Články na téma: Cyril Suk

 • Jan Cafourek
  11

  Zprávy

  Cafourek si kartu pohlídal, Suk pro ni došel eaglem

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Z kvalifikační školy Pro Golf Tour se početná česká výprava vrací s dvěma plnými kartami na příští sezonu. Získali je Jan Cafourek s Cyrilem Sukem, jen těsně pak unikla Michalu Pospíšilovi. I ten ale získal kategorii, díky které si zahraje většinu turnajů.

 • Cyril Suk
  12

  Zprávy

  Suk začal skvěle, pak chyboval. Cafourek je čtvrtý

  12. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kvalifikační škola Pro Golf Tour má za sebou první ze dvou kol a velmi dobře ji má rozehranou Jan Cafourek. Ještě lépe na tom mohl být Cyril Suk, ten ale nezvládl svou druhou devítku a v pátek bude tvrdě bojovat o plnou kartu. Ze hry ale nejsou ani další Češi.

 • Cyril Suk
  13

  Zprávy

  Desátým Čechem na Czech Masters bude Cyril Suk

  18. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Už deset českých vlajek vlaje ve startovní listině D+D REAL Czech Masters, které se uskuteční na přelomu srpna a září na Albatrossu. Posledním domácím hráčem, který byl v pátek dopsán, je Cyril Suk.

 • Cyril Suk
  14

  Zprávy

  Suka připravilo o PGA Tour zranění, chybí mu rohlíky a svíčková

  5. července 2017 – Honza Fait

  Jestli někdo z českých profesionálních golfistů žije opravdu kočovným životem, je to Cyril Suk. Doma už je především na Floridě, ale vrací se i do Česka. Hodně hraje na Blízkém východě, v Asii, Jižní Africe a zkusil i Jižní Ameriku. V tomto týdnu se ale představí v Praze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení