Články na téma: Dustin Johnson

 • Adam Scott
  1

  Zprávy

  Soupeři Koepky vědí: Už to nemáme ve svých rukách

  19. května 2019 – jom

  Jako by ožily vzpomínky na éru naprosté dominance Tigera Woodse, tak se jeví aktuální výkon Brookse Koepky na PGA Championship. Naposledy právě za Woodse se museli soupeři sklonit a uznat porážku už několik jamek dopředu, někdy dokonce ještě před finálovým kolem. To samé teď prožívá Koepka.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  Golfový horor podle Dustina Johnsona. Jak k němu došlo?

  23. dubna 2019 – haf

  Obvykle se jedná o situace, ve kterých drtí soupeře a na konci zvedá vítězoslavně ruce nad hlavu. Tentokrát ale Dustin Johnson na RBC Heritage poznal, jaké to je, když se vám na druhé devítce finálového kola rozklepou hole a vy prakticky nejste schopni trefit ránu.

 • C. T. Pan
  3

  Zprávy

  Nevídaný kolaps DJe využil Pan. Slovensko poprvé v TOP 10

  22. dubna 2019 – pv

  Světová jednička Dustin Johnson prožil na RBC Heritage kolo, na které bude chtít co nejdříve zapomenout. Tři dny si trpělivě budoval pozici pro své 21. vítězství na PGA Tour, když se jeho hra na druhé devítce finálového kola rozpadla. V Hilton Head naopak poprvé v kariéře vyhrál C. T. Pan z Tchaj-wanu. Rory Sabbatini vybojoval pro Slovensko historicky první TOP 10.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  Historická šance pro Slovensko. DJ vede, Sabbatini ztrácí jednu ránu

  21. dubna 2019 – pv

  Světová jednička Dustin Johnson se po třetím kole RBC Heritage dostal do vedení, když se prezentoval statisticky nejlepším kolem v sezóně na greenech. Jedním z hráčů, kteří na něj před finále ztrácí jedinou ránu, je i Slovensko reprezentující Rory Sabbatini.

 • Justin Rose
  5

  Bleskovky

  Na Masters dorazí jako světová jednička Justin Rose

  2. dubna 2019 – haf

  Aktuální světovou jedničkou sice ještě je Dustin Johnson, v příštím týdnu ho ale na golfovém trůnu vystřídá Justin Rose. Pikantnější je to o to více, že v příštím týdnu se hraje Masters, úvodní major roku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení