Články na téma: Danny Willett

 • Danny Willett Skype
  1

  Zprávy

  Willett na Skypu: O Praze, Masters nebo Liverpoolu

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo pondělí, lehce po druhé hodině. Danny Willett právě v Anglii jel autem na letiště, když byl na cestě na další turnaj European Tour do Maroka. Do toho ale zvládl ještě také jeden Skype rozhovor - s českými novináři po jeho ohlášené účasti na D+D REAL Czech Masters 2018.

 • Danny Willett
  2

  Zprávy

  Přijede hvězda! Na Czech Masters dorazí vítěz Masters Willett

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour v Česku, hlásí první letošní hvězdy. Těmi jsou již tradiční účastníci turnaje Lee Westwood a John Daly, ke kterým se jako hlavní kluk z plakátu přidal vítěz Masters 2016 Angličan Danny Willett.

 • Danny Willett
  3

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.

 • Danny Willett
  4

  Bleskovky

  Willett se nemůže dočkat Woodse: Vyrůstal jsem na něm

  30. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Přímo na hřišti se nikdy nepotkali. Hlavně kvůli tomu, že zatímco Danny Willett si největší úspěchy schoval na poslední dva roky, Tiger Woods toho během nich kvůli zdravotním problémům příliš nenahrál. V tomto týdnu ale budou hlavními hvězdami European Tour v Dubaji.

 • Danny Willett
  5

  Zprávy

  Šampion Masters v novém, Willett oblékl luxusní Descente

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Nová značka míří do golfového světa! A hned s pořádně velkou rybou. Japonské luxusní sportovní oblečení Descente podepsalo dlouhodobou smlouvu se svým novým Ambasadorem Dannym Willettem, který se v novém představil v uplynulém týdnu v Abú Zabí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení