Články na téma: Challenge Tour

 • Petr Gál
  21

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.

 • Aleš Kořínek
  22

  Zprávy

  Kořínek byl naštvaný na sebe, na Mrůzka ne: Musím počítat, co se vyplatí

  1. srpna 2018 – Honza Fait

  Prožil svůj nejlepší turnaj na Challenge Tour v kariéře, přesto byl na sebe po dohrání Euram Bank Open pořádně naštvaný. Aleši Kořínkovi totiž o jedinou ránu v rakouském Adamstalu unikla elitní desítka, navíc kvůli bogey na úplně poslední jamce. To prostě naštve.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  Hlavně se z toho nepo***, říkal si Mrůzek. Slavit vyrazil do mekáče

  30. července 2018 – Honza Fait

  V minulém týdnu se teprve podruhé v historii stalo, že český golfista dělil první místo na turnaji Challenge Tour. Filip Mrůzek ze svého skvělého vstupu do Euram Bank Open vytěžil hodně. Kromě startu na turnaji ve Švédsku v tomto týdnu i kartu na příští sezonu.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  SENZACE! Mrůzek na Challenge Tour osmý, další dva Češi v TOP 20

  29. července 2018 – Honza Fait

  Takový turnaj český mužský profesionální golf ještě nikdy ve své historii nezažil! Filip Mrůzek dotáhl své báječné tažení na rakouském Euram Bank Open k dělenému osmému místu, mezi nejlepšími dvaceti navíc po skvělých nedělních výkonech skončili na turnaji Challenge Tour také Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  25

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek na Challenge Tour dál září, před finále je dělený šestý

  28. července 2018 – haf

  Už jen jedno povedené kolo dělí Filipa Mrůzka od dosavadního životního úspěchu. Na turnaji Challenge Tour v rakouském Adamstalu je po třech dnech se skóre -10 na děleném šestém místě, tři rány za lídry. V sobotu si pak polepšili i Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení