Články na téma: Czech Masters

 • Pilsner Urquell exhibice
  21

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.

 • John Daly
  22

  Zprávy

  Velká jména, velké výkony. Dobře zahájili také Češi

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Největší hvězdy D+D REAL Czech Masters to na Albatrossu rozjely parádně. Po prvním kole je mezi čtveřicí vedoucích hráčů John Daly a Thomas Pieters, kteří stanovili vedení na skóre -8, když zahráli 64 ran. Z Čechů jsou na tom nejlépe Filip Mrůzek, Jan Cafourek a Ondřej Lieser na děleném 41. místě.

 • Ota Mrákota
  23

  Zprávy

  Cafourek a Lieser začali slibně. Spokojenost hlásil i Kořínek

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Krátce předtím, než se hra na hodinu a půl přerušila kvůli bouřce, stihlo dokončit svá úvodní kola D+D REAL Czech Masters několik Čechů, kvůli nimž se koukalo na leaderboard vcelku příjemně.

 • Alexander Knappe
  24

  Bleskovky

  Knappe trefil kanape. Netušil, že postel může stát milion

  23. srpna 2018 – Petr Vlček

  Jedna z lukrativních cen za hole-in-one na Czech Masters už má svého majitele. Hned ráno v prvním kole trefil Alexander Knappe eso na tříparové sedmičce a vyhrál luxusní postel od firmy Hästens. A není to ledajaké kanape, tahle postel stojí milion korun.

 • ČGF na Czech Masters
  25

  Bleskovky

  Chlapi s chlapama, ženy s ženami. Uloví ČGF nové golfisty?

  23. srpna 2018 – haf

  Se zajímavým konceptem vyrazila do boje o nové golfisty na letošním Czech Masters Česká golfová federace. Ta má v plánu verbovat nové hráče díky těm stávajícím, kteří mají na turnaj European Tour na Albatrossu přivést své nehrající kamarády a kamarádky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení