Články na téma: Czech PGA Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser si spravil náladu, ovládl finále na Kaskádě

  29. září 2018 – haf

  Začátkem tohoto týdne musel přijmout golfovou porážku na Pro Golf Tour, kde si ve finálovém turnaji nevybojoval kartu na Challenge Tour. Ondřej Lieser si ale v druhé polovině týdne spravil chuť a náladu na Kaskádě, kde naopak vyhrál finále Moneta Czech PGA Tour.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Na Kaskádě zazářil Lieser, Matuš skončil v Q-school

  28. září 2018 – haf

  Ve středu musel vstřebat zklamání z toho, že nezískal kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Náladu si ale Ondřej Lieser možná velmi rychle spraví na brněnské Kaskádě, kde se ujal po dvou kolech vedení na finálovém turnaji letošní Moneta Czech PGA Tour.

 • Michal Pospíšil
  3

  Bleskovky

  Nevyzpytatelný golf. Pospíšil zažil horor, na Kaskádě ale vede

  27. září 2018 – haf

  Jak dokáže být golf nevyzpytatelný si opět dokázal český profesionál Michal Pospíšil. Ten se ve středu rozloučil s letošní Pro Golf Tour výsledkem 81 ran, jen o den později ale zahrál na brněnské Kaskádě o 15 ran lépe a se skóre 66 ran (-6) se ujal na Repromeda Cupu vedení.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Po dramatu na osmnáctce vyhrál v Berouně Mrůzek o ránu

  18. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Až závěrečná osmnáctá jamka rozhodla o tom, že vítězem 5. ročníku WGM Czech Open s dotací 600 tisíc korun se na hřišti Beroun Golf Clubu stal Filip Mrůzek. Hráč Relmostu vyhrál s nejnižším skóre v historii turnaje (-22).

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Vynikající Mrůzek šel v Berouně do vedení rekordem hřiště (62)

  17. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Parádní výkon předvedl ve třetím kole WGM Czech Open v Berouně Filip Mrůzek. Hráč Relmostu stanovil v pátek nový rekord hřiště, když zahrál 62 ran, a vystřelil tím do čela turnaje s dotací 600 000 korun.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení