Články na téma: Czech Masters

 • Haydn Porteous
  16

  Zprávy

  Český příběh vítěze Czech Masters. Na Albatross určitě nezapomene

  4. září 2017 – Petr Vlček

  Nedělní vítězství ještě více upevnilo jeho již tak pevné pouto s Českou republikou a jediným turnajem European Tour na jejím území. Haydn Porteous má již rok českou přítelkyni. Nyní se pyšní dalším úlovkem, když vyhrál D+D REAL Czech Masters.

 • Soutěž PU a Czech Challenge 2017
  17

  Bleskovky

  Vyhlášení 3. kola soutěže o pivo na rok s Pilsner Urquell

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Spousta tipů se sešla v naší soutěži s Pilsner Urquell a D+D REAL Czech Masters o pivo na rok zdarma. A tentokrát se sešla také řada skeptiků, kteří tipovali, že cutem na Albatrossu neprojde jediný Čech, což se také stalo. Musel tak rozhodnout nedělní Longest drive.

 • Haydn Porteous
  18

  Zprávy

  OBRAZEM: To nejlepší z finále Czech Masters

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to krásný golfový den. Nedělní finálové kolo letošního ročníku D+D REAL Czech Masters přilákalo na Albatross tisíce fanoušků, kteří sledovali velké drama se šťastným koncem pro Jihoafričana Haydna Porteouse. Napětí i emoce stříkaly na všechny strany, připomeňte si je s námi ještě jednou v naší fotogalerii.

 • Haydn Porteous
  19

  Zprávy

  Sladký Albatross. Po přítelkyni zde Porteous dobyl i Czech Masters

  3. září 2017 – GolfExtra.cz

  Haydn Porteous ještě více posílil svůj již tak silný vztah k České republice a k turnaji D+D REAL Czech Masters. Zatímco loni tu neprošel cutem, ale "odvezl" si domů do JAR českou přítelkyni Danielu Vágnerovou, letos celý turnaj vyhrál.

 • Thomas Pieters
  20

  Bleskovky

  Pieters zahrál šestiputt a zlomil putter, pak puttoval železy

  3. září 2017 – GolfExtra.cz

  Neprožil ideální návrat na místo činu a v neděli si Thomas Pieters vypil kalich hořkosti na Albatrossu skutečně do dna. Během finálového kola zahrál šestiputt, po kterém vzteky zlomil svůj putter a závěrečných deset jamek musel doputtovávat železy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení