Články na téma: Czech Masters

 • Alexander Knappe
  21

  Bleskovky

  Knappe trefil kanape. Netušil, že postel může stát milion

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Jedna z lukrativních cen za hole-in-one na Czech Masters už má svého majitele. Hned ráno v prvním kole trefil Alexander Knappe eso na tříparové sedmičce a vyhrál luxusní postel od firmy Hästens. A není to ledajaké kanape, tahle postel stojí milion korun.

 • ČGF na Czech Masters
  22

  Bleskovky

  Chlapi s chlapama, ženy s ženami. Uloví ČGF nové golfisty?

  23. srpna 2018 – haf

  Se zajímavým konceptem vyrazila do boje o nové golfisty na letošním Czech Masters Česká golfová federace. Ta má v plánu verbovat nové hráče díky těm stávajícím, kteří mají na turnaj European Tour na Albatrossu přivést své nehrající kamarády a kamarádky.

 • 10 nejlepších ran Czech Masters
  23

  Bleskovky

  VIDEO: 10 nejlepších ran v historii Czech Masters

  23. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Za dosavadní čtyři ročníky D+D REAL Czech Masters byla k vidění spousta skvělých ran. Lidé z European Tour se před pátým vydáním jediného českého turnaje European Tour rozhodli vybrat deset nejlepších z nich. Jaké kousky se do jejich výběru vešly?

 • Haydn Porteous
  24

  Zprávy

  Porteousovo pražské déjà vu, co ukořistí "doma" letos?

  23. srpna 2018 – pv

  Haydn Porteous je sice Jihoafričan, ale na D+D REAL Czech Masters cítí, že má výhodu domácího prostředí. Před dvěma lety si tu našel českou přítelkyni Danielu Vágnerovou, před rokem tu s ní po boku vyhrál. Co se stane do třetice?

 • Ondřej Lieser
  25

  Zprávy

  Lieser si užívá klid: Jsem rád, že za mě opět mluví výsledky

  22. srpna 2018 – Honza Fait

  Čeští golfoví fanoušci byli zvyklí vídat Ondřeje Liesera v popředí leaderboardů od dávných amatérských let. V posledních sezonách se ale z hlavního dění, i z vlastního rozhodnutí, trochu vypařil. Nyní ale opět jede na vlně a chce to dokázat i v tomto týdnu na Czech Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení