Články na téma: Czech Masters

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Víkend na Czech Masters bude bez Čechů. Nejblíže byl Mrůzek

  24. srpna 2018 – Petr Vlček

  Víkendová kola D+D REAL Czech Masters se budou muset k lítosti domácích fanoušků obejít bez českých hráčů. Po prvním kole to měli směrem k cutu dobře minimálně tři z nich, ale nadějný čtvrtek nedokázal nikdo přetavit v postup.

 • Václav Tichý
  17

  Zprávy

  Patnáctiletý Tichý: Byla to pocta. Doufám, že ne naposled

  24. srpna 2018 – Petr Vlček

  Patnáctiletý amatér a velká naděje českého golfu Václav Tichý už má Czech Masters za sebou. Není žádná ostuda, že neprošel cutem, naopak, byla by to senzace. Blýskl se pátečním kolem v paru, během něhož zahrál šest birdie.

 • Pilsner Urquell exhibice
  18

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.

 • John Daly
  19

  Zprávy

  Velká jména, velké výkony. Dobře zahájili také Češi

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Největší hvězdy D+D REAL Czech Masters to na Albatrossu rozjely parádně. Po prvním kole je mezi čtveřicí vedoucích hráčů John Daly a Thomas Pieters, kteří stanovili vedení na skóre -8, když zahráli 64 ran. Z Čechů jsou na tom nejlépe Filip Mrůzek, Jan Cafourek a Ondřej Lieser na děleném 41. místě.

 • Ota Mrákota
  20

  Zprávy

  Cafourek a Lieser začali slibně. Spokojenost hlásil i Kořínek

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Krátce předtím, než se hra na hodinu a půl přerušila kvůli bouřce, stihlo dokončit svá úvodní kola D+D REAL Czech Masters několik Čechů, kvůli nimž se koukalo na leaderboard vcelku příjemně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení