Články na téma: Czech Masters

 • Czech Masters
  21

  Bleskovky

  Czech Masters, to jsou i slevy, káva zdarma nebo testovací jízdy

  3. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jaké to je, projet se novým Kodiaqem, zaputtovat si o 100 000 korun nebo si jen tak pro radost zablbnout ve skákacím hradu. Turnaj D+D REAL Czech Masters nenabízí pouze špičkový světový golf, ale také vyžití pro celou rodinu. Zde nabízíme pět tipů co určitě neminout.

 • Lee Slattery
  22

  Bleskovky

  Na Czech Masters vede Slattery, stíhá ho Porteous

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  Není vůbec nereálné, že na turnaji pořádaným Relmostem zvítězí opět Porteous. Zatímco v červenci na Prague Golf Masters to byl ale Angličan Garrick, tentokrát je na D+D REAL Czech Masters ve hře Jihoafričan Haydn. Před finálovým kolem ztrácí ze druhého místa na dalšího Angličana Lee Slatteryho dvě rány.

 • Svatba na Czech Masters
  23

  Zprávy

  Czech Masters zažilo svatbu, nechyběli Daly a Westwood

  2. září 2017 – Honza Fait

  Slyšíte tóny tradičního svatebního pochodu. Nejste ale ani v kostele, ani na radnici. Jste v turnajové vesničce na D+D REAL Czech Masters, kde si v sobotu odpoledne řekli své ano Silvia a Marcel, nyní už Grachovi. A není potřeba dodávat, že to byla svatba hodně netradiční.

 • Petr Gál
  24

  Zprávy

  Na Albatrossu se vyjasnilo, finále bude bez Čechů

  2. září 2017 – Petr Vlček

  Sobota na Albatrossu přivítala hráče mnohem přívětivější tváří. Ti, kteří se v pátek trápili v hustém dešti, zimě a větru, a více čí méně ztráceli, mohli jen litovat. Ale takový je prostě golf. Doplatil na to nejen Filip Mrůzek, ale i někteří favorité. Finálová kola D+D REAL Czech Masters budou bez nich. A také bez Čechů.

 • Přítelkyně Lukáše Tintěry
  25

  Bleskovky

  OBRAZEM: Krásné ženy na Czech Masters

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou neodmyslitelnou součástí velkých sportovních akcí a golf není výjimkou. Krásné ženy. Zavítaly také na letošní D+D REAL Czech Masters, kde na ně narazíte jak mezi fanynkami, tak hosteskami nebo samozřejmě partnerkami hráčů. Která by byla vaší favoritkou?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení