Články na téma: Czech PGA Tour

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Cafourek nedal v Berouně nikomu šanci, zvítězil o pět ran

  4. srpna 2019 – pv

  Vítězem WGM Czech Open v Berouně se v neděli stal Jan Cafourek, který si v posledním čtvrtém kole pohlídal velký náskok a zvítězil o pět ran před Slovákem Štefanem Páleníkem. O ránu sice nepřekonal rekordní vítězné skóre -22 Filipa Mrůzka z loňského roku, ale to ho nejspíš tolik mrzet nebude.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš se ve Finsku posunul do TOP 25. Cafourek má luxusní náskok

  3. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš přidal na Challenge Tour ve Finsku další kvalitní kolo, tentokrát za 70 ran (-2) a po 54 jamkách turnaje Vierumäki Finnish Challenge se posunul už na dělené 25. místo. Na WGM Czech Open v Berouně si před finále vybudoval luxusní náskok šesti ran Jan Cafourek.

 • Tereza Melecká
  3

  Zprávy

  Skvělý start Češek na domácí LETAS. Melecká ránu za vedením

  1. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Hned 16 z 28 domácích hráček je po prvním kole Amundi Czech Ladies Challenge nad hranicí cutu. Nejlepší z nich je na turnaji druholigové evropské LET Access Series na Konopišti amatérka Tereza Melecká na děleném 5. místě. Na WGM Czech Open začal nejlépe Slovák Štefan Páleník. Stanislav Matuš bude v pátek na Challenge Tour ve Finsku bojovat o cut.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  V Berouně obhajuje titul Mrůzek, trefí konečně někdo Tatru?

  30. července 2019 – haf

  Obhájce titulu Filip Mrůzek, Šimon Zach poprvé jako profesionál, 144 hráčů ve startovním poli a 600 tisíc korun v banku a odměna 200 tisíc korun pro vítěze, to je jen stručný výčet základních údajů těsně před startem 6. ročníku turnaje WGM Czech Open, které se odehraje od 1. do 4. srpna na hřišti Beroun Golf Clubu.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Šampionem jamkovky české PGA se stal v Kácově Lieser

  9. června 2019 – GolfExtra.cz

  Po Stanislavu Matušovi, který se stal minulý týden na Karlštejně vítězem mistrovství PGAC na rány, je známý i šampion v jamkovce. V neděli se jím stal v Panorama Golf Resortu Ondřej Lieser, když ve finále Czech PGA Matchplay Championship 2019 zdolal Gregga Lavoie 5/4.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení