Články na téma: Donald Trump

 • Donald Trump v Bílém domě
  1

  Bleskovky

  Trump vybavil Bílý dům golfovým simulátorem za milion

  15. února 2019 – haf

  Donald Trump má rád golf, ale kvůli prezidentování si ho musí upírat. Alespoň tedy co se týče venkovní hry. Tu na simulátoru mu totiž nikdo sledovat a počítat odehrané rundy nemůže. Svůj vlastní golfový simulátor si totiž nechal nainstalovat dokonce i do Bílého domu.

 • Trump, Woods, Nicklaus
  2

  Bleskovky

  To je flight! Trump si zahrál golf s Woodsem a Nicklausem

  4. února 2019 – haf

  Na floridských hřištích můžete potkat hodně zajímavé golfové flighty, tomuto se ale vyrovná jen málokterý. Dva nejúspěšnější hráči na majorech v historii a s nimi aktuální prezident Spojených států amerických? Nevěříme, že by někdo odolal se k nim přidat.

 • Eric Trump
  3

  Zprávy

  Hotel mění název. Nechce být spojován s golfem a Trumpem

  10. října 2018 – pv

  Luxusní karavanový ubytovací komplex nedaleko hřiště Donalda Trumpa ve skotském Turnberry si hodlá změnit název. Turnberry Holiday Park prý ovlivňuje negativní publicita amerického prezidenta, která je spojená s jeho golfovými aktivitami v Jižním Ayrshiru.

 • Donald Trump
  4

  Bleskovky

  Trump zničil 4000 let staré duny ve Skotsku, říká vládní zpráva

  31. července 2018 – pv

  Golfový byznys Donalda Trumpa ve Skotsku je opět terčem kritiky. Organizace současného prezidenta Spojených států zničila zákonem chráněné písečné duny při výstavbě hřiště severně od Aberdeenu. Informují o tom vládní zprávy zveřejněné na základě žádosti o svobodném přístupu k informacím.

 • Donald Trump
  5

  Zprávy

  Kdy bude Trump hostit The Open? Pro R&A nepříjemná otázka

  19. července 2018 – pv

  Už je to devět let co Turnberry naposledy hostilo The Open. Resort na jihozápadě Skotska stále figuruje v rotaci, ale R&A mu britský major v nejbližších letech znovu nepřidělí. O důvodech lze jen spekulovat, ale jeden je nasnadě. Klub koupil v roce 2014 Donald Trump.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení