Články na téma: Danny Willett

 • Pilsner Urquell exhibice
  1

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.

 • Danny Willett
  2

  Zprávy

  Willett: Mám za sebou těžké období, ale to se naštěstí změnilo

  22. srpna 2018 – Petr Vlček

  Danny Willett nepřijel na Czech Masters poprvé. Letos je tu ale v úplně jiné roli než před čtyřmi lety. Za tu dobu se hodně změnilo a třicetiletý Angličan je nyní v Praze vítán jako předloňský vítěz nejslavnějšího turnaje světa a jako největší hvězda turnaje.

 • Tisková konference Czech Masters 2018
  3

  Zprávy

  Nové i známé tváře. V Praze se představily hvězdy Czech Masters

  21. srpna 2018 – Petr Vlček

  Tiskovou konferencí v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně oficiálně začal týden D+D REAL Czech Masters. Na setkání s médii nechyběly největší hvězdy 5. ročníku turnaje European Tour, který začíná ve čtvrtek na Albatrossu.

 • Danny Willett
  4

  Zprávy

  Willett má formu i na The Open. Woods začal vlažně

  19. července 2018 – pv

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Danny Willett potvrzuje, že se mu vrátila forma, což je pro české fanoušky skvělá zpráva. Na výsledky z posledních týdnů navázal i v Carnoustie, kde se v prvním kole dostal do TOP 10. Do The Open vstoupil optimisticky i Tiger Woods.

 • Danny Willett
  5

  Zprávy

  Šampion Willett je zpátky. Před Czech Masters právě včas

  13. července 2018 – pv

  Osmnáct měsíců čekal vítěz Masters 2016 Danny Willett na pořádný výsledek. Mnoho fanoušků to jen utvrzovalo v tom, že jeho zatím jediný major triumf z Augusty byl dílem štěstí a náhody, jen on sám ale věděl, jak moc trpí bolestmi. Nyní se ale vše již opět obrací k lepšímu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení