Články na téma: Czech Masters

 • Pádraig Harrington
  16

  Bleskovky

  VIDEO: Exhibice Pádraiga Harringtona na Albatrossu

  25. srpna 2018 – haf

  Páteční odpoledne nepatřilo na Albatrossu pouze nakonec marnému boji českých golfistů o cut, ale také Pádraigu Harringtonovi. Ten bavil fanoušky při své Pilsner Urquell golfové exhibici.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Držel jsem krok, těšilo Mrůzka. Jen ta prokletá sedmnáctka

  25. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek byl na Albatrossu z českých hráču nejblíže postupu do víkendových kol. Tři jamky v samém závěru ho ale o cut připravily, především double bogey na sedmnáctce, které je jeho definitivně neoblíbenou jamkou. Po Czech Masters ale našel také několik pozitiv.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Víkend na Czech Masters bude bez Čechů. Nejblíže byl Mrůzek

  24. srpna 2018 – Petr Vlček

  Víkendová kola D+D REAL Czech Masters se budou muset k lítosti domácích fanoušků obejít bez českých hráčů. Po prvním kole to měli směrem k cutu dobře minimálně tři z nich, ale nadějný čtvrtek nedokázal nikdo přetavit v postup.

 • Václav Tichý
  19

  Zprávy

  Patnáctiletý Tichý: Byla to pocta. Doufám, že ne naposled

  24. srpna 2018 – Petr Vlček

  Patnáctiletý amatér a velká naděje českého golfu Václav Tichý už má Czech Masters za sebou. Není žádná ostuda, že neprošel cutem, naopak, byla by to senzace. Blýskl se pátečním kolem v paru, během něhož zahrál šest birdie.

 • Pilsner Urquell exhibice
  20

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení