Články na téma: Danny Willett

 • Danny Willett a Francesco Molinari
  1

  Zprávy

  Willett se vrátil na vrchol. Race to Dubai vyhrál Molinari

  18. listopadu 2018 – pv

  Finále letošní European Tour má hned dva velké vítěze. Zatímco samotný turnaj DP World Tour Championship vyhrál a do vítězného kolotoče se tak vrátil Danny Willett, celkové pořadí Race to Dubai ovládl Francesco Molinari.

 • Pilsner Urquell exhibice
  2

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.

 • Danny Willett
  3

  Zprávy

  Willett: Mám za sebou těžké období, ale to se naštěstí změnilo

  22. srpna 2018 – Petr Vlček

  Danny Willett nepřijel na Czech Masters poprvé. Letos je tu ale v úplně jiné roli než před čtyřmi lety. Za tu dobu se hodně změnilo a třicetiletý Angličan je nyní v Praze vítán jako předloňský vítěz nejslavnějšího turnaje světa a jako největší hvězda turnaje.

 • Tisková konference Czech Masters 2018
  4

  Zprávy

  Nové i známé tváře. V Praze se představily hvězdy Czech Masters

  21. srpna 2018 – Petr Vlček

  Tiskovou konferencí v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně oficiálně začal týden D+D REAL Czech Masters. Na setkání s médii nechyběly největší hvězdy 5. ročníku turnaje European Tour, který začíná ve čtvrtek na Albatrossu.

 • Danny Willett
  5

  Zprávy

  Willett má formu i na The Open. Woods začal vlažně

  19. července 2018 – pv

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Danny Willett potvrzuje, že se mu vrátila forma, což je pro české fanoušky skvělá zpráva. Na výsledky z posledních týdnů navázal i v Carnoustie, kde se v prvním kole dostal do TOP 10. Do The Open vstoupil optimisticky i Tiger Woods.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení