Články na téma: Czech Masters

 • Paulina Gretzky a Jena Sims
  1

  Zprávy

  Nejlepší golfové fotogalerie roku 2018

  28. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  I v roce 2018 jsme vás pravidelně zásobovali fotogaleriemi z největších domácích i zahraničních golfových akcí, z jejich zákulisí, a pokud nám ho nabídly prostřednictvím sociálních sítí, tak i ze života golfových hvězd. Zde je TOP 10 fotogalerií podle vašeho výběru.

 • Penati
  2

  Zprávy

  Challenge Tour se bude hrát na Kaskádě, vrací se slovenské Penati

  6. prosince 2018 – haf

  Vůbec poprvé v historii bude promotérská společnost Relmost pořádat během jediného roku hned čtyři turnaje pod hlavičkou European Tour. Vedle už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters to totiž v roce 2019 budou i tři turnaje Challenge Tour.

 • Czech Masters
  3

  Zprávy

  Czech Masters má datum! ET odhalila kalendář na rok 2019

  30. října 2018 – pv

  S tím, jak European Tour v pondělí zveřejnila kalendář na nadcházející sezónu, stalo se oficiálním také datum jejího jediného turnaje na českém území. Takže si pište, šestý ročník D+D REAL Czech Masters se na Albatrossu odehraje 15. až 18. srpna 2019.

 • Diváci na Czech Masters
  4

  Bleskovky

  Na pátý ročník Czech Masters dorazilo 28 115 diváků

  30. srpna 2018 – haf

  Třicetitisícová hranice zůstala i letos nepokořena, ale alespoň se mají organizátoři D+D REAL Czech Masters k čemu upínat v dalších letech. I tak dorazilo na Albatross v minulém týdnu opět více diváků, než před rokem. Bylo jich konkrétně za čtyři dny 28 115.

 • Roman Šebrle a Antonín Panenka
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak se amatéři i hvězdy snažili pokořit profíky

  30. srpna 2018 – haf

  Sobota na letošním D+D REAL Czech Masters jako již tradičně nepatřila pouze elitním profesionálům, ale i průměrným amatérům. Ti se na poloostrovní šestnácté jamce snažili pokořit právě ty elitní profíky v rámci akce Beat the Pro. Nutno podotknout, úspěšní nebyli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení