Články na téma: Daniel Suchan

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Vydařený start na Kaskádě. Mrůzek a Gál za -1. Matuš a Suchan v paru

  23. května 2019 – pv

  Ve větrném a chladném počasí rozjeli čeští hráči velmi nadějně turnaj D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě. Před druhým kolem jsou nad hranicí cutu hned čtyři a další zaostává o jednu ránu. Nejlépe se vedlo odpoledne Filipu Mrůzkovi a Petru Gálovi, kteří zahráli 70 ran a se skóre -1 dělí 23. místo.

 • Daniel Suchan
  2

  Zprávy

  Suchan hrál svou C-game, přesto v paru. I díky chip-inu ze 40 metrů

  23. května 2019 – haf

  Kdybyste mluvili s Danielem Suchanem po 1. kole letošní D+D REAL Czech Challenge, a neznali byste přitom jeho výsledek, báli byste se na něj zeptat. Zahrál alespoň pod 80, nebo to bylo ještě horší? Byl by to přitom zbytečný strach. Český profesionál i přes špatnou hru našel na hřišti par a má to nadějně rozehrané směrem k pátečnímu cutu.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Hrál jsem jak prase, ulevil si Mrůzek. Byl rád, že nedal eso

  10. května 2019 – Petr Vlček

  Velké vystřízlivění prožil v pátek na Prague Golf Challenge Filip Mrůzek. Po prvním kole za 70 ran přidal ve druhém osm úderů. S celkovým skóre +4 bylo jasné, že si víkendová kola nezahraje. Stejně na tom byl po dohrání i Daniel Suchan, který měl k cutu docela blízko ještě na druhé páteční devítce.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Kvalitní start Mrůzka s Matušem. Skvělý finiš Suchana

  9. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš potvrdili svorně role největších domácích favoritů turnaje Prague Golf Challenge, když na Zbraslavi zahráli první kolo za -2. Stačí to na dělené 30. místo a hodnocení obou bylo téměř totožné. Tohle byl dobrý start do turnaje.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Známe jména deseti Čechů pro Prague Golf Challenge

  1. května 2019 – pv

  Turnaj Prague Golf Challenge, který se hraje již příští týden na Zbraslavi, se tradičně neobejde bez početného domácího zastoupení, které ozdobí již tak nadupanou startovní listinu. Na prvním ze tří turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem se objeví hned deset českých hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení