Články na téma: Czech Masters

 • Jamie Donaldson
  1

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters kartu udržel, pak dal placáka do bazénu

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už už to vypadalo, že by vítěz D+D REAL Czech Masters z roku 2014 mohl přijít o plnou kartu na European Tour. Jamie Donaldson ale na poslední chvíli zabojoval jako správný velšský drak a ve španělské Valderramě kartu udržel. A hodně netradičně to oslavil.

 • Jamie Donaldson
  2

  Zprávy

  Vítězi Czech Masters hrozí ztráta karty, ale nevzdává se

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je dost dobře možné, že Jamie Donaldson bude v neděli večer bez plné karty na European Tour. Šampion D+D REAL Czech Masters z roku 2014 za sebou má nepovedený rok a pokud neskončí v tomto týdnu ve Španělsku v TOP 10, bude muset zkusit Q-school.

 • Czech Masters
  3

  Zprávy

  Czech Masters 2018 zná svůj termín, kdy se bude hrát?

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné. Největší golfová událost roku 2018 na českém území se bude konat od 23. do 26. srpna. Právě v tomto termínu se na Albatrossu uskuteční už pátý ročník D+D REAL Czech Masters.

 • Haydn Porteous na ambasádě
  4

  Bleskovky

  Šampiona Czech Masters přivítali na ambasádě JAR

  18. září 2017 – GolfExtra.cz

  Když vyhrajete velký golfový turnaj, naskytnou se vám zajímavé příležitosti, ke kterým se běžný smrtelník nedostane. A je to i případ letošního šampiona D+D REAL Czech Masters Haydna Porteouse, kterého pozvali na jihoafrickou ambasádu v Praze.

 • Roman Dolejš
  5

  Zprávy

  Tuna a půl masa i 4000 croissantů, jak se vaří pro Czech Masters?

  8. září 2017 – Honza Fait

  Turnaj European Tour, to není pouze skvělý golf a davy fanoušků, ale také spousta jídla. Neuvěřitelná spousta jídla. A nebavíme se teď o tom, co spořádají fanoušci v turnajové vesničce, pro které byl na letošním D+D REAL Czech Masters připravený speciální Food festival. V areálu je také velké množství zaměstnanců, hráčů, jejich doprovod i pozvaní hosté. O ty všechny se letos staral tým kolem Romana Dolejše, šéfa kuchyně pražského hotelu InterContinental.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení