Články na téma: Danny Willett

 • Danny Willett
  6

  Zprávy

  Šampion Willett je zpátky. Před Czech Masters právě včas

  13. července 2018 – pv

  Osmnáct měsíců čekal vítěz Masters 2016 Danny Willett na pořádný výsledek. Mnoho fanoušků to jen utvrzovalo v tom, že jeho zatím jediný major triumf z Augusty byl dílem štěstí a náhody, jen on sám ale věděl, jak moc trpí bolestmi. Nyní se ale vše již opět obrací k lepšímu.

 • Danny Willett
  7

  Bleskovky

  V Irsku září anglické hvězdy Czech Masters. McIlroy ztrácí

  7. července 2018 – pv

  Čeští golfoví fanoušci se mají na co těšit. Aspoň podle průběžných výsledků z Dubai Duty Free Irish Open to vypadá, že hvězdy srpnového D+D REAL Czech Masters jdou s formou nahoru. Oba Angličané jsou po třetím kole mezi nejlepšími.

 • Danny Willett Skype
  8

  Zprávy

  Willett na Skypu: O Praze, Masters nebo Liverpoolu

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo pondělí, lehce po druhé hodině. Danny Willett právě v Anglii jel autem na letiště, když byl na cestě na další turnaj European Tour do Maroka. Do toho ale zvládl ještě také jeden Skype rozhovor - s českými novináři po jeho ohlášené účasti na D+D REAL Czech Masters 2018.

 • Danny Willett
  9

  Zprávy

  Přijede hvězda! Na Czech Masters dorazí vítěz Masters Willett

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour v Česku, hlásí první letošní hvězdy. Těmi jsou již tradiční účastníci turnaje Lee Westwood a John Daly, ke kterým se jako hlavní kluk z plakátu přidal vítěz Masters 2016 Angličan Danny Willett.

 • Danny Willett
  10

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení