Články na téma: Czech Masters

 • Haydn Porteous na ambasádě
  11

  Bleskovky

  Šampiona Czech Masters přivítali na ambasádě JAR

  18. září 2017 – GolfExtra.cz

  Když vyhrajete velký golfový turnaj, naskytnou se vám zajímavé příležitosti, ke kterým se běžný smrtelník nedostane. A je to i případ letošního šampiona D+D REAL Czech Masters Haydna Porteouse, kterého pozvali na jihoafrickou ambasádu v Praze.

 • Roman Dolejš
  12

  Zprávy

  Tuna a půl masa i 4000 croissantů, jak se vaří pro Czech Masters?

  8. září 2017 – Honza Fait

  Turnaj European Tour, to není pouze skvělý golf a davy fanoušků, ale také spousta jídla. Neuvěřitelná spousta jídla. A nebavíme se teď o tom, co spořádají fanoušci v turnajové vesničce, pro které byl na letošním D+D REAL Czech Masters připravený speciální Food festival. V areálu je také velké množství zaměstnanců, hráčů, jejich doprovod i pozvaní hosté. O ty všechny se letos staral tým kolem Romana Dolejše, šéfa kuchyně pražského hotelu InterContinental.

 • Lee Westwood
  13

  Zprávy

  OBRAZEM: 20 nejlepších fotek Czech Masters 2017

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na Albatrossu se už vše začíná vracet do normálu a v promotérské společnosti Relmost se začíná řešit jubilejní pátý ročník D+D REAL Czech Masters v příštím roce. A tak je nejlepší čas se definitivně poohlédnout za týdnem minulým ve 20 nejlepších fotografiích.

 • Haydn Porteous a Daniela Vágnerová
  14

  Zprávy

  Budeme žít v Praze, prozradila přítelkyně vítěze Czech Masters

  7. září 2017 – Honza Fait

  Golf nabízí často pohádkové příběhy, ale tento je navíc šmrncnutý červenou knihovnou. Haydn Porteous před rokem našel v Česku svou, zdá se, životní lásku, v minulém týdnu u nás získal druhý titul na European Tour a nyní to vypadá, že v Praze zakotví nadobro.

 • Hero Challenge
  15

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters se v Anglii zúčastní velké show

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  British Masters se po 45 letech vrací na severovýchod Anglie a Newcastle si to náležitě užívá. I proto připravuje pro fanoušky speciální show. Zúčastní se jí největší hvězdy turnaje, včetně Lee Westwooda či Matta Fitzpatricka, kteří se ukázali i minulý týden na D+D REAL Czech Masters na Albatrossu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení