Články na téma: Challenge Tour

 • Zbraslav
  21

  Bleskovky

  Prague Golf Challenge v číslech: 0, 15, 63, 474 i 6542

  4. července 2018 – haf

  Už ve čtvrtek odstartuje na pražské Zbraslavi letošní druhý turnaj Challenge Tour na našem území. Druhý bude i ročník Prague Golf Challenge, na které se představí celkem 15 českých golfistů a titul bude obhajovat loňský šampion Angličan Garrick Porteous.

 • Peter Valášek
  22

  Zprávy

  Valášek zpět na místě činu: Zbraslav beru jako domácí hřiště

  4. července 2018 – Honza Fait

  Je to přesně rok, co slavil slovenský golf na českém hřišti historický úspěch. Peter Valášek na Prague Golf Challenge jako první Slovák prošel cutem na Challenge Tour, což se mu od té doby povedlo ještě jednou. V tomto týdnu by rád svůj loňský úspěch zopakoval.

 • Cyril Suk
  23

  Zprávy

  Sukovo déjà vu. Už mířil na letiště do Ruzyně, dojel na Zbraslav

  3. července 2018 – Honza Fait

  Že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky? Cyrilu Sukovi se to málem přihodilo. I když s tím opět původně nepočítal, zahraje si i druhý ročník Prague Golf Challenge. Tentokrát se ale nemusel vracet přes půl světa, klíčový telefon zazvonil o pár hodin dříve, než odletěl.

 • Lukáš Tintěra
  24

  Bleskovky

  Čechů bude na Zbraslavi 15, šanci dostanou Tintěra a Suk

  3. července 2018 – haf

  Posledními dvěma českými hráči, kteří byli dopsáni do startovní listiny Prague Golf Challenge, jsou Lukáš Tintěra a Cyril Suk. Počet českých vlajek v leaderboardu se tak zastavil na čísle patnáct.

 • Filip Mrůzek
  25

  Zprávy

  Více mi sedí těžká hřiště, přiznává skvěle hrající Mrůzek

  3. července 2018 – Honza Fait

  Ještě nikdy neměl český hráč tak báječně rozehranou sezonu na Challenge Tour. Filip Mrůzek má letos na svém kontě čtyři odehrané turnaje, na všech skončil pod parem, třikrát dal cut a může pomýšlet na zisk plné karty pro další rok. Jisté ale rozhodně nic nemá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení