Články na téma: Donald Trump

 • Trump Dubai
  6

  Bleskovky

  OBRAZEM: Zákulisí Trumpova hřiště v Dubaji

  15. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě není otevřené ani rok, už si ale hřiště Trump International Golf Club v Dubaji našlo své fanoušky. Nedávno zde trénoval Rory McIlroy a nyní jsme se do luxusu, který postavil americký prezident na Blízkém východě, podívali také my a pořídili tam pro vás pár fotek.

 • Shinzo Abe
  7

  Bleskovky

  Hrál s Trumpem, japonský premiér spadl do bunkeru

  10. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Je vášnivým golfistou, a tak je logické, že si japonský premiér Shinzo Abe velmi rozumím s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. A není se tak čemu divit, že si oba dali partičku golfu i při nedávné Trumpově návštěvě Asie.

 • Donald Trump
  8

  Bleskovky

  Trump prý na hřišti řádí. Ve Skotsku ale počítá ztráty

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Prezident Donald Trump se prý v pondělí na hřišti pořádně rozparádil. Ve svém klubu měl v těžkých podmínkách zahrál 73 ran. Zatímco na hřišti mu to jde nejspíš skvěle, již zdaleka ne tolik úspěšný je ve své expanzi do Skotska, kde počítá mnohamilionové ztráty.

 • Presidents Cup
  9

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.

 • Donald Trump
  10

  Zprávy

  Woods kritizuje Trumpa. Sestry Kordovy se ho zastávají

  26. září 2017 – GolfExtra.cz

  Spor prezidenta USA s americkými sportovci už prorostl i do světa golfu. Dosud se mělo za to, že golfisté jsou, na rozdíl od hráčů amerického fotbalu či basketbalu, na straně Donalda Trumpa. Poslední události ale názorově rozdělují i svět fairwayí a greenů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení