Články na téma: Czech Masters

 • Lee Westwood
  6

  Zprávy

  Westyho série na Masters končí. Život prý jde dál

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poté, co Lee Westwood v sobotu neprošel druhým cutem na Houston Open je jasné, že jeho předlouhá série účastí na Masters je oficiálně u konce. Letos to bude poprvé od roku 2005, co se Westy neprojde slavnou Magnolia Lane.

 • Czech Masters
  7

  Bleskovky

  Předprodej vstupenek na Czech Masters 2018 zahájen

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jestli chcete mít jistotu, že vám neuniknou největší golfové hvězdy, které v roce 2018 dorazí do České republiky, tak zbystřete. Právě dnes jdou do předprodeje vstupenky na pátý ročník D+D REAL Czech Masters, který se na Albatrossu uskuteční od 23. do 26. srpna.

 • Jamie Donaldson
  8

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters kartu udržel, pak dal placáka do bazénu

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už už to vypadalo, že by vítěz D+D REAL Czech Masters z roku 2014 mohl přijít o plnou kartu na European Tour. Jamie Donaldson ale na poslední chvíli zabojoval jako správný velšský drak a ve španělské Valderramě kartu udržel. A hodně netradičně to oslavil.

 • Jamie Donaldson
  9

  Zprávy

  Vítězi Czech Masters hrozí ztráta karty, ale nevzdává se

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je dost dobře možné, že Jamie Donaldson bude v neděli večer bez plné karty na European Tour. Šampion D+D REAL Czech Masters z roku 2014 za sebou má nepovedený rok a pokud neskončí v tomto týdnu ve Španělsku v TOP 10, bude muset zkusit Q-school.

 • Czech Masters
  10

  Zprávy

  Czech Masters 2018 zná svůj termín, kdy se bude hrát?

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné. Největší golfová událost roku 2018 na českém území se bude konat od 23. do 26. srpna. Právě v tomto termínu se na Albatrossu uskuteční už pátý ročník D+D REAL Czech Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení