Články na téma: Czech Masters

 • Albatross 7. jamka
  1

  Bleskovky

  Czech Masters chystá opět Souboj klubů, zapojíte se?

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  V loňském roce to ještě kvůli rozmarům počasí nevyšlo, letos by však nic nemělo stát v cestě premiérovému Souboji klubů v rámci D+D REAL Czech Masters. Během sobotního třetího kola, tedy 25. srpna odpoledne, tak proběhne speciální vložená soutěž na 7. jamce.

 • Danny Willett Skype
  2

  Zprávy

  Willett na Skypu: O Praze, Masters nebo Liverpoolu

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo pondělí, lehce po druhé hodině. Danny Willett právě v Anglii jel autem na letiště, když byl na cestě na další turnaj European Tour do Maroka. Do toho ale zvládl ještě také jeden Skype rozhovor - s českými novináři po jeho ohlášené účasti na D+D REAL Czech Masters 2018.

 • Danny Willett
  3

  Zprávy

  Přijede hvězda! Na Czech Masters dorazí vítěz Masters Willett

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour v Česku, hlásí první letošní hvězdy. Těmi jsou již tradiční účastníci turnaje Lee Westwood a John Daly, ke kterým se jako hlavní kluk z plakátu přidal vítěz Masters 2016 Angličan Danny Willett.

 • Lee Westwood
  4

  Zprávy

  Westyho série na Masters končí. Život prý jde dál

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poté, co Lee Westwood v sobotu neprošel druhým cutem na Houston Open je jasné, že jeho předlouhá série účastí na Masters je oficiálně u konce. Letos to bude poprvé od roku 2005, co se Westy neprojde slavnou Magnolia Lane.

 • Czech Masters
  5

  Bleskovky

  Předprodej vstupenek na Czech Masters 2018 zahájen

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jestli chcete mít jistotu, že vám neuniknou největší golfové hvězdy, které v roce 2018 dorazí do České republiky, tak zbystřete. Právě dnes jdou do předprodeje vstupenky na pátý ročník D+D REAL Czech Masters, který se na Albatrossu uskuteční od 23. do 26. srpna.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení