Články na téma: Donald Trump

 • Trump v buggy
  11

  Bleskovky

  Donald Trump se na buggy projížděl přímo po greenu

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Když jste prezidentem USA, můžete si dovolit více méně cokoliv. A mezi cokoliv může v golfu patřit třeba to, že se v buggy projíždíte přímo po greenu. No, možná by to Donaldu Trumpovi neprošlo, kdyby se tak nestalo na jeho vlastním hřišti Trump National Bedminster. Chápeme, že po něm marshal ani greenkeeper nevystartovali.

 • UltraViolet
  12

  Zprávy

  Feministky protestovaly na LPGA, proti Donaldu Trumpovi

  19. března 2017 – GolfExtra.cz

  Sobotní program Bank of Hope Founders Cupu narušili na zhruba 30 minut protestující z neziskové organizace UltraViolet. Těm se nelíbí, že LPGA nemá problém s tím, že USGA má v plánu pořádat U.S. Women’s Open v tomto roce na hřišti Donalda Trumpa v Bedminsteru.

 • Vandalové u Trumpa
  13

  Bleskovky

  Vandalové poničili Trumpovo hřiště, natočili se na video

  13. března 2017 – GolfExtra.cz

  Ekologičtí aktivisté se rozhodli v Kalifornii dát vědět o svém názoru na politiku nového amerického prezidenta po svém. V noci vnikli na jeho hřiště Trump National Golf Club v Rancho Palos Verdes a výrazně poničili green páté jamky. Celou akci navíc nahráli na video.

 • Donald Trump
  14

  Zprávy

  Trumpa kritizují za golf. Sám za něj pražil Obamu

  22. února 2017 – GolfExtra.cz

  Očekávaná kritika častých výletů nového prezidenta Spojených států Donalda Trumpa na golf je tady. Jeho poslední kolo s Rorym McIlroyem bylo již šesté od té doby, co nastoupil do funkce. Není to ale nic nového. Předchozí prezident Obama měl dokonce svou webovou stránku, na které mu kola počítali.

 • Rory McIlroy
  15

  Bleskovky

  McIlroy si zahrál s Trumpem, na kdy plánuje svůj návrat?

  21. února 2017 – GolfExtra.cz

  Návrat Roryho McIlroye do kolotoče turnajů se zdá se blíží. O víkendu si třetí hráč světa zahrál golf s nejmocnějším mužem světa a podle plánu se chce už v příštím týdnu ukázat svým fanouškům v Mexiku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení