu lépe vede Petr Gál, který měl však našlápnuto k naprosto fantastické rundě, když po 11 jamkách dělil druhé místo, ale pak si pohoršil o pět ran na -2.

 • Petr Gál
  19

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.

 • Aleš Kořínek
  20

  Zprávy

  Kořínek byl naštvaný na sebe, na Mrůzka ne: Musím počítat, co se vyplatí

  1. srpna 2018 – Honza Fait

  Prožil svůj nejlepší turnaj na Challenge Tour v kariéře, přesto byl na sebe po dohrání Euram Bank Open pořádně naštvaný. Aleši Kořínkovi totiž o jedinou ránu v rakouském Adamstalu unikla elitní desítka, navíc kvůli bogey na úplně poslední jamce. To prostě naštve.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení