Články na téma: Dustin Johnson

 • Bubba Watson
  1

  Zprávy

  Watson může ukončit období sucha, DJ už je v TOP 10

  18. února 2018 – GolfExtra.cz

  V sudých letech se Bubbu Watsonovi v Riviera Country Clubu daří. Genesis Open vyhrál v roce 2014 i 2016 a velmi dobře to má rozehrané také letos, když po třetím kole vede. Náskok v čele však má minimální a v elitní desítce už nahání strach i Dustin Johnson.

 • Ted Potter Jr.
  2

  Zprávy

  DJ finále nezvládl. Vyhrál Ted Potter jr., Mickelson druhý

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Třetího vítězství v Pebble Beach se Dustin Johnson v neděli nedočkal. Na slavném hřišti se nedokázal dostat pod par a dal šanci ostatním. Tu využil k překvapení všech Ted Potter Jr., který si připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře. A může se těšit na Masters.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  DJ udržel v Pebble Beach vedení. Potter atakoval 59

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hrdinou třetího dne AT&T Pebble Beach Pro-Am byl Ted Potter Jr. Na hřišti Monterey Peninsula s parem 71 byl po 15 jamkách na skóre -11 a měl tři jamky na to, aby zahrál magické číslo 59. Nepovedlo se, ale je z toho aspoň dělené první místo s Dustinem Johnsonem.

 • Dustin Johnson a Wayne Gretzky
  4

  Zprávy

  DJ už v Pebble Beach vede. Vítěz z Kuňky je v TOP3

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  V polovině AT&T Pebble Beach Pro-Am je včele leaderboardu světová jednička. Dustin Johnson tak nejlepším možným způsobem hájí svůj trůn před dotírajícím Jonem Rahmen. Ani Španěl ale nehraje vůbec špatně a na děleném pátém místě ztrácí na lídra tři rány.

 • Dustin Johnson a Wayne Gretzky
  5

  Zprávy

  V Pebble Beach září vítěz z Kuňky, skvěle začal také DJ

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na PGA Tour rozehrál skvěle Julian Suri, loňský šampion D+D REAL Czech Challenge z Kunětické Hory. Po prvním kole AT&T Pebble Beach Pro-Am je na děleném třetím místě se ztrátou jedné rány na dosavadní lídry. V TOP 10 je také Dustin Johnson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení