Články na téma: Danny Willett

 • Danny Willett
  6

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.

 • Danny Willett
  7

  Bleskovky

  Willett se nemůže dočkat Woodse: Vyrůstal jsem na něm

  30. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Přímo na hřišti se nikdy nepotkali. Hlavně kvůli tomu, že zatímco Danny Willett si největší úspěchy schoval na poslední dva roky, Tiger Woods toho během nich kvůli zdravotním problémům příliš nenahrál. V tomto týdnu ale budou hlavními hvězdami European Tour v Dubaji.

 • Danny Willett
  8

  Zprávy

  Šampion Masters v novém, Willett oblékl luxusní Descente

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Nová značka míří do golfového světa! A hned s pořádně velkou rybou. Japonské luxusní sportovní oblečení Descente podepsalo dlouhodobou smlouvu se svým novým Ambasadorem Dannym Willettem, který se v novém představil v uplynulém týdnu v Abú Zabí.

 • Danny Willett
  9

  Zprávy

  Vyhrát Masters? Nestačí! Willett u sportovních fanoušků propadl

  19. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  V právě končícím roce vyhrál Masters a byl jedním z nejlepších hráčů na European Tour, ani to však Dannymu Willettovi nestačilo k úspěchu v tradiční anketě BBC Sportovní osobnost roku. Ze 16 britských finalistů získal nejméně hlasů, když jich obdržel pouhých 2227.

 • Danny Willett
  10

  Zprávy

  Willett připravil Westwooda o World Cup. Není to správné, tvrdí

  16. listopadu 2016 – Adam Kotrbatý

  Sport umí být pořádně krutý a golf v tom není výjimkou. Odhlášení Dannyho Willetta z World Cupu způsobilo velké komplikace Lee Westwoodovi. Anglický účastník letošního D+D REAL Czech Masters kvůli parťákově rozhodnutí na akci nepoletí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení