Články na téma: Donald Trump

 • Donald Trump
  11

  Bleskovky

  Trump prý na hřišti řádí. Ve Skotsku ale počítá ztráty

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Prezident Donald Trump se prý v pondělí na hřišti pořádně rozparádil. Ve svém klubu měl v těžkých podmínkách zahrál 73 ran. Zatímco na hřišti mu to jde nejspíš skvěle, již zdaleka ne tolik úspěšný je ve své expanzi do Skotska, kde počítá mnohamilionové ztráty.

 • Presidents Cup
  12

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.

 • Donald Trump
  13

  Zprávy

  Woods kritizuje Trumpa. Sestry Kordovy se ho zastávají

  26. září 2017 – GolfExtra.cz

  Spor prezidenta USA s americkými sportovci už prorostl i do světa golfu. Dosud se mělo za to, že golfisté jsou, na rozdíl od hráčů amerického fotbalu či basketbalu, na straně Donalda Trumpa. Poslední události ale názorově rozdělují i svět fairwayí a greenů.

 • John Daly
  14

  Bleskovky

  Hvězda Czech Masters Daly navštívil Trumpa v oválné pracovně

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Že je hvězda D+D REAL Czech Masters John Daly velkým příznivcem amerického prezidenta Donalda Trumpa, je známá věc. Teď se Big John na svém Twitteru pochlubil fotkou z návštěvy Bílého domu.

 • Trump v buggy
  15

  Bleskovky

  Donald Trump se na buggy projížděl přímo po greenu

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Když jste prezidentem USA, můžete si dovolit více méně cokoliv. A mezi cokoliv může v golfu patřit třeba to, že se v buggy projíždíte přímo po greenu. No, možná by to Donaldu Trumpovi neprošlo, kdyby se tak nestalo na jeho vlastním hřišti Trump National Bedminster. Chápeme, že po něm marshal ani greenkeeper nevystartovali.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení