1

Zprávy

Na Ypsilonce vyhrál Mrůzek, celou CzechOne Tour Lieser

14. října 2017 – GolfExtra.cz

Poslední turnaj letošní sezony CzechOne Tour vyhrál na liberecké Ypsilonce Filip Mrůzek. Výsledky CzechOne Top Players Invitational by Ypsilonka & by Golfista roku už ale nic nemohly změnit na celkovém triumfu Ondřeje Liesera.

• Ondřej Lieser
    2

Bleskovky

Domácí profesionální sezonu zakončí dva Pro-Amy

13. října 2017 – GolfExtra.cz

Czech PGA Tour sice už skončila tradičním finále na Kaskádě, ale na nejlepší české profíky ještě čekají v domácím prostředí dva závěrečné turnaje této sezony. A v obou případech půjde o akce ve formátu Pro-Am. Nejprve v sobotu na Ypsilonce a poté v úterý na pražské Zbraslavi.

3

Zprávy

Lieser řádí v Sokolově. Šebrle zahrál jamku za 10, celkově 88

15. srpna 2017 – GolfExtra.cz

Jen tři dny poté, co si připsal vítězství na turnaji Czech One Tour ve Mstěticích, rozehrál Ondřej Lieser parádně další akci stejné série v Sokolově. Především díky skvělé druhé devítce se po prvním kole za 65 ran (-7) ujal vedení o tři rány před druhým Vojtěchem Dostálem.

4

Bleskovky

Lieser ovládl Czech One Tour v Mstěticích. Ustál tlak Mrůzka

12. srpna 2017 – GolfExtra.cz

Další podnik Czech One Tour skončil v sobotu v Mstěticích. Vítězem Kenox Cupu se po boji s Filipem Mrůzkem stal Ondřej Lieser a připsal si do Order of Merit částku 68 800 korun.

• Stanislav Matuš
    5

Zprávy

Matuš prošel cutem. Kartu na Challenge Tour má na dosah

11. srpna 2017 – GolfExtra.cz

Stanislav Matuš udělal další krok k plnému členství na Challenge Tour. Na Gut Bissenmoor Classic v Německu prošel cutem a na Pro Golf Tour je blízko udržení své pozice v TOP 5 Order Of Merit. Před finálovým kolem mu patří dělené 27. místo.