Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Hlavně se z toho nepo***, říkal si Mrůzek. Slavit vyrazil do mekáče

  30. července 2018 – Honza Fait

  V minulém týdnu se teprve podruhé v historii stalo, že český golfista dělil první místo na turnaji Challenge Tour. Filip Mrůzek ze svého skvělého vstupu do Euram Bank Open vytěžil hodně. Kromě startu na turnaji ve Švédsku v tomto týdnu i kartu na příští sezonu.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  SENZACE! Mrůzek na Challenge Tour osmý, další dva Češi v TOP 20

  29. července 2018 – Honza Fait

  Takový turnaj český mužský profesionální golf ještě nikdy ve své historii nezažil! Filip Mrůzek dotáhl své báječné tažení na rakouském Euram Bank Open k dělenému osmému místu, mezi nejlepšími dvaceti navíc po skvělých nedělních výkonech skončili na turnaji Challenge Tour také Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek na Challenge Tour dál září, před finále je dělený šestý

  28. července 2018 – haf

  Už jen jedno povedené kolo dělí Filipa Mrůzka od dosavadního životního úspěchu. Na turnaji Challenge Tour v rakouském Adamstalu je po třech dnech se skóre -10 na děleném šestém místě, tři rány za lídry. V sobotu si pak polepšili i Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  Mrůzek se drží nejlepších a je v TOP 10, cut dali čtyři Češi

  27. července 2018 – haf

  Sice už nedrží senzační první místo, ale i tak je Filip Mrůzek na Euram Bank Open před víkendovými koly ve skvělé pozici. Na rakouské akci Challenge Tour dělí v její polovině desáté místo, úspěch českých barev navíc podtrhli Aleš Kořínek, Stanislav Matuš a Ondřej Lieser.

 • Filip Mrůzek
  25

  Zprávy

  Mrůzek začal v Adamstalu fantasticky! Na Challenge Tour dělí vedení

  26. července 2018 – haf

  Naprosto senzační vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil ve čtvrtek v rakouském Adamstalu Filip Mrůzek. Ten zahrál na Euram Bank Open bezchybné první kolo s šesti berdíky a dělí první místo! Parádně pak začal také Aleš Kořínek (-3, T12).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení