Články na téma: Daniel Suchan

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš slaví ve Španělsku první cut. Suchan zažil tvrdý pád

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš prošel poprvé ve své nováčkovské sezóně na Challenge Tour cutem. Jeho hranici konečně prolomil na pátém turnaji ve Španělsku, kde se tak může těšit na víkendovou jamkovku. K ní měl velice blízko také Daniel Suchan, ale skvěle rozehraný turnaj fatálně pohřbil během tří jamek.

 • Daniel Suchan
  7

  Bleskovky

  Ve Španělsku se daří Suchanovi, ve hře je i Matuš

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nejlepší kolo na Challenge Tour od loňského turnaje na Zbraslavi si ve čtvrtek připsal Daniel Suchan. Ten vstoupil do turnaje Andalucía Costa del Sol Match Play 9 parem a po prvním kole dělí 70. příčku. Ze hry není ani Stanislav Matuš, který se skóre +1 uzavírá první stovku.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.

 • Jan Cafourek
  9

  Zprávy

  Cafourek útočil na Pro Golf Tour na vedení, závěr mu nevyšel

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Fantasticky rozehrané 1. kolo turnaje Open Tazegzout 2018 měl český golfový profesionál Jan Cafourek. Po deseti jamkách byl už pět ran pod parem hřiště, což by po stačilo na vedení. Jenže Cafourek dohrál za -1 a společně s Filipem Mrůzkem je až na děleném 21. místě.

 • Martin Příhoda
  10

  Zprávy

  Cutem v Maroku prošli Mrůzek a Příhoda, ostatní propadli

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Na dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku si zahrají finálové kolo z českých hráčů pouze Filip Mrůzek a Martin Příhoda (na snímku). Ostatní Češi na Open Ocean 2018 na cut nedosáhli a druhé kolo pokazil i Slovák Peter Valášek, který také na turnaji končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení