Články na téma: Czech Masters

 • Přítelkyně Lukáše Tintěry
  21

  Bleskovky

  OBRAZEM: Krásné ženy na Czech Masters

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou neodmyslitelnou součástí velkých sportovních akcí a golf není výjimkou. Krásné ženy. Zavítaly také na letošní D+D REAL Czech Masters, kde na ně narazíte jak mezi fanynkami, tak hosteskami nebo samozřejmě partnerkami hráčů. Která by byla vaší favoritkou?

 • Aleš Kořínek
  22

  Zprávy

  Na Albatrossu se nedohrálo. Češi nyní doufají v cut

  1. září 2017 – Petr Vlček

  Pátek na Albatrossu ani jinak skončit nemohl. Vytrvalý a silný déšť, který zmáčel hřiště již od čtvrtečního večera, přerušil odpoledne druhé kolo D+D REAL Czech Masters. Hráči, kteří stihli svou rundu dokončit, mluvili shodně o jedné z nejtěžších zkoušek v kariéře.

 • Lee Westwood ve Mstěticích
  23

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood odletěl do Mstětic, bavil děti i dospělé

  1. září 2017 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood si ve čtvrtek odpoledne odskočil, lépe řečeno odletěl, do Mstětic na golfovou kliniku. Tu vedl před zhruba stovkou dětí i dospělých, které bavil více jak hodinu. Došlo na nejrůznější triky a tipy, ale samozřejmě i podpisy a selfíčka.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  Mrůzek je po 1. kole třináctý, Dědek dělil druhé místo

  31. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když ve čtvrtek odpoledne svítilo u Petra Dědka jr. během prvního kola D+D REAL Czech Masters dělené druhé místo, začalo se na Albatrossu nahlas šeptat o senzaci. V závěru ale Dědkovi trochu došel dech, a tak je nejlepším Čechem po prvním kole Filip Mrůzek (-3, T14).

 • Darren Clarke
  25

  Bleskovky

  Clarke vyškolil drzého fanouška, Karlsson má Plzeň zdarma

  31. srpna 2017 – Petr Vlček

  V rámci prvního dne D+D REAL Czech Masters proběhla na drivingu Pilsner Urquell golfová klinika, jejíž hlavní hvězdou byl vítěz The Open Darren Clarke. Kromě toho, že za asistence Roberta Karlssona udělil fanouškům spoustu cenných rad, stíhal také přítomné dobře bavit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení