Články na téma: Czech PGA Tour

 • Michal Pospíšil
  1

  Zprávy

  Na Slavkově vyhrál Pospíšil, slaví první titul mezi profíky

  17. května 2019 – haf

  Úvodní turnaj nové sezony Moneta Czech PGA Tour vyhrál na Slavkově u Brna Michal Pospíšil. Ten zvládl obě kola turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy za 66 ran a s celkovým skóre -12 vyhrál o ránu před Filipem Mrůzek. Bylo to ale obrovské drama!

 • Filip Mrůzek
  2

  Bleskovky

  Na Slavkově vede Mrůzek, Vítů dala cut na LETAS

  16. května 2019 – haf

  Prvním letošním turnajem na Slavkově u Brna odstartoval nový ročník Moneta Czech PGA Tour, do kterého vstoupil nejlépe Filip Mrůzek. Z golfistek na mnoha frontách pak slaví dílčí úspěchy pouze Kateřina Vlašínová a amatérka Gabriela Roberta Vítů.

 • Beroun
  3

  Zprávy

  WGM Czech Open přivítá ženu! Ne mezi hráči, ale rozhodčími

  14. května 2019 – haf

  Zatímco ve startovním poli pro ženy na WGM Czech Open stále místo není, přesto bude mít jedna z nich během letošního v pořadí již šestého ročníku důležitou funkci. V týmu rozhodčích se totiž objeví Martina Kodejšová, na Czech PGA Tour se tak stane vůbec poprvé.

 • Albatross
  4

  Bleskovky

  Známe termíny české PGA Tour na příští rok, kam zavítá?

  17. prosince 2018 – haf

  O jeden turnaj více než letos by měli odehrát golfisté v příštím roce na Moneta Czech PGA Tour. Ta opět zavítá na oblíbená česká hřiště, když nevynechá Albatross, Beroun, Kaskádu nebo Kácov. Staronovými destinacemi pak budou Karlštejn a Čeladná.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser si spravil náladu, ovládl finále na Kaskádě

  29. září 2018 – haf

  Začátkem tohoto týdne musel přijmout golfovou porážku na Pro Golf Tour, kde si ve finálovém turnaji nevybojoval kartu na Challenge Tour. Ondřej Lieser si ale v druhé polovině týdne spravil chuť a náladu na Kaskádě, kde naopak vyhrál finále Moneta Czech PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení