Články na téma: Czech Masters

 • Tisková konference Czech Masters 2018
  1

  Zprávy

  Nové i známé tváře. V Praze se představily hvězdy Czech Masters

  21. srpna 2018 – Petr Vlček

  Tiskovou konferencí v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně oficiálně začal týden D+D REAL Czech Masters. Na setkání s médii nechyběly největší hvězdy 5. ročníku turnaje European Tour, který začíná ve čtvrtek na Albatrossu.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš se těší na těžký relax. Věří, že mu pomůže sucho

  21. srpna 2018 – Honza Fait

  Destinací Stanislava Matuše je letos Challenge Tour, v tomto týdnu si ale stejně jako dalších 11 českých golfistů užije domácí akci na prestižní European Tour. V náročné sezoně se na týden 'mimo své teritorium' těší a na D+D REAL Czech Masters věří v dobrý výsledek.

 • Pilsner Urquell soutěž 2018
  3

  Bleskovky

  Tipněte, jak skončí Češi na Albatrossu, a vyhrajte pivo na sezonu

  21. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Vrchol české golfové sezony je zde a vy se díky němu můžete obohatit pivem na celou zbývající sezonu! Stačí uhodnout, jak čeští hráči na D+D REAL Czech Masters dopadnou, a můžete začít slavit. Ve hře jsou ale i další skvělé ceny od partnera turnaje Pilsner Urquell.

 • 18. jamka Albatross
  4

  Zprávy

  Hráče čeká na Czech Masters nová výzva. Předělaný green 18. jamky

  21. srpna 2018 – Honza Fait

  Nejlepší hráči světa přijíždějí v rámci European Tour na Albatross už pátým rokem a pokaždé na ně čeká trochu jiné hřiště. Letos většinu z nich překvapí nová podoba greenu 18. jamky, kde do hry mnohem více zasahuje nejen voda, ale i nově vymodelované bunkery.

 • Josef Danda
  5

  Bleskovky

  Vzdát se kávy nebo golfu? Sophiina volba! říká šéf B2B Nespresso

  21. srpna 2018 – haf

  Zatímco kávě propadl už dávno, golfu definitivně teprve v minulém roce. Golfové sny si Josef Danda, šéf Nespresso Professional pro Českou a Slovenskou republiku, zatím plní během Czech Masters, ale už brzy by rád vyrazil do vysněných destinací. A přiznává, že občas na golfu hraje i "o kafe".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení