Články na téma: Dustin Johnson

 • Wayne Gretzky
  1

  Zprávy

  Pebble Beach plné celebrit. Která z nich hraje nejlepší golf?

  6. února 2020 – pv

  Tento týden se PGA Tour zastavila na jednom z nejproslulejších míst golfové planety na poloostrově Monterrey v Kalifornii. Na třech hřištích, z nichž zdaleka to nejznámější dává název i celému turnaji AT&T Pebble Beach Pro Am, se od čtvrtka do neděle tradičně konají dva turnaje v jednom.

 • Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  DJ už je v Saúdské Arábii v TOP 10. Do vedení šel Perez

  31. ledna 2020 – pv

  Američan Dustin Johnson potvrzuje na Saudi International kvality jednoho z nejlepších hráčů světa a po druhém kole za 68 ran (-2) pronikl s celkovým skóre -5 do TOP 10. Obhájce loňského titulu a světová pětka ztrácí na vedoucího Francouze Victora Pereze pět ran.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Saúdské nebe plné hvězd. Koepka chválí hřiště a půjde s Garciou

  29. ledna 2020 – pv

  Hvězdné startovní pole se sešlo tento týden na Saudi International v King Abdullah Economic City, aby si to rozdalo o trofej z druhého ročníku turnaje v rámci European Tour. Kromě špičkových Evropanů přilákali organizátoři za nemalé peníze také řadu amerických hvězd.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Američané jsou klidní. I přes hrozbu války chtějí na Blízkém východě hrát

  5. ledna 2020 – jom

  Američtí golfisté přihlášení na lednové turnaje European Tour na Blízkém východě se musejí mít na pozoru. Po raketovém útoku v Íránu, při kterém zemřel íránský generál Kásem Solejmání, a následných odvetných akcích věnují daleko větší pozornost bezpečnosti v zemích, kde se zanedlouho objeví. Zatím jsou však relativně v klidu a odhlášení z turnajů neplánují.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  DJ praštil novým driverem do hrazení. Pak začal sezónu divoce

  3. ledna 2020 – pv

  Déle než čtyři měsíce se Dustin Johnson neukázal na PGA Tour. Naposledy hrál na konci srpna v East Lake na Tour Championship na finálovém turnaji předchozí sezóny, a tak bylo jeho úvodní kolo na Sentry Tournament of Champions zároveň prvním v nové sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení