Články na téma: Czech PGA Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  V Bohdanči vládl Lieser. Za sebou nechal Cafourka s Mrůzkem

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Třetí podnik letošní Moneta Czech PGA Tour v Lázních Bohdaneč ovládl Ondřej Lieser. Jednokolový turnaj pro sebe rozhodl výbornou rundou za 66 ran. Na druhém místě se blýskl jen o dvě rány horším výkonem Jan Cafourek, vítěz předchozího turnaje na Kácově.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Drama na Kácově ovládl skvělým závěrem Cafourek před Mrůzkem

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem druhého turnaje letošní Moneta Czech PGA Tour v Kácově se stal Jan Cafourek. Druhé kolo zahrál stejně jako první za 70 ran a s celkovým skóre -4 o jedinou ránu porazil Filipa Mrůzka, vítěze prvního turnaje domácí profitúry ze Slavkova.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Slavkov ovládl Mrůzek. Kartu na Kuňku má Sedláček

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem prvního turnaje letošní Moneta PGA Czech Tour na Slavkově u Brna se stal Filip Mrůzek. Hráč Relmostu zahrál i druhé kolo za 68 ran (-4) a s celkovým skóre -8 porazil o čtyři rány druhého Michala Pospíšila. Třetí skončil Tadeáš Sedláček, který se tak může těšit příští týden na Kuňku.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Na Slavkově se ujal vedení Mrůzek, pod parem 3 hráči

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Do úvodního turnaje letošní sezony Moneta Czech PGA Tour na Slavkově nedaleko Brna vstoupil nejlépe Filip Mrůzek. Ten se jako jediný ve čtvrtek dostal pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má tři rány náskok na své nejbližší pronásledovatele.

 • Barbora Barcalová, Roman Svoboda a Oldřich Nechanický
  5

  Zprávy

  PGAC má kartu na Kuňku. Chce také bořit mýty o golfu

  15. května 2018 – Petr Vlček

  Tento týden startuje domácí seriál Moneta Czech PGA Tour a hned první turnaj ve Slavkově u Brna má přichystanou jednu zásadní novinku. Kromě 50 000 korun získá vítěz také kartu na turnaj D+D REAL Czech Challenge na Kunětické hoře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení