Články na téma: Dustin Johnson

 • Bahamy po hurikánu Dorian
  1

  Zprávy

  Hvězdy PGA Tour pomáhají Bahamám, které zpustošil hurikán

  7. září 2019 – pv

  Zdevastované Bahamy se vzpamatovávají z následků ničivého hurikánu Dorian, který se před několika dny přehnal přes ostrovy a zanechal po sobě ničivou zkázu. Justin Thomas se rozhodl, že postiženým přírodní katastrofou věnuje do konce roku 1000 dolarů za každé birdie, které zahraje.

 • Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  DJ musel na operaci s kolenem. Kdy se vrátí do hry?

  6. září 2019 – haf

  Není to pouze Tiger Woods, kdo musí své zdravotní problémy řešit operacemi. Jednu musel po skončené sezoně PGA Tour podstoupit také třetí hráč světa Dustin Johnson, kterému doktoři ve čtvrtek opravili poškozenou chrupavku v levém koleni.

 • Walker Cup 2007
  3

  Bleskovky

  DJ, Fowler a spol. Je tohle nejlepší tým Walker Cupu všech dob?

  4. září 2019 – pv

  O víkendu se koná 47. ročník Walker Cupu, bitvy amatérských týmů USA a Velké Británie a Irska. Letos se hraje v Royal Liverpool v Hoylake v Anglii a titul obhajují Američané. Ti by rádi navázali na 12 let staré vítězství svých předchůdců. A časem i na jejich skvělé kariéry.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy dostal trest, pak mu ho zrušili. Vede DJ, Woods odstoupil

  10. srpna 2019 – haf

  Fakt, že se Dustin Johnson dostal do vedení The Northern Trust nebyl největší událostí pátečního programu úvodního turnaje play-off FedEx Cupu. Už předtím na sebe strhl pozornost svým odstoupením Tiger Woods, Rory McIlroy pak úspěšně odolal trestu dvou ran.

 • Dustin Johnson a Justin Thomas
  5

  Zprávy

  Do Memphisu přijeli dva obhájci titulu, Lowry ne

  24. července 2019 – haf

  Pro každý golfový turnaj je prestižní, když na něj dorazí obhájce titulu. Na WGC-FedEx St. Jude Invitational se mohou v tomto týdnu pochlubit hned dvěma! Na poslední chvíli se však z akce v Memphisu odhlásil šampion The Open Shane Lowry, což naprosto chápeme.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení