Články na téma: Donald Trump

 • Donald Trump
  1

  Bleskovky

  Trump zničil 4000 let staré duny ve Skotsku, říká vládní zpráva

  31. července 2018 – pv

  Golfový byznys Donalda Trumpa ve Skotsku je opět terčem kritiky. Organizace současného prezidenta Spojených států zničila zákonem chráněné písečné duny při výstavbě hřiště severně od Aberdeenu. Informují o tom vládní zprávy zveřejněné na základě žádosti o svobodném přístupu k informacím.

 • Donald Trump
  2

  Zprávy

  Kdy bude Trump hostit The Open? Pro R&A nepříjemná otázka

  19. července 2018 – pv

  Už je to devět let co Turnberry naposledy hostilo The Open. Resort na jihozápadě Skotska stále figuruje v rotaci, ale R&A mu britský major v nejbližších letech znovu nepřidělí. O důvodech lze jen spekulovat, ale jeden je nasnadě. Klub koupil v roce 2014 Donald Trump.

 • Donald Trump
  3

  Bleskovky

  Trump: Mám rád Phila. A myslím, že Phil má rád mě

  5. července 2018 – haf

  Americký prezident Donald Trump opět potvrdil, že má ke golfu velmi blízko. Ještě před startem turnaje A Military Tribute at The Greenbrier zmínil svůj respekt ke golfu a samotným golfistům během slavnostní večeře v resortu, který hostí aktuální turnaj PGA Tour.

 • Trump National Doral
  4

  Bleskovky

  Na Trumpově hřišti v Doralu se střílelo. Útočník byl zadržen

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ve floridském resortu Trump National Doral Golf Club poblíž Miami zasahovali v pátek ráno policisté kvůli nahlášené střelbě. Útočníka postřelili a zadrželi, nikdo další podle zpráv policie nebyl zasažen.

 • Donald Trump
  5

  Zprávy

  Fakenews také v golfu? Trump prý podvádí "jako prase"

  31. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Pořádné pozdvižení způsobil rozhovor Norky Suzann Pettersen pro její domácí noviny Verdens Gang. Golfistka v něm má mluvit o tom, jak americký prezident Donald Trump podvádí v golfu. Sama hráčka to ale později dementovala a vše označila za fakenews. Tedy lži.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení