Články na téma: Dustin Johnson

 • Putter Wayna Gretzkyho
  1

  Bleskovky

  Gretzky miluje svůj putter, vzácný kousek svého hrdiny

  8. února 2019 – pv

  Jednou z nejsledovanějších dvojic na AT&T Pebble Beach Pro Am je tým Dustin Johnson – Wayne Gretzky. DJ hraje na slavném turnaji týmovou soutěž opět se svým 'skorotchánem' a hokejovou legendou, a i díky Gretzkyho posvátnému putteru jim to spolu šlape.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  DJ v Saúdské Arábii vyhrál, vystrašil ho pouze Lewis

  3. února 2019 – haf

  Dustin Johnson na rozdíl od většiny ostatních hvězd, které za peníze vyrazily na kontroverzní turnaj European Tour do Saúdské Arábie, ničeho litovat nemusí. Nejen že vyinkasoval tučné startovné, ale nakonec i šek pro vítěze. Ve finálovém kole rozhodl na druhé devítce.

 • Haotong Li
  3

  Zprávy

  Li zahrál čtyři eagly za kolo a dotáhl se na Johnsona

  2. února 2019 – haf

  To se jen tak nevidí. Číňan Haotong Li zahrál během třetího kola Saudi Internetional hned čtyři eagly, z toho tři na čtyřparech, a v čele pořadí se dotáhl na Američana Dustina Johnsona. Oba jsou se skóre -16 před nedělním finále pět ran před třetím Angličanem Tomem Lewisem.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  DJ hrál špatný míč a dostal dvě trestné, Bradley zvládl kolo za 3 hodiny

  5. ledna 2019 – haf

  Jak je důležité se vždy přesvědčit o tom, že míček, který hrajete, je opravdu váš, si během 2. kola Turnaje šampionů PGA Tour na Havaji připomněl Dustin Johnson. I kvůli hloupé chybě skončila v Kapalue jeho úžasná série a na lídra Garyho Woodlanda ztrácí už sedm ran.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  Vlajka půjde vždycky ven, plánuje Reed. DJ ji tam občas nechá

  3. ledna 2019 – pv

  Nové pravidlo o možnosti ponechat praporkovou tyč v jamce při puttování je stále vděčným tématem rozhovorů s hráči před nadcházejícím prvním turnajem PGA Tour v roce 2019. Na Havaji se k tomu vyjádřili i Dustin Johnson a Patrick Reed.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení