Články na téma: Daniel Suchan

 • Daniel Suchan
  21

  Bleskovky

  Suchan na Mena Tour bojuje o finále. V Ománu prošel cutem

  25. října 2016 – GolfExtra.cz

  Dobře nakročeno k postupu do finálového turnaje Mena Tour má Daniel Suchan. Český profesionál nastřádal během úvodních dvou kol Ghala Open v Ománu skóre +1, což mu stačilo k projití cutem. Aktuálně Suchanovi patří dělená 37. pozice.

 • Daniel Suchan
  22

  Bleskovky

  Suchan zazářil na Mena Tour v Kuvajtu, cutem prošel také Suk

  18. října 2016 – GolfExtra.cz

  Hodně povedené kolo za 66 ran (-4) zajistilo Danielu Suchanovi dobrou výchozí pozici před finálovým kolem turnaje Mena Tour v Kuvajtu. Cutem pak prošel také Cyril Suk, Petr Dědek junior skvěle rozehrané druhé kolo v závěru pokazil.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek! Na Challenge Tour bojuje o TOP 10

  6. října 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý vstup do Terre dei Consoli Open prožil český profesionál Filip Mrůzek. Na italském turnaji Challenge Tour zahrál tři rány pod par a pohybuje se na hraně první desítky. Naopak Klára Spilková na LET ve Francii po výsledku +6 je na chvostu leaderboardu.

 • Petr Gál
  24

  Bleskovky

  Gál si pohoršil, ale stále je ve hře. Ostatní čekají na zázrak

  5. října 2016 – GolfExtra.cz

  V prvním kole zahrál dvě rány pod par, v tom druhém šel dvě rány nad. Petr Gál je ale v první fázi q-school European Tour stále ve hře o postup do té druhé. To ostatní tři Češi, kteří zkouší v tomto týdnu své štěstí, už čekají pouze na zázrak.

 • Petr Gál
  25

  Bleskovky

  Gál vstoupil dobře do q-school, Novák je stále na dostřel

  4. října 2016 – GolfExtra.cz

  Závěrečné dva turnaje první fáze q-school rozehráli v úterý čtyři čeští hráči. Nejlépe z nich odstartoval svou cestu za vysněnou kartou na European Tour Petr Gál, který v Itálii drží se skóre -2 postupové příčky. Ostatním se hned na úvod vzdálily.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení