Články na téma: Czech Masters

 • Pádraig Harrington
  11

  Zprávy

  Harrington necítil zklamání: Neprohrál jsem, Andrea vyhrál

  27. srpna 2018 – pv

  Ještě v srpnu stihne Pádraig Harrington oslavit sedmačtyřicáté narozeniny. Na Czech Masters si k nim mohl nadělit předčasný dárek v podobě prvního vítězství od roku 2016. Nepovedlo se, ale trojnásobný major šampion se minimálně přesvědčil, že může stále hrát o trofeje.

 • Andrea Pavan
  12

  Zprávy

  Harrington finiš nezvládl. Czech Masters ovládl Ital Pavan

  26. srpna 2018 – Petr Vlček

  Dlouho to vypadalo, že Pádraiga Harringtona v neděli nic nezastaví v cestě za vítězstvím v pátém ročníku D+D REAL Czech Masters. Ještě po 13. jamce finálového kola vedl nad Andreou Pavanem o dvě rány. Pak ale pokazil několik ran, zatímco Ital předvedl mocný finiš a poprvé na European Tour zvítězil.

 • Souboj klubů
  13

  Bleskovky

  Premiérový Souboj klubů vyhrál domácí Albatross

  26. srpna 2018 – haf

  ​Loni ještě počasí nedovolilo na Czech Masters odehrát premiérový Souboj klubů, letos ale bitvě dvoučlenných týmů na tříparové 7 už nic nezabránilo. S nepříjemným větrem se pak při svých 140 metrů dlouhých ranách vypořádali nejlépe hráči domácího Albatrossu.

 • Stanislav Matuš
  14

  Zprávy

  Matuše zklamal putter, ale: Mám z čeho brát a na co navazovat

  26. srpna 2018 – Honza Fait

  Ani Stanislav Matuš nepomohl prolomit českým barvám bránu cutu na D+D REAL Czech Masters, která letos už druhý rok v řadě zůstala zavřená. Hráč Prague Golf Teamu se na Albatrossu trápil především na greenech, které ho nepustily do finálových kol.

 • Padraig Harrington
  15

  Bleskovky

  Teď ne! Kameraman "nepustil" Harringtona na malou

  26. srpna 2018 – haf

  Když Pádraig Harrington odehrál v sobotu svou druhou ránu na čtyřparové jedenáctce, zavolala si ho v tu chvíli příroda. Ir si tak chtěl odskočit za nejbližší strom ulevit, ale to mu nedovolil vtipálek kameraman, který ho nepustil ze záběru a tedy i přímého přenosu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení