Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Na Zbraslavi úřadovala bouřka, nejlepším Čechem Matuš

  5. července 2018 – Petr Vlček

  Jen dva z patnácti českých hráčů se dostali v prvním kole Prague Golf Challenge pod par. Nejlepší z nich Stanislav Matuš rozehrál Challenge Tour na Zbraslavi za 69 ran (-3) a je na děleném 32. místě. O dvě rány za ním je Daniel Suchan (T71). Nadějně rozehrané kolo pak v paru dokončil Filip Mrůzek.

 • Adam Puchmelter
  17

  Zprávy

  Další slovenská senzace v Praze. Puchmelter mezi nejlepšími!

  5. července 2018 – Petr Vlček

  Stejně jako v minulém roce i letos zazářil v prvním kole Prague Golf Challenge Slovák. Loni to byl Peter Valášek, který zahrál ve čtvrtek 66 ran, letos jen o ránu hůře zvládl první rundu Adam Puchmelter. S kolem za -5 se po dohrání usadil v TOP 5.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Odpočatý Matuš na Zbraslavi začal skvěle: Už jsem trpěl

  5. července 2018 – Honza Fait

  Kde jinde by měl Stanislav Matuš nastartovat zatím nevýraznou sezonu, než na svém domácím hřišti na Zbraslavi. A po prvním kole Prague Golf Challenge se zdá, že by se mu to mohlo podařit. První kolo za mínus tři je příslibem do dalších bojů.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  Mistr Cafourek na pilu tlačit nebude: To by bylo zbytečné

  4. července 2018 – haf

  V tomto týdnu za sebou bude mít dvě třetiny svých letošních startů na Challenge Tour, a pokud na Prague Golf Challenge nepřidá umístění v popředí leaderboardu, sen o plné kartě pro příští sezonu se zase o trochu vzdálí. Jan Cafourek ale na své hře rozhodně nic měnit nebude.

 • Ondřej Lieser
  20

  Bleskovky

  Startovní časy českých hráčů na Prague Golf Challenge

  4. července 2018 – GolfExtra.cz

  Všech patnáct českých hráčů už zná své tee timy pro úvodní dvě kola letošního ročníku Prague Golf Challenge. Jako první z domácích golfistů vstoupí do turnaje Challenge Tour na pražské Zbraslavi Daniel Suchan, který ve čtvrtek vyrazí z desítky v 8:20.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení