Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson a Claude Harmon III
  1

  Bleskovky

  DJ potají vyměnil kouče, rozchod proběhl přes SMS

  3. června 2019 – haf

  Dustin Johnson vyměnil v posledních týdnech jednoho se svých koučů, udělal to ale tak trochu potají a podivně. Jeho dnes už bývalý trenér Claude Harmon III na všechno přišel tak trochu náhodou, a Johnson pak ještě vše ukončil přes textovou zprávu.

 • Jon Rahm a Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Když musíš, tak musíš. Rahm si ulevil před kamerou

  21. května 2019 – pv

  Každý golfista tuhle situaci zažil. Když přijde během kola volání přírody, není zbytí. Potřeba si čas nevybírá, přichází při rundě s kamarády i uprostřed major šampionátu, na který se dívají miliony fanoušků po celém světě.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Grandslam, který nechtěl. DJ má ze všech majorů druhá místa

  20. května 2019 – pv

  Dustin Johnson je dlouhodobě jedním z nejlepších hráčů světa. Má to ale i druhou stránku. Určitě by rád měl na kontě více vyhraných majorů, než pouze jeden. V neděli se mu v Bethpage podařilo zkompletovat kariérní grandslam druhých míst a to jistě není meta, které si přál dosáhnout.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Nečekané drama, Koepka přesto vyhrál. Slaví historické vítězství

  20. května 2019 – haf

  Bylo to možná větší drama, než si kdokoliv představoval. Brooks Koepka měl před finálovým kolem 101. PGA Championship náskok sedmi ran, tři jamky před koncem však už vedl pouze o ránu. Nakonec vyhrál před Dustinem Johnsonem o dvě a připsal si čtvrté vítězství na majoru v kariéře. A opět se zapsal do historie.

 • Adam Scott
  5

  Zprávy

  Soupeři Koepky vědí: Už to nemáme ve svých rukách

  19. května 2019 – jom

  Jako by ožily vzpomínky na éru naprosté dominance Tigera Woodse, tak se jeví aktuální výkon Brookse Koepky na PGA Championship. Naposledy právě za Woodse se museli soupeři sklonit a uznat porážku už několik jamek dopředu, někdy dokonce ještě před finálovým kolem. To samé teď prožívá Koepka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení