Články na téma: Donald Trump

 • Shinzo Abe
  11

  Bleskovky

  Hrál s Trumpem, japonský premiér spadl do bunkeru

  10. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Je vášnivým golfistou, a tak je logické, že si japonský premiér Shinzo Abe velmi rozumím s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. A není se tak čemu divit, že si oba dali partičku golfu i při nedávné Trumpově návštěvě Asie.

 • Donald Trump
  12

  Bleskovky

  Trump prý na hřišti řádí. Ve Skotsku ale počítá ztráty

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Prezident Donald Trump se prý v pondělí na hřišti pořádně rozparádil. Ve svém klubu měl v těžkých podmínkách zahrál 73 ran. Zatímco na hřišti mu to jde nejspíš skvěle, již zdaleka ne tolik úspěšný je ve své expanzi do Skotska, kde počítá mnohamilionové ztráty.

 • Presidents Cup
  13

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.

 • Donald Trump
  14

  Zprávy

  Woods kritizuje Trumpa. Sestry Kordovy se ho zastávají

  26. září 2017 – GolfExtra.cz

  Spor prezidenta USA s americkými sportovci už prorostl i do světa golfu. Dosud se mělo za to, že golfisté jsou, na rozdíl od hráčů amerického fotbalu či basketbalu, na straně Donalda Trumpa. Poslední události ale názorově rozdělují i svět fairwayí a greenů.

 • John Daly
  15

  Bleskovky

  Hvězda Czech Masters Daly navštívil Trumpa v oválné pracovně

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Že je hvězda D+D REAL Czech Masters John Daly velkým příznivcem amerického prezidenta Donalda Trumpa, je známá věc. Teď se Big John na svém Twitteru pochlubil fotkou z návštěvy Bílého domu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení