Články na téma: Czech Masters

 • Diváci na Czech Masters
  1

  Bleskovky

  Na pátý ročník Czech Masters dorazilo 28 115 diváků

  30. srpna 2018 – haf

  Třicetitisícová hranice zůstala i letos nepokořena, ale alespoň se mají organizátoři D+D REAL Czech Masters k čemu upínat v dalších letech. I tak dorazilo na Albatross v minulém týdnu opět více diváků, než před rokem. Bylo jich konkrétně za čtyři dny 28 115.

 • Roman Šebrle a Antonín Panenka
  2

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak se amatéři i hvězdy snažili pokořit profíky

  30. srpna 2018 – haf

  Sobota na letošním D+D REAL Czech Masters jako již tradičně nepatřila pouze elitním profesionálům, ale i průměrným amatérům. Ti se na poloostrovní šestnácté jamce snažili pokořit právě ty elitní profíky v rámci akce Beat the Pro. Nutno podotknout, úspěšní nebyli.

 • Pilsner Urquel Gavin Green
  3

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell na Czech Masters

  28. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní Czech Masters bylo dalším kolem naší tradiční soutěže s Pilsner Urquell o spoustu piva. Pět výherců se už nyní může těšit na pořádné doplnění pitného režimu, které jim zajistil přesný odhad a také drive Gavina Greena na devítce z Malajsie dlouhý 322 metrů.

 • Keith Pelley
  4

  Zprávy

  Pelley: Jsem optimistický ohledně budoucnosti Czech Masters

  28. srpna 2018 – haf

  V minulém týdnu dorazil do Česka vůbec poprvé Keith Pelley, šéf European Tour. V neděli se tak osobně zúčastnil slavnostního zakončení pátého ročníku D+D REAL Czech Masters, ještě o zhruba dvě hodiny dříve ale zavítal do studia české verze Golf Channelu.

 • Eddie Pepperell
  5

  Bleskovky

  Na Czech Masters dal fanouškovi hůl: Byl jediný, kdo mi tleskal

  28. srpna 2018 – pv

  Eddie Pepperell má zvláštní nadání upozornit na sebe jinak, než samotnou hrou. Ačkoliv navenek působí velmi klidně, je Angličan nepochybně velmi spontánní. Na Czech Masters se o tom přesvědčil fanoušek, který mu jako jediný ve finálovém kole zatleskal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení