Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  Uhájí DJ svůj trůn? Vzít mu ho mohou Thomas a Rose

  7. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva hráči mají příležitost na nadcházejícím PGA Championship sesadit Dustina Johnsona z pozice světové jedničky. Tato možnost se nabízí pro Justina Thomase a Justina Rose. Pomoc musí přijít také od samotného Johnsona.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  Gretzky musí být pyšný! Johnson poprvé vyhrál kanadské Open

  30. července 2018 – haf

  Když před turnajem odpaloval míčky v dresu Waynea Gretzkyho, svého budoucího tchána, získal si na svou stranu spoustu domácích fanoušků. V neděli mohl Dustin Johnson i s nimi oslavit svůj třetí letošní a 19. titul celkově na PGA Tour. Vyhrál RBC Canadian Open.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Johnson už v Kanadě vede, Čejka prožil špatný den

  29. července 2018 – haf

  Jestli si Dustin Johnson na RBC Canadian Open schovává to nejlepší na konec, tak bude velmi pravděpodobně v neděli slavit svůj třetí letošní titul na PGA Tour. V Kanadě se totiž každým kolem zlepšuje a po třech kolech už dělí vedení s dalšími třemi hráči.

 • Alex Čejka
  4

  Zprávy

  DJ v Kanadě zaútočil, dobře hraje i Čejka. Garcia nedal cut

  28. července 2018 – haf

  Do víkendového boje o titul se pátečním kolem za 66 ran (-6) přihlásil na RBC Canadian Open první hráč světa Dustin Johnson. Ve velkých problémech je naopak Sergio Garcia, který po špatném dni nedal cut a opět se mu vzdálil postup do play-off FedEx Cupu.

 • Ian Poulter
  5

  Zprávy

  DJ málem trefil eso, v Kanadě začal skvěle Poulter

  27. července 2018 – haf

  Už jen pět turnajů ve čtyřech týdnech zbývá odehrát do konce základní části PGA Tour, a tak se začíná lámat chleba. Někteří hráči se snaží co nejlépe připravit na play-off, jiní do něho alespoň proniknout. Je to i případ RBC Canadian Open, které tak nabízí řadu hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení