Články na téma: Cyril Suk

 • Cyril Suk
  1

  Zprávy

  Sukovo déjà vu. Už mířil na letiště do Ruzyně, dojel na Zbraslav

  3. července 2018 – Honza Fait

  Že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky? Cyrilu Sukovi se to málem přihodilo. I když s tím opět původně nepočítal, zahraje si i druhý ročník Prague Golf Challenge. Tentokrát se ale nemusel vracet přes půl světa, klíčový telefon zazvonil o pár hodin dříve, než odletěl.

 • Lukáš Tintěra
  2

  Bleskovky

  Čechů bude na Zbraslavi 15, šanci dostanou Tintěra a Suk

  3. července 2018 – haf

  Posledními dvěma českými hráči, kteří byli dopsáni do startovní listiny Prague Golf Challenge, jsou Lukáš Tintěra a Cyril Suk. Počet českých vlajek v leaderboardu se tak zastavil na čísle patnáct.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  4

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení