Články na téma: Czech One

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Na Ypsilonce vyhrál Mrůzek, celou CzechOne Tour Lieser

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj letošní sezony CzechOne Tour vyhrál na liberecké Ypsilonce Filip Mrůzek. Výsledky CzechOne Top Players Invitational by Ypsilonka & by Golfista roku už ale nic nemohly změnit na celkovém triumfu Ondřeje Liesera.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Domácí profesionální sezonu zakončí dva Pro-Amy

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Czech PGA Tour sice už skončila tradičním finále na Kaskádě, ale na nejlepší české profíky ještě čekají v domácím prostředí dva závěrečné turnaje této sezony. A v obou případech půjde o akce ve formátu Pro-Am. Nejprve v sobotu na Ypsilonce a poté v úterý na pražské Zbraslavi.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser řádí v Sokolově. Šebrle zahrál jamku za 10, celkově 88

  15. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jen tři dny poté, co si připsal vítězství na turnaji Czech One Tour ve Mstěticích, rozehrál Ondřej Lieser parádně další akci stejné série v Sokolově. Především díky skvělé druhé devítce se po prvním kole za 65 ran (-7) ujal vedení o tři rány před druhým Vojtěchem Dostálem.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser ovládl Czech One Tour v Mstěticích. Ustál tlak Mrůzka

  12. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Další podnik Czech One Tour skončil v sobotu v Mstěticích. Vítězem Kenox Cupu se po boji s Filipem Mrůzkem stal Ondřej Lieser a připsal si do Order of Merit částku 68 800 korun.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš prošel cutem. Kartu na Challenge Tour má na dosah

  11. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš udělal další krok k plnému členství na Challenge Tour. Na Gut Bissenmoor Classic v Německu prošel cutem a na Pro Golf Tour je blízko udržení své pozice v TOP 5 Order Of Merit. Před finálovým kolem mu patří dělené 27. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení