Články na téma: Czech Masters

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Matuše zklamal putter, ale: Mám z čeho brát a na co navazovat

  26. srpna 2018 – Honza Fait

  Ani Stanislav Matuš nepomohl prolomit českým barvám bránu cutu na D+D REAL Czech Masters, která letos už druhý rok v řadě zůstala zavřená. Hráč Prague Golf Teamu se na Albatrossu trápil především na greenech, které ho nepustily do finálových kol.

 • Padraig Harrington
  12

  Bleskovky

  Teď ne! Kameraman "nepustil" Harringtona na malou

  26. srpna 2018 – haf

  Když Pádraig Harrington odehrál v sobotu svou druhou ránu na čtyřparové jedenáctce, zavolala si ho v tu chvíli příroda. Ir si tak chtěl odskočit za nejbližší strom ulevit, ale to mu nedovolil vtipálek kameraman, který ho nepustil ze záběru a tedy i přímého přenosu.

 • Pádraig Harrington
  13

  Zprávy

  Harrington ve "svém" irském počasí zářil. Před finále vede

  25. srpna 2018 – Petr Vlček

  I když se fanoušci v sobotu museli obejít bez Čechů, z nichž žádný neprošel na D+D REAL Czech Masters cutem, o skvělé divácké zážitky neměli nouzi. Ve třetím kole hráčům komplikoval hru silný vítr, přesto byly k vidění velké výkony. Jeden z nich předvedl Pádraig Harrington.

 • Pádraig Harrington
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Exhibice Pádraiga Harringtona na Albatrossu

  25. srpna 2018 – haf

  Páteční odpoledne nepatřilo na Albatrossu pouze nakonec marnému boji českých golfistů o cut, ale také Pádraigu Harringtonovi. Ten bavil fanoušky při své Pilsner Urquell golfové exhibici.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Držel jsem krok, těšilo Mrůzka. Jen ta prokletá sedmnáctka

  25. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek byl na Albatrossu z českých hráču nejblíže postupu do víkendových kol. Tři jamky v samém závěru ho ale o cut připravily, především double bogey na sedmnáctce, které je jeho definitivně neoblíbenou jamkou. Po Czech Masters ale našel také několik pozitiv.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení